Page 5 of 31

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 19:45 13. May 2008
by Phantorris
Lord_Berserk wrote:
Vykupni ceny za sber bysme mozna mohly zvednout.
Nevim napriklad, jak je to ted s vykupem dreva, uhli a podobnych surovin. Chystame se na to neco zavadet, ale zatim neni odbytiste.
To se mi zda docela dobrej napad... docela se u toho zapotis muze se ti podelat krumpac i sekera a moc natom nanaexpis jako napriklad v pomeru XP + penez za stahovani...
Souhlas

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 19:58 13. May 2008
by Lord_Berserk
no kerikovej sber a houbare bych asi nechal tak jak to je...aby to zas nedopadlo nalet na vsecky keriky v okoli :mrgreen:

ale takovej rybolov bych urcite zved cenu za ryby kdyz ted uz musis klikat na kazdy nahozeni a moc toho nevytahnes... drevorubce a kutace rud bych taky klidne drobet vobohatil... :idea:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 20:31 13. May 2008
by Darien
Lord_Berserk wrote:no kerikovej sber a houbare bych asi nechal tak jak to je...aby to zas nedopadlo nalet na vsecky keriky v okoli :mrgreen:

ale takovej rybolov bych urcite zved cenu za ryby kdyz ted uz musis klikat na kazdy nahozeni a moc toho nevytahnes... drevorubce a kutace rud bych taky klidne drobet vobohatil... :idea:
Aha, takže nálet na všechny kožešinové zvířeny je v pořádku, a my, co máme sběr 89 procent jim můžeme jen mávat a trhat maliny za zlatku:)¨njn...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 20:51 13. May 2008
by Lord_Berserk
ja nevim me to nak nezere i kdyz mam sber asi 85 ale pouzivam ho spis k tomu natrhat si zasoby kdyz mam hlad (i kdyz v podtemnu skoro nic neroste tak zeru zbytky) nasbirat boruvky dovede kazdy maly dite.... stahnout kuzi uz je asi krapet tezsi :wink:

Jinak nalety na zver Berserk delal kdyz este dejchal svjezi vzduch na povrchu :D ale to i na kolouchy, lane, netopyry ze kterejch treba nic neni - Huh, tam se neco hejbe Tupa Sekera znicit !!! :mrgreen: neni hezciho pohlednu rozkrisnout pesinku 6 koulouchum sekackem primo pred zraky drujda...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 21:49 13. May 2008
by Darien
Lord_Berserk wrote:ja nevim me to nak nezere i kdyz mam sber asi 85 ale pouzivam ho spis k tomu natrhat si zasoby kdyz mam hlad (i kdyz v podtemnu skoro nic neroste tak zeru zbytky) nasbirat boruvky dovede kazdy maly dite.... stahnout kuzi uz je asi krapet tezsi :wink:

Jinak nalety na zver Berserk delal kdyz este dejchal svjezi vzduch na povrchu :D ale to i na kolouchy, lane, netopyry ze kterejch treba nic neni - Huh, tam se neco hejbe Tupa Sekera znicit !!! :mrgreen: neni hezciho pohlednu rozkrisnout pesinku 6 koulouchum sekackem primo pred zraky drujda...

Ty jsi jako přešel do Podtemna? To jde jen tak?

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 21:51 13. May 2008
by Neithan1
[quote="Darien"]

len tak nie.. muselo sa to obmedzit lebo vela turistov navstevovalo tamojsie luxusnejsie hotely.. berserk je jeden z mala vyvolenych ktoreho odvliekli.. holt vyhral 1% sancu v loterii.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 21:53 13. May 2008
by Lord_Berserk
Ne chytli me protoze sem bezel do lecky za jednim Duergarem, kerymu sem chtel pocechrat pesinu :twisted:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 21:57 13. May 2008
by Darien
Lord_Berserk wrote:Ne chytli me protoze sem bezel do lecky za jednim Duergarem, kerymu sem chtel pocechrat pesinu :twisted:
Takže jsi otrok?:)

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:09 13. May 2008
by Lord_Berserk
Darien wrote:
Lord_Berserk wrote:Ne chytli me protoze sem bezel do lecky za jednim Duergarem, kerymu sem chtel pocechrat pesinu :twisted:
Takže jsi otrok?:)
BINGO :mrgreen:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 06:33 14. May 2008
by Krata
Právoplatnej otrok rodiky N'Abarn :) bud na to pyšnej :lol:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 09:50 14. May 2008
by Darien
Berserk - hele, chvíli se tvař jako děsně hodňoučkej... pak se dostaň k sekerám a tý černý chátře poněkud uprav tělo v oblasti krku:) :twisted: :twisted: :twisted:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 12:38 14. May 2008
by nomis_b
S inteligenci jeho postavy driv bude vobetovanej.. ale na druhou stranu ho musim pochvalit. Uz dovede i jinak pozdravit, nez *mavne*
mam chut ho prejmenovat na dvorniho saska Nabarn, protoze jeho kostymek a houslicky.. ty sou fakt paradni :mrgreen:

P.S: neboj bersi, to, ze ses minule vodlognul driv, nez sem te stihl mucit.. tak to si ma postava moc dobre pamatuje a jeste to dotahnem :twisted:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 12:51 14. May 2008
by igor
nomis_b wrote:P.S: neboj bersi, to, ze ses minule vodlognul driv, nez sem te stihl mucit.. tak to si ma postava moc dobre pamatuje a jeste to dotahnem :twisted:
My na to mučení čekali před domem, že vy máte zrovna poradu a nevěnujete se nám, to se holt nedá nic dělat :twisted:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 14:49 14. May 2008
by Sorrow
Lord_Berserk wrote:no kerikovej sber a houbare bych asi nechal tak jak to je...aby to zas nedopadlo nalet na vsecky keriky v okoli :mrgreen:

ale takovej rybolov bych urcite zved cenu za ryby kdyz ted uz musis klikat na kazdy nahozeni a moc toho nevytahnes... drevorubce a kutace rud bych taky klidne drobet vobohatil... :idea:
No zved cenu.Ja bych byl spis za moznost ty ruzne ryby a maso opekat ci jinak varit s ruznyma bylinkama, soli apd.Cim chutnejsi, tim drazsi, plus s jine bonusy.
Ono i vareni jako takove by byl peknej craft sam o sobe...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 14:54 14. May 2008
by kucik
Sorrow wrote:
No zved cenu.Ja bych byl spis za moznost ty ruzne ryby a maso opekat ci jinak varit s ruznyma bylinkama, soli apd.Cim chutnejsi, tim drazsi, plus s jine bonusy.
Ono i vareni jako takove by byl peknej craft sam o sobe...
Nj, vidis, takovej minicraftik, to je dobrej napad. Jenom vymyslet recepty.