Page 35 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:03 28. Sep 2011
by halfox
To je dobrý, mě to takhle vyhovuje.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:19 28. Sep 2011
by Prasokralik
Ale mají pravdu, klávesa H je univerzální

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:41 28. Sep 2011
by Prasokralik
trpasličí koncert dnes v Ivory - nějak takhle si to představuju
Lady Gragas - Happy Hour
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 03:20 29. Sep 2011
by halfox
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 03:31 29. Sep 2011
by Prasokralik
Co máš proti anime hlavám?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:04 29. Sep 2011
by Prasokralik
Když jsem našel zlatou sochu gorily u goril...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:08 29. Sep 2011
by J.F.Payne
Prasokralik wrote:Když jsem našel zlatou sochu gorily u goril...
Jsou chytřejší, než se zdá...

)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:03 29. Sep 2011
by klobouk
Oslava narozenin pana Sekáče v podsvětí. Díky všem pozvaným a dostavivším se. A doufám, že někdo doloží důkazní screeny
Edit: já tam dneska potkal asi 15 různých postav.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:50 29. Sep 2011
by KaTo
klobouk wrote:Oslava...v podsvětí...
To by vysvětlovalo, proč bylo v dílnách jako po vymření

a ono se RPilo "tam dole"

.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:55 29. Sep 2011
by J.F.Payne
No, pro ilustraci:
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:13 30. Sep 2011
by Prasokralik
Prodej to jako scénář na horor. A tu první fotku udělej v takové té omšelé verzi, bude se vyjímat po tragickém konci až přes ní poběží titulky.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:23 30. Sep 2011
by J.F.Payne
Prasokralik wrote:Prodej to jako scénář na horor. A tu první fotku udělej v takové té omšelé verzi, bude se vyjímat po tragickém konci až přes ní poběží titulky.
Takhle nějak?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:49 30. Sep 2011
by Prasokralik
Jo jo jo jo to je přesně vono.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 05:57 30. Sep 2011
by Braenn
Justin Bieber???????
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:02 30. Sep 2011
by Alvarion
Klobouk dolů, tistuly mne po ránu parádně rozesmály. Moc děkuju.
Ten Bieber fakt sedí jak hrnec na prdel........ Konečně si dukážu Ryua pořádně představit!