Page 34 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:06 08. Sep 2011
by Derken-
To byl určo nějakej creeper :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:20 17. Sep 2011
by halfox
Mě dostala na serveru věta

2. 5. 2010 - Odstraněny přesílené předměty z obchodů.

Já jen, že jsem tuhle koukal na pár předmětů ve hře asi s takovýhle výrazem -> :shock: :shock: :shock:

Nedokážu si ani představit, co tam bylo předtim. :biggrin:

dostal mě

Posted: 17:06 18. Sep 2011
by halfox
Murgond. V noci je to vážně úchvatné místo! + ta hudba! Místní nástěnka dokazuje, že nejsem jediný komu se líbílo :D Vážně díky :!:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:47 19. Sep 2011
by Prasokralik
Postava jménem Michur Tegyr a její portrét :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:55 19. Sep 2011
by Molly23
Prasokralik wrote:Postava jménem Michur Tegyr a její portrét :D :D
:P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:20 19. Sep 2011
by černý vlk
Braenn wrote:Ale přidám k věci - dostala mě dneska nová drowí taktika lovu povrchňanů, když mi došel (opravdu ke mě směřovaný) tell z nejhlubšího podtemna: "Nedáme si scuka? Zaerpil bych!"

:D Ale bylo to milý.
mě tohle chodí zase od povrchňanů :) (dva ze tří si chtěli dokazovat něco, ten třetí si asi vážně chtěl jen zkusit otroka :D )

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:36 21. Sep 2011
by innfra
Jsi tak dobrej, jak tvůj poslední výrobek.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:33 22. Sep 2011
by Molly23
Obrázek hovoří za vše...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:44 22. Sep 2011
by Derken-
Ožralý drow na skypu "Hele čum, nalepil jsem místo hlavy vejka žvýkačku!" :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:20 23. Sep 2011
by -RoF-
Molly23 wrote:Obrázek hovoří za vše...
Heeej to je drsné :D :D :D, občas čtu popisy NPC, ale asi začnu víc, tohle je super :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:54 24. Sep 2011
by Nalkanar
Jak elfí znalci určují kovy ve slevárenské výhni...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:09 26. Sep 2011
by Prasokralik
*prostě bílej kůň*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:46 26. Sep 2011
by halfox
Prasokralik wrote:*prostě bílej kůň*
Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:03 28. Sep 2011
by GeForce
halfox wrote:..
pro příště.... to zkus vyříznout, a nemusíš se patlat s černěním informací co za nic nestojej a vypada to děsně :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:22 28. Sep 2011
by kokosak
Nebo si shoď NWN interface při típání obrázků. Tušim defaultně je to na klávese "h".