Page 34 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:06 08. Sep 2011
by Derken-
To byl určo nějakej creeper

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:20 17. Sep 2011
by halfox
Mě dostala na serveru věta
2. 5. 2010 - Odstraněny přesílené předměty z obchodů.
Já jen, že jsem tuhle koukal na pár předmětů ve hře asi s takovýhle výrazem ->
Nedokážu si ani představit, co tam bylo předtim.

dostal mě
Posted: 17:06 18. Sep 2011
by halfox
Murgond. V noci je to vážně úchvatné místo! + ta hudba! Místní nástěnka dokazuje, že nejsem jediný komu se líbílo

Vážně díky

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:47 19. Sep 2011
by Prasokralik
Postava jménem Michur Tegyr a její portrét

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:55 19. Sep 2011
by Molly23
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:20 19. Sep 2011
by černý vlk
Braenn wrote:Ale přidám k věci - dostala mě dneska nová drowí taktika lovu povrchňanů, když mi došel (opravdu ke mě směřovaný) tell z nejhlubšího podtemna: "Nedáme si scuka? Zaerpil bych!"

Ale bylo to milý.
mě tohle chodí zase od povrchňanů

(dva ze tří si chtěli dokazovat něco, ten třetí si asi vážně chtěl jen zkusit otroka

)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:36 21. Sep 2011
by innfra
Jsi tak dobrej, jak tvůj poslední výrobek.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:33 22. Sep 2011
by Molly23
Obrázek hovoří za vše...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:44 22. Sep 2011
by Derken-
Ožralý drow na skypu "Hele čum, nalepil jsem místo hlavy vejka žvýkačku!"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 06:20 23. Sep 2011
by -RoF-
Molly23 wrote:Obrázek hovoří za vše...
Heeej to je drsné

, občas čtu popisy NPC, ale asi začnu víc, tohle je super

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:54 24. Sep 2011
by Nalkanar
Jak elfí znalci určují kovy ve slevárenské výhni...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:09 26. Sep 2011
by Prasokralik
*prostě bílej kůň*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:46 26. Sep 2011
by halfox
Prasokralik wrote:*prostě bílej kůň*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:03 28. Sep 2011
by GeForce
halfox wrote:..
pro příště.... to zkus vyříznout, a nemusíš se patlat s černěním informací co za nic nestojej a vypada to děsně

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:22 28. Sep 2011
by kokosak
Nebo si shoď NWN interface při típání obrázků. Tušim defaultně je to na klávese "h".