Page 39 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:50 08. Nov 2011
by xxxMajkyxxx
Poprve za hrani nwn mne potakala tato vec: Coup de Grace (rana z mislosti paralyzovanemu panterovi)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:20 09. Nov 2011
by -RoF-
xxxMajkyxxx wrote:Poprve za hrani nwn mne potakala tato vec: Coup de Grace (rana z mislosti paralyzovanemu panterovi)
Jo to dávala moje druidka Alice, když dala držení skřetom a pak se proměnila na pantera :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:09 11. Nov 2011
by -RoF-
NPC s AB72 a zraněním za 478 hp :D

Pravda kdysi mě dostalo NPC s AB kolem 70 a AC kolem 80 a s kravskou regenerací :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:25 11. Nov 2011
by Elverin
A co to je? :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:29 11. Nov 2011
by Lord_Berserk
-RoF- wrote:Pravda kdysi mě dostalo NPC s AB kolem 70 a AC kolem 80 a s kravskou regenerací :twisted:
Todle na tebe (inspirace pro DM)

Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:50 11. Nov 2011
by Thurms
Elverin wrote:A co to je? :D

Bys přišla o překvapení, až tam jednou zamíříš. :) Na screenu jsem schválně název potvůrky umazal.
kritik.jpg
kritik.jpg (16.63 KiB) Viewed 4491 times

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:43 12. Nov 2011
by KaTo
Písnička, po které Aria ztratila řeč :lol: :lol: :twisted: . Až se na ni nezávisle dívaly tři postavy, zda nezapomněla dýchat :lol: :lol: .

// OOC jsme přemýšleli, zda Rof nedostal infarkt nebo tak něco... :oops: .
P.S. A za tu písničku může Braenn (i když o tom neví :mrgreen: )!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:32 12. Nov 2011
by -RoF-
KaTo wrote:Písnička, po které Aria ztratila řeč :lol: :lol: :twisted: . Až se na ni nezávisle dívaly tři postavy, zda nezapomněla dýchat :lol: :lol: .

// OOC jsme přemýšleli, zda Rof nedostal infarkt nebo tak něco... :oops: .
P.S. A za tu písničku může Braenn (i když o tom neví :mrgreen: )!
To bylo schválně :twisted: :D :roll:

Néé zrovna jsem nestíhal, páč jsem si na netu vyhledával hru AvP :wink:

Jinak to Ari řekla dobře, že jí to nevadí a že umění se nemá ničit, ale má se k němu dotyčný stavět s pobavením a tolerantně :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:40 12. Nov 2011
by Miell
-RoF- wrote:
KaTo wrote:Písnička, po které Aria ztratila řeč :lol: :lol: :twisted: . Až se na ni nezávisle dívaly tři postavy, zda nezapomněla dýchat :lol: :lol: .

// OOC jsme přemýšleli, zda Rof nedostal infarkt nebo tak něco... :oops: .
P.S. A za tu písničku může Braenn (i když o tom neví :mrgreen: )!
To bylo schválně :twisted: :D :roll:

Néé zrovna jsem nestíhal, páč jsem si na netu vyhledával hru AvP :wink:

Jinak to Ari řekla dobře, že jí to nevadí a že umění se nemá ničit, ale má se k němu dotyčný stavět s pobavením a tolerantně :)
A já si myslím, že by měla Hiwi příště líp kontrolovat, co kupuje! :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Layla z toho chudák nespala :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:12 13. Nov 2011
by sendys
nathe ja vim co to je za sfine ...... :-D a jsou hnusny !:-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:31 13. Nov 2011
by wsweetjane
Bylo to asi takhle: Sára přichází k hraničáři který si zrovna ochočil Beladského orla (který poletuje vedle něj), aby niják chytře navázala řeč - pochválila výkon slovy: "Hezký den, máte krásného ptáka" dostalo se jí od hraničáře dopovědi: "Děkuji mnoho žen mi to říká..." X-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:11 16. Nov 2011
by KaTo
Hráčka opustí s postavou dung a překvapeně prohlásí: "Tý jo, přežila jsem s postavou výpravu s paladiny, to je co?"
Já: "A kolik tam těch paladinů bylo?" *zvědavě*
Ona: "No...vlastně ani jeden, jen jejich družiny... *nejistě*"
Já: "Aha, tak pak to je jasný." *smrtelně vážný výraz*
Ona: "censored!"

:twisted: :lol: :lol: :lol:

P.S.
Prý mi teď nebude nikdo týden vařit :shock: :lol: :lol: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:31 16. Nov 2011
by DarK_cz
KaTo wrote:Hráčka opustí s postavou dung a překvapeně prohlásí: "Tý jo, přežila jsem s postavou výpravu s paladiny, to je co?"
Já: "A kolik tam těch paladinů bylo?" *zvědavě*
Ona: "No...vlastně ani jeden, jen jejich družiny... *nejistě*"
Já: "Aha, tak pak to je jasný." *smrtelně vážný výraz*
Ona: "censored!"

:twisted: :lol: :lol: :lol:

P.S.
Prý mi teď nebude nikdo týden vařit :shock: :lol: :lol: .
xD xD xD xD XD

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:32 16. Nov 2011
by DarK_cz
KaTo wrote:Hráčka opustí s postavou dung a překvapeně prohlásí: "Tý jo, přežila jsem s postavou výpravu s paladiny, to je co?"
Já: "A kolik tam těch paladinů bylo?" *zvědavě*
Ona: "No...vlastně ani jeden, jen jejich družiny... *nejistě*"
Já: "Aha, tak pak to je jasný." *smrtelně vážný výraz*
Ona: "censored!"

:twisted: :lol: :lol: :lol:

P.S.
Prý mi teď nebude nikdo týden vařit :shock: :lol: :lol: .
Se za tebe přimluvim :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:42 16. Nov 2011
by Molly23
Vlastně ze skupiny jako takové tam byli snad jen Rodal a já :). Ale zvládlo se to perfektně tedy.