Page 36 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:37 30. Sep 2011
by Molly23
Braenn wrote:Justin Bieber???????
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:10 30. Sep 2011
by J.F.Payne
Neeeee!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:14 30. Sep 2011
by Desmond

téměř k nerozeznání

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:21 30. Sep 2011
by -RoF-
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:31 30. Sep 2011
by G-ladiator
Ahh! Kill it! Kill it with fire!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:42 30. Sep 2011
by Braenn
Tady se někdo ptal, na důvody k permce, že?

Myslím, že jsem právě jeden našla!
(Ať to pěkně vyzní vedle té ikonky)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:28 30. Sep 2011
by G-ladiator
Dej si to jako portrét a jsem si jistý, že co nevidět Ryua někdo zlikviduje

)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:38 30. Sep 2011
by KaTo
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:14 30. Sep 2011
by G-ladiator
Alexandr Veliký

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:25 30. Sep 2011
by Prasokralik
Mezoloth
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:27 30. Sep 2011
by Bahnak
LOL!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:47 30. Sep 2011
by GeForce
Prasokralik wrote:Mezoloth
jdme dva ...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:53 30. Sep 2011
by G-ladiator
Neznám. Zní to ale dost podobně jako yugoloth - něco podobného?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:02 30. Sep 2011
by Prasokralik
To si tak povídaly dvě myšky a jedna říká té druhé - Vole mám super nápad, pudem a zmlátíme kočku. . .
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:24 30. Sep 2011
by LDamian
Prasokralik wrote:To si tak povídaly dvě myšky a jedna říká té druhé - Vole mám super nápad, pudem a zmlátíme kočku. . .
No co, aspoň se kočka nažrala.

A dobře vychované myšky, které se i představí před tím než jsou servírovány, nepotkáš každý den. Takže za kočku rozhodně spokojenost.
