Page 37 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:07 01. Oct 2011
by sendys
tez alexandr byl moc ...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:59 01. Oct 2011
by Prasokralik
Alkohol
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:25 04. Oct 2011
by kokosak
Agor: nechť Pán dá a názor církve se podaří i prosadit
Namír, Dei-Anangův kněz: jistě, synu, kráčíš po dobré cestě
Agor: děkuji vám za konzultaci, otče
Agor: *usměje se na něj*
Agor: Pán s vámi
Namír, Dei-Anangův kněz: Těbůh.
...to mě úplně rozsekalo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:11 04. Oct 2011
by -RoF-
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:13 04. Oct 2011
by kucik
Njn, prostě batoh je ve skutečnosti model křídel

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:14 04. Oct 2011
by -RoF-
kucik wrote:Njn, prostě batoh je ve skutečnosti model křídel

Aháá hehe tak to jo, tak nevadí u krejčího je jeden model batohu

kdybych ho moc chtěl

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:06 13. Oct 2011
by Prasokralik
Gufi. Vždycky. Tentokrát sháněl Ariu, tak se přivalil k Laisovi se slovy "Ahoj, kde máš družku?"
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:56 13. Oct 2011
by rosnicka
Prasokralik wrote:Gufi. Vždycky. Tentokrát sháněl Ariu, tak se přivalil k Laisovi se slovy "Ahoj, kde máš družku?"
to bylo dobrý
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:17 13. Oct 2011
by -RoF-
Prasokralik wrote:Gufi. Vždycky. Tentokrát sháněl Ariu, tak se přivalil k Laisovi se slovy "Ahoj, kde máš družku?"
Cheche povedený vtípek

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:22 14. Oct 2011
by Nalkanar
Johannes Aldering: Musím tě také požádat o diskrétnost.
Ali'Shah Ibn Tuek'Lim: diskrétnost je mé páté jméno
Johannes Aldering: To nezní tak, jak jsem zvyklý, ale budiž.
Ali'Shah Ibn Tuek'Lim: taky asi neznáte moc osob, co mají čtyři jména
Johannes Aldering: to je pravda, signore.
//když mě strašně baví brát klasická rčení a podobně a komolit to "po jižansku" - lepší racek v hrsti, nežli sup nad hlavou
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:27 14. Oct 2011
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:...
Vůbec byly včera dobrý hlášky...
Elfí mág: "Chcete li radu, měli byste rychle upalovat..."
Ali (?): "Hm... není upalovat jako upalovat."
A tak.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:01 15. Oct 2011
by wsweetjane
Co se všechno neděje po večerech v Ivory

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:14 16. Oct 2011
by Darebák

- malý zázrak.png (33.85 KiB) Viewed 4312 times
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:02 16. Oct 2011
by D_E_K_A
wsweetjane wrote:Co se všechno neděje po večerech v Ivory


Ale vynechala jsi podstatnou část diskuze a ta byla o něco výše...
Jen pro ujasnění, týkalo se to deníku spolku, to co vyndala na stůl a popostrčila.., ale jo v tomto kontextu to vyznělo legračně.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:23 17. Oct 2011
by de Aers

- perlička.png (42.3 KiB) Viewed 12254 times