Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:50 08. Nov 2011
Poprve za hrani nwn mne potakala tato vec: Coup de Grace (rana z mislosti paralyzovanemu panterovi)
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Jo to dávala moje druidka Alice, když dala držení skřetom a pak se proměnila na panteraxxxMajkyxxx wrote:Poprve za hrani nwn mne potakala tato vec: Coup de Grace (rana z mislosti paralyzovanemu panterovi)
Todle na tebe (inspirace pro DM)-RoF- wrote:Pravda kdysi mě dostalo NPC s AB kolem 70 a AC kolem 80 a s kravskou regenerací

Elverin wrote:A co to je?
To bylo schválněKaTo wrote:Písnička, po které Aria ztratila řeč![]()
![]()
. Až se na ni nezávisle dívaly tři postavy, zda nezapomněla dýchat
![]()
.
// OOC jsme přemýšleli, zda Rof nedostal infarkt nebo tak něco....
P.S. A za tu písničku může Braenn (i když o tom neví)!
A já si myslím, že by měla Hiwi příště líp kontrolovat, co kupuje!-RoF- wrote:To bylo schválněKaTo wrote:Písnička, po které Aria ztratila řeč![]()
![]()
. Až se na ni nezávisle dívaly tři postavy, zda nezapomněla dýchat
![]()
.
// OOC jsme přemýšleli, zda Rof nedostal infarkt nebo tak něco....
P.S. A za tu písničku může Braenn (i když o tom neví)!
![]()
![]()
![]()
Néé zrovna jsem nestíhal, páč jsem si na netu vyhledával hru AvP![]()
Jinak to Ari řekla dobře, že jí to nevadí a že umění se nemá ničit, ale má se k němu dotyčný stavět s pobavením a tolerantně
xD xD xD xD XDKaTo wrote:Hráčka opustí s postavou dung a překvapeně prohlásí: "Tý jo, přežila jsem s postavou výpravu s paladiny, to je co?"
Já: "A kolik tam těch paladinů bylo?" *zvědavě*
Ona: "No...vlastně ani jeden, jen jejich družiny... *nejistě*"
Já: "Aha, tak pak to je jasný." *smrtelně vážný výraz*
Ona: "censored!"
![]()
![]()
![]()
![]()
P.S.
Prý mi teď nebude nikdo týden vařit![]()
![]()
.
Se za tebe přimluvimKaTo wrote:Hráčka opustí s postavou dung a překvapeně prohlásí: "Tý jo, přežila jsem s postavou výpravu s paladiny, to je co?"
Já: "A kolik tam těch paladinů bylo?" *zvědavě*
Ona: "No...vlastně ani jeden, jen jejich družiny... *nejistě*"
Já: "Aha, tak pak to je jasný." *smrtelně vážný výraz*
Ona: "censored!"
![]()
![]()
![]()
![]()
P.S.
Prý mi teď nebude nikdo týden vařit![]()
![]()
.