Page 36 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:37 30. Sep 2011
by Molly23
Braenn wrote:Justin Bieber???????

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:10 30. Sep 2011
by J.F.Payne
Neeeee! :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:14 30. Sep 2011
by Desmond
:mrgreen: téměř k nerozeznání :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:21 30. Sep 2011
by -RoF-
Missaku :D :D :D drsné

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:31 30. Sep 2011
by G-ladiator
Ahh! Kill it! Kill it with fire!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:42 30. Sep 2011
by Braenn
Tady se někdo ptal, na důvody k permce, že? :wall: Myslím, že jsem právě jeden našla!

Image

(Ať to pěkně vyzní vedle té ikonky)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:28 30. Sep 2011
by G-ladiator
Dej si to jako portrét a jsem si jistý, že co nevidět Ryua někdo zlikviduje :))

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:38 30. Sep 2011
by KaTo
...nebo mu...nehezky ublíží mrkví :twisted: :lol: :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:14 30. Sep 2011
by G-ladiator
Alexandr Veliký :shock:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:25 30. Sep 2011
by Prasokralik
Mezoloth

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:27 30. Sep 2011
by Bahnak
LOL!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:47 30. Sep 2011
by GeForce
Prasokralik wrote:Mezoloth
jdme dva ... :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:53 30. Sep 2011
by G-ladiator
Neznám. Zní to ale dost podobně jako yugoloth - něco podobného?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:02 30. Sep 2011
by Prasokralik
To si tak povídaly dvě myšky a jedna říká té druhé - Vole mám super nápad, pudem a zmlátíme kočku. . .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:24 30. Sep 2011
by LDamian
Prasokralik wrote:To si tak povídaly dvě myšky a jedna říká té druhé - Vole mám super nápad, pudem a zmlátíme kočku. . .
No co, aspoň se kočka nažrala. :wink: A dobře vychované myšky, které se i představí před tím než jsou servírovány, nepotkáš každý den. Takže za kočku rozhodně spokojenost. :twisted: