Page 5 of 31
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 19:45 13. May 2008
by Phantorris
Lord_Berserk wrote:Vykupni ceny za sber bysme mozna mohly zvednout.
Nevim napriklad, jak je to ted s vykupem dreva, uhli a podobnych surovin. Chystame se na to neco zavadet, ale zatim neni odbytiste.
To se mi zda docela dobrej napad... docela se u toho zapotis muze se ti podelat krumpac i sekera a moc natom nanaexpis jako napriklad v pomeru XP + penez za stahovani...
Souhlas
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 19:58 13. May 2008
by Lord_Berserk
no kerikovej sber a houbare bych asi nechal tak jak to je...aby to zas nedopadlo nalet na vsecky keriky v okoli
ale takovej rybolov bych urcite zved cenu za ryby kdyz ted uz musis klikat na kazdy nahozeni a moc toho nevytahnes... drevorubce a kutace rud bych taky klidne drobet vobohatil...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 20:31 13. May 2008
by Darien
Lord_Berserk wrote:no kerikovej sber a houbare bych asi nechal tak jak to je...aby to zas nedopadlo nalet na vsecky keriky v okoli
ale takovej rybolov bych urcite zved cenu za ryby kdyz ted uz musis klikat na kazdy nahozeni a moc toho nevytahnes... drevorubce a kutace rud bych taky klidne drobet vobohatil...

Aha, takže nálet na všechny kožešinové zvířeny je v pořádku, a my, co máme sběr 89 procent jim můžeme jen mávat a trhat maliny za zlatku:)¨njn...
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 20:51 13. May 2008
by Lord_Berserk
ja nevim me to nak nezere i kdyz mam sber asi 85 ale pouzivam ho spis k tomu natrhat si zasoby kdyz mam hlad (i kdyz v podtemnu skoro nic neroste tak zeru zbytky) nasbirat boruvky dovede kazdy maly dite.... stahnout kuzi uz je asi krapet tezsi
Jinak nalety na zver Berserk delal kdyz este dejchal svjezi vzduch na povrchu

ale to i na kolouchy, lane, netopyry ze kterejch treba nic neni - Huh, tam se neco hejbe Tupa Sekera znicit !!!

neni hezciho pohlednu rozkrisnout pesinku 6 koulouchum sekackem primo pred zraky drujda...
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 21:49 13. May 2008
by Darien
Lord_Berserk wrote:ja nevim me to nak nezere i kdyz mam sber asi 85 ale pouzivam ho spis k tomu natrhat si zasoby kdyz mam hlad (i kdyz v podtemnu skoro nic neroste tak zeru zbytky) nasbirat boruvky dovede kazdy maly dite.... stahnout kuzi uz je asi krapet tezsi
Jinak nalety na zver Berserk delal kdyz este dejchal svjezi vzduch na povrchu

ale to i na kolouchy, lane, netopyry ze kterejch treba nic neni - Huh, tam se neco hejbe Tupa Sekera znicit !!!

neni hezciho pohlednu rozkrisnout pesinku 6 koulouchum sekackem primo pred zraky drujda...
Ty jsi jako přešel do Podtemna? To jde jen tak?
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 21:51 13. May 2008
by Neithan1
[quote="Darien"]
len tak nie.. muselo sa to obmedzit lebo vela turistov navstevovalo tamojsie luxusnejsie hotely.. berserk je jeden z mala vyvolenych ktoreho odvliekli.. holt vyhral 1% sancu v loterii.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 21:53 13. May 2008
by Lord_Berserk
Ne chytli me protoze sem bezel do lecky za jednim Duergarem, kerymu sem chtel pocechrat pesinu

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 21:57 13. May 2008
by Darien
Lord_Berserk wrote:Ne chytli me protoze sem bezel do lecky za jednim Duergarem, kerymu sem chtel pocechrat pesinu

Takže jsi otrok?:)
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 22:09 13. May 2008
by Lord_Berserk
Darien wrote:Lord_Berserk wrote:Ne chytli me protoze sem bezel do lecky za jednim Duergarem, kerymu sem chtel pocechrat pesinu

Takže jsi otrok?:)
BINGO

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 06:33 14. May 2008
by Krata
Právoplatnej otrok rodiky N'Abarn

bud na to pyšnej

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 09:50 14. May 2008
by Darien
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 12:38 14. May 2008
by nomis_b
S inteligenci jeho postavy driv bude vobetovanej.. ale na druhou stranu ho musim pochvalit. Uz dovede i jinak pozdravit, nez *mavne*
mam chut ho prejmenovat na dvorniho saska Nabarn, protoze jeho kostymek a houslicky.. ty sou fakt paradni
P.S: neboj bersi, to, ze ses minule vodlognul driv, nez sem te stihl mucit.. tak to si ma postava moc dobre pamatuje a jeste to dotahnem

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 12:51 14. May 2008
by igor
nomis_b wrote:P.S: neboj bersi, to, ze ses minule vodlognul driv, nez sem te stihl mucit.. tak to si ma postava moc dobre pamatuje a jeste to dotahnem

My na to mučení čekali před domem, že vy máte zrovna poradu a nevěnujete se nám, to se holt nedá nic dělat

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 14:49 14. May 2008
by Sorrow
Lord_Berserk wrote:no kerikovej sber a houbare bych asi nechal tak jak to je...aby to zas nedopadlo nalet na vsecky keriky v okoli
ale takovej rybolov bych urcite zved cenu za ryby kdyz ted uz musis klikat na kazdy nahozeni a moc toho nevytahnes... drevorubce a kutace rud bych taky klidne drobet vobohatil...

No zved cenu.Ja bych byl spis za moznost ty ruzne ryby a maso opekat ci jinak varit s ruznyma bylinkama, soli apd.Cim chutnejsi, tim drazsi, plus s jine bonusy.
Ono i vareni jako takove by byl peknej craft sam o sobe...
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 14:54 14. May 2008
by kucik
Sorrow wrote:
No zved cenu.Ja bych byl spis za moznost ty ruzne ryby a maso opekat ci jinak varit s ruznyma bylinkama, soli apd.Cim chutnejsi, tim drazsi, plus s jine bonusy.
Ono i vareni jako takove by byl peknej craft sam o sobe...
Nj, vidis, takovej minicraftik, to je dobrej napad. Jenom vymyslet recepty.