Page 35 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:03 28. Sep 2011
by halfox
To je dobrý, mě to takhle vyhovuje. :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:19 28. Sep 2011
by Prasokralik
Ale mají pravdu, klávesa H je univerzální ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:41 28. Sep 2011
by Prasokralik
trpasličí koncert dnes v Ivory - nějak takhle si to představuju Lady Gragas - Happy Hour

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:20 29. Sep 2011
by halfox
Image

Thalie, are you serious? :shock: :shock: :shock:

( takovej nwn pedobear? :D )

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:31 29. Sep 2011
by Prasokralik
Co máš proti anime hlavám?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:04 29. Sep 2011
by Prasokralik
Když jsem našel zlatou sochu gorily u goril...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:08 29. Sep 2011
by J.F.Payne
Prasokralik wrote:Když jsem našel zlatou sochu gorily u goril...
Jsou chytřejší, než se zdá... :))

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:03 29. Sep 2011
by klobouk
Oslava narozenin pana Sekáče v podsvětí. Díky všem pozvaným a dostavivším se. A doufám, že někdo doloží důkazní screeny :) :mus_9:

Edit: já tam dneska potkal asi 15 různých postav.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:50 29. Sep 2011
by KaTo
klobouk wrote:Oslava...v podsvětí...
To by vysvětlovalo, proč bylo v dílnách jako po vymření :twisted: a ono se RPilo "tam dole" :shock: :lol: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:55 29. Sep 2011
by J.F.Payne
No, pro ilustraci:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:13 30. Sep 2011
by Prasokralik
Prodej to jako scénář na horor. A tu první fotku udělej v takové té omšelé verzi, bude se vyjímat po tragickém konci až přes ní poběží titulky.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:23 30. Sep 2011
by J.F.Payne
Prasokralik wrote:Prodej to jako scénář na horor. A tu první fotku udělej v takové té omšelé verzi, bude se vyjímat po tragickém konci až přes ní poběží titulky.
Takhle nějak?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:49 30. Sep 2011
by Prasokralik
Jo jo jo jo to je přesně vono.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 05:57 30. Sep 2011
by Braenn
Justin Bieber???????

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:02 30. Sep 2011
by Alvarion
Klobouk dolů, tistuly mne po ránu parádně rozesmály. Moc děkuju.
Ten Bieber fakt sedí jak hrnec na prdel........ Konečně si dukážu Ryua pořádně představit!