Page 40 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:58 16. Nov 2011
by Miell
Molly23 wrote:Vlastně ze skupiny jako takové tam byli snad jen Rodal a já

. Ale zvládlo se to perfektně tedy.
Od nás jsme byli tři. Mě se to líbilo

Mollyšáku.. ty ho podržíš a já ho píchnu, jo?! Takhle mě prásknout!
*Podívá se o příspěvek výš a zapíše si něco do svého černého notýsku vedle klávesnice, pak se milounce usměje*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:53 23. Nov 2011
by Absinthorix
Dnešní uklik...
Dobré odpoledne...
*prásk ho*
...beztak to byl přelud

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:16 24. Nov 2011
by Prasokralik
spam meynoldsů
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:32 24. Nov 2011
by jachyra
Spam, alebo Spawn

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:38 24. Nov 2011
by Prasokralik
spam spawn
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:31 24. Nov 2011
by Nalkanar
Dračí francouzák od kněžky

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:16 25. Nov 2011
by KaTo
Svatba, kde jsem si připadal (OOC) skoro jako Trojjediný Bůh - zároveň jsem byl Otec, Syn a Duch

aneb jak to vypadá, když se domluví +/- čtyři DM a přijde jen jedno

. A zrovna (ještě že tak) aspoň to, co se mělo ženit...
I když věřím, že být tam jen oddávající, on by si "osamocenou" něvěstu někdo jiný vzal

.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:42 30. Nov 2011
by Nalkanar
Spadne takhle ženské osazenstvo družiny, po chvíli čekání a telefonátu mužská část pokračuje dále. Následovala však geniální reakce jednoho z účastníků:
" dycky sem ženskejm nazavidděl tu jejich potřebu v sedě *ušklíbne se* "
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:44 05. Dec 2011
by jachyra
debata o hre a mimo hry - konkrétne to začína, že som prešla od NTB na pevné PC:
Czech_Luthor: Už jsi na pevnym, ju?
Jachyra: tak tak

Jachyra: manžel umrel
Jachyra: a ide si kukať Mentalistu hehe
Czech_Luthor:

Czech_Luthor: Manžel umrel XD
Jachyra: no dík!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:24 13. Dec 2011
by Molly23
Hmmmmmmm
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:27 13. Dec 2011
by kucik
Jsem nevěděl, že ty postavy směřujete k bandě zombie kozáků

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:52 13. Dec 2011
by DenGrasse
Mně by zombie skrývající se mezi kozáky nepřekvapila

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:29 23. Dec 2011
by Nalkanar
Praktiky v údajně nejvyhlásenějším a luxusním hostinci v celém království
aneb SDD a servírka
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:15 24. Dec 2011
by Legition
Co si tam špitáte?
Nic našeptávám hezké sny
My chceme taky našeptávat!!
Bože to mě dostalo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:29 24. Dec 2011
by Darebák
Legition wrote:Co si tam špitáte?
Nic našeptávám hezké sny
My chceme taky našeptávat!!
Bože to mě dostalo

Nebylo to jen tim množstvím alkoholu ?
