Page 40 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:58 16. Nov 2011
by Miell
Molly23 wrote:Vlastně ze skupiny jako takové tam byli snad jen Rodal a já :). Ale zvládlo se to perfektně tedy.
Od nás jsme byli tři. Mě se to líbilo :biggrin: Mollyšáku.. ty ho podržíš a já ho píchnu, jo?! Takhle mě prásknout! :twisted: :biggrin: :biggrin:
*Podívá se o příspěvek výš a zapíše si něco do svého černého notýsku vedle klávesnice, pak se milounce usměje*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:53 23. Nov 2011
by Absinthorix
Dnešní uklik...

Dobré odpoledne...
*prásk ho*
...beztak to byl přelud
Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:16 24. Nov 2011
by Prasokralik
spam meynoldsů

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:32 24. Nov 2011
by jachyra
Spam, alebo Spawn :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:38 24. Nov 2011
by Prasokralik
spam spawn

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:31 24. Nov 2011
by Nalkanar
Dračí francouzák od kněžky :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:16 25. Nov 2011
by KaTo
Svatba, kde jsem si připadal (OOC) skoro jako Trojjediný Bůh - zároveň jsem byl Otec, Syn a Duch :lol: :lol: aneb jak to vypadá, když se domluví +/- čtyři DM a přijde jen jedno :lol: :lol: . A zrovna (ještě že tak) aspoň to, co se mělo ženit... :lol:
I když věřím, že být tam jen oddávající, on by si "osamocenou" něvěstu někdo jiný vzal :twisted: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:42 30. Nov 2011
by Nalkanar
Spadne takhle ženské osazenstvo družiny, po chvíli čekání a telefonátu mužská část pokračuje dále. Následovala však geniální reakce jednoho z účastníků:
" dycky sem ženskejm nazavidděl tu jejich potřebu v sedě *ušklíbne se* "

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:44 05. Dec 2011
by jachyra
debata o hre a mimo hry - konkrétne to začína, že som prešla od NTB na pevné PC:

Czech_Luthor: Už jsi na pevnym, ju?
Jachyra: tak tak :D
Jachyra: manžel umrel
Jachyra: a ide si kukať Mentalistu hehe
Czech_Luthor: :D
Czech_Luthor: Manžel umrel XD
Jachyra: no dík!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:24 13. Dec 2011
by Molly23
Hmmmmmmm

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:27 13. Dec 2011
by kucik
Jsem nevěděl, že ty postavy směřujete k bandě zombie kozáků :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:52 13. Dec 2011
by DenGrasse
Mně by zombie skrývající se mezi kozáky nepřekvapila :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:29 23. Dec 2011
by Nalkanar
Praktiky v údajně nejvyhlásenějším a luxusním hostinci v celém království

aneb SDD a servírka :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:15 24. Dec 2011
by Legition
Co si tam špitáte?
Nic našeptávám hezké sny
My chceme taky našeptávat!!

Bože to mě dostalo :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:29 24. Dec 2011
by Darebák
Legition wrote:Co si tam špitáte?
Nic našeptávám hezké sny
My chceme taky našeptávat!!

Bože to mě dostalo :D
Nebylo to jen tim množstvím alkoholu ? :)