Page 38 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:33 17. Oct 2011
by Nalkanar
A vem si, že je to první věc, co vidíš po lognutí do hry :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:23 18. Oct 2011
by Prasokralik
:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:38 18. Oct 2011
by Molly23
Ouuuu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:00 18. Oct 2011
by Nalkanar
DM za NPC: "... je nyní v píči mého pána..."

//ty překlepy :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:07 20. Oct 2011
by Thuereg
Nalkanar wrote:DM za NPC: "... je nyní v píči mého pána..."

//ty překlepy :lol:
//Sice trochu mimo, ale k tomuhle to prostě patří:D
http://www.youtube.com/watch?v=BNEclgQFDNg

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:01 22. Oct 2011
by kokosak
Trpaslík převypravuje příběh: Prej tu bol nějaký tuňák s jizvu přes voko a mal ho modré. A bol to asi jeho votec, lebo ho šiel pomstít.... ... . .... ste upekli tu svini čo zybla potom čo snědla otca?
:laugh_12:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:26 22. Oct 2011
by GeForce
Sice mě to dostalo na foru ale líbí se mi jak si to někteří umějí načasovat :P
Poslední příšpěvek:
22:22 22. Říj 2011
Prasokralik
a aby toho nebylo malo...:
22:22 22. Říj 2011
-darkvision-
:mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:44 22. Oct 2011
by Miell
kokosak wrote:Trpaslík převypravuje příběh: Prej tu bol nějaký tuňák s jizvu přes voko a mal ho modré. A bol to asi jeho votec, lebo ho šiel pomstít.... ... . .... ste upekli tu svini čo zybla potom čo snědla otca?
:laugh_12:
Tomu se smějeme ještě dneska trpoš zabodoval! :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:53 22. Oct 2011
by Prasokralik
GeForce wrote:Sice mě to dostalo na foru ale líbí se mi jak si to někteří umějí načasovat :P
Poslední příšpěvek:
22:22 22. Říj 2011
Prasokralik
a aby toho nebylo malo...:
22:22 22. Říj 2011
-darkvision-
:mrgreen:
nechápu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:56 22. Oct 2011
by Nalkanar
Rienův EPIC HIPS :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:22 23. Oct 2011
by Prasokralik
Rien nemá na alimenty! Tak do něj aspoň nerej ju?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:14 23. Oct 2011
by KaTo
Dostalo mě (čistě OOC :roll: ), že NPC je nastaveno tak, aby ignorovalo dva bojovníky, které s ním začnou bojovat a místo toho se na ně vykašle a rozeběhne (s zavěšenýma hastlýma epicama bijícího ho "do odkrytí") přes celou místnost, aby se vrhl na "nejslabšího" (lvl, hp) člena v partě, který stál těsně na hranici "viditelnosti" a jen se "díval". Aneb za zvědavost se platí :lol: :lol: :lol: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:02 23. Oct 2011
by rosnicka
duše v podsvětí když mi tvrdila že mě něco sežere.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:57 30. Oct 2011
by Molly23
Co mě dostalo? Maličké Karathské povstání, které bylo nemilosrdně potkalačeno :). Už jsem viděl před očima vidle, pochodně a hrábě! A pak jenom strážný... "počítám do deseti"... a byl konec.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:23 04. Nov 2011
by jachyra
Je to síce po telli, ale nedá mi to:
Istý nemenovaný vlastník istej nemej postavy mi povedal:

"Ja som najbohatší človek na Thalii, preto mám všetky poklady strážené beštiami."