Page 37 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:07 01. Oct 2011
by sendys
tez alexandr byl moc ... :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:59 01. Oct 2011
by Prasokralik
Alkohol

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:25 04. Oct 2011
by kokosak
Agor: nechť Pán dá a názor církve se podaří i prosadit
Namír, Dei-Anangův kněz: jistě, synu, kráčíš po dobré cestě
Agor: děkuji vám za konzultaci, otče
Agor: *usměje se na něj*
Agor: Pán s vámi
Namír, Dei-Anangův kněz: Těbůh.

...to mě úplně rozsekalo :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:11 04. Oct 2011
by -RoF-
Těším se až přijdu dom zkusím batohy, lognu do hry napíšu /pc batoh a vyskočí mi hláška "S kridly neni mozne pouzit vzhled batohu", tak jsem se dobře zasmál a šel dál. :D :D :D
Nevadí ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:13 04. Oct 2011
by kucik
Njn, prostě batoh je ve skutečnosti model křídel :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:14 04. Oct 2011
by -RoF-
kucik wrote:Njn, prostě batoh je ve skutečnosti model křídel :)
Aháá hehe tak to jo, tak nevadí u krejčího je jeden model batohu ;) kdybych ho moc chtěl ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:06 13. Oct 2011
by Prasokralik
Gufi. Vždycky. Tentokrát sháněl Ariu, tak se přivalil k Laisovi se slovy "Ahoj, kde máš družku?"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:56 13. Oct 2011
by rosnicka
Prasokralik wrote:Gufi. Vždycky. Tentokrát sháněl Ariu, tak se přivalil k Laisovi se slovy "Ahoj, kde máš družku?"
to bylo dobrý

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:17 13. Oct 2011
by -RoF-
Prasokralik wrote:Gufi. Vždycky. Tentokrát sháněl Ariu, tak se přivalil k Laisovi se slovy "Ahoj, kde máš družku?"
Cheche povedený vtípek :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:22 14. Oct 2011
by Nalkanar
Johannes Aldering: Musím tě také požádat o diskrétnost.
Ali'Shah Ibn Tuek'Lim: diskrétnost je mé páté jméno
Johannes Aldering: To nezní tak, jak jsem zvyklý, ale budiž.
Ali'Shah Ibn Tuek'Lim: taky asi neznáte moc osob, co mají čtyři jména
Johannes Aldering: to je pravda, signore.

//když mě strašně baví brát klasická rčení a podobně a komolit to "po jižansku" - lepší racek v hrsti, nežli sup nad hlavou

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:27 14. Oct 2011
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:...
Vůbec byly včera dobrý hlášky...

Elfí mág: "Chcete li radu, měli byste rychle upalovat..."
Ali (?): "Hm... není upalovat jako upalovat."

A tak.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:01 15. Oct 2011
by wsweetjane
Co se všechno neděje po večerech v Ivory :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:14 16. Oct 2011
by Darebák
malý zázrak.png
malý zázrak.png (33.85 KiB) Viewed 4312 times

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:02 16. Oct 2011
by D_E_K_A
wsweetjane wrote:Co se všechno neděje po večerech v Ivory :)
:mrgreen: Ale vynechala jsi podstatnou část diskuze a ta byla o něco výše...

Jen pro ujasnění, týkalo se to deníku spolku, to co vyndala na stůl a popostrčila.., ale jo v tomto kontextu to vyznělo legračně. :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:23 17. Oct 2011
by de Aers
perlička.png
perlička.png (42.3 KiB) Viewed 12254 times