Page 5 of 6

Re: Omezeni Summonu

Posted: 10:30 17. Jun 2008
by nomis_b
Hacanus wrote:No ja mam knihu povolavani mistra koupil jsem ji asi za 25000 ale jak hledam tak hledam a tu mantikoru jsem tam nenasel :D :D
je tam ais spatne hledas kdyz otevres knizku, tak muzes vybrat z 7 kruhu 8 kruh Mantikoru, nebo kdyz das 8 kruh, tak muzes vybrat 8 kruh mantikoru. Pokud nebyla odstranena, tak by tam mela byt. Tusim ze je tam i vodni a ohnivy elemental (ale to jenom z 8 ).

Re: Omezeni Summonu

Posted: 10:36 17. Jun 2008
by Rejty
Je to rozdeleny podle presvedceni, kazdej nemuze vsechny.

Re: Omezeni Summonu

Posted: 10:39 17. Jun 2008
by nomis_b
Rejty wrote:Je to rozdeleny podle presvedceni, kazdej nemuze vsechny.
Jo taak no tak to je super ! to sem ani necekal :wink:

Btw tak mne napadlo, jak je to se zamerenim na necromanti kouzla pro dobrou postavu? podle Igora se kdesi RES ohanel vysokym DC necromantich kouzel, tusim ze bude urcite zamereny, lec jeho presvedceni podle stejneho topicu je HODNY. Neni to taky trosku mimo misu, zamerovat se na zlacke kouzla,kdyz je nekdo dobrej?

Re: Omezeni Summonu

Posted: 10:41 17. Jun 2008
by Rejty
Jenom lamy se nezameri! Ale vzdyt nekromancie je silna! Tak proc se nezamerit! :mrgreen:

Re: Omezeni Summonu

Posted: 10:49 17. Jun 2008
by kucik
To je na každém, jakou svojí postavu má. Každý má na to svůj názor a můj je ten, že zavádět nějaké systémové zákazy kvůli jednomu hráči, je zbytečná námaha.

Re: Omezeni Summonu

Posted: 11:11 17. Jun 2008
by Zyga
Inkvizice uz je zavedena ne?

Re: Omezeni Summonu

Posted: 11:16 17. Jun 2008
by nomis_b
Zyga wrote:Inkvizice uz je zavedena ne?
Ano, ale uz chybi jen ta fungujici inkvizice :twisted:
A ta stejne bude fungovat spis proti cernym hubam, nez lidem ve vlastnich liniich ktere potrebuji v boji proti nam.

*A tak vsichni upreni na velkou zlobu daleko od nich uplne zapomenli na zlo, ktere vyklicilo mezi jejich radami*

Re: Omezeni Summonu

Posted: 11:57 17. Jun 2008
by DenGrasse
pokud by se to systémově dalo řešit, já bych byl pro, ale můžu bejt pro jenom souhlasem... asi by to bylo spousta práce pro malej efekt.

možná by bylo jednodušší třeba omezit možnost naučení kouzel u některého mistra, třeba by některý nešly vybrat) a přidalo by se mu to do dialogu... postava by si je musel asehnat na svitcích. Třeba mágové v Azurové věži jistě nikoho nekromancii učit nebudou...

Re: Omezeni Summonu

Posted: 12:08 17. Jun 2008
by pepa48
podle mě zas třeba mágové v Azurové věži nekromancii ovládaj.. oni nejsou ryze dobří a navíc nekromancii musí znát, aby se proti ní dokázali efektivně bránit a troufám si tvrdit, že i mezi neutrálními Azurovými mágy mohou být i tací, kteří tajně nekromancii provozují

Re: Omezeni Summonu

Posted: 12:10 17. Jun 2008
by DenGrasse
pepa48 wrote:podle mě zas třeba mágové v Azurové věži nekromancii ovládaj.. oni nejsou ryze dobří a navíc nekromancii musí znát, aby se proti ní dokázali efektivně bránit a troufám si tvrdit, že i mezi neutrálními Azurovými mágy mohou být i tací, kteří tajně nekromancii provozují
no to ovládat mohou, proč ne, ale je otázka, když přijde přivandrovalec a vnucuje jim prachy za vyučení, jestli mu (před očima ostatních) zrovna tyhle kouzla nechaj vybrat a naučí je ho... tak sem to myslel.

Re: Omezeni Summonu

Posted: 12:24 17. Jun 2008
by pepa48
by ses divil co lidi dovedou za peníze :D

Re: Omezeni Summonu

Posted: 12:28 17. Jun 2008
by DenGrasse
pepa48 wrote:by ses divil co lidi dovedou za peníze :D
ani moc ne... :mrgreen: ale obvykle nedělaj věci který smrděj inkvizicí veřejně... ale jak říkam, byl to jenom takovej nápad.

Re: Omezeni Summonu

Posted: 12:45 17. Jun 2008
by Hacanus
Neni nahodou vyvolani golema z masa nekromance? Kdyz to je rozdelene podle presvedceni /moje postava je neutralne dobra s titulem Dobrodinec/ jak to ze ho mam moznost povolat? :?:

Re: Omezeni Summonu

Posted: 13:24 17. Jun 2008
by Zyga
Chyba systemu ze se to bere podle presvedceni familiara a ten je v pripade golema (i kdyby to byl kostenej) neutral, protoze evil construct neexistuje

Re: Omezeni Summonu

Posted: 13:45 17. Jun 2008
by pepa48
a navíc omezení podle přesvědčení se ani nevstahuje na přítelíčky myslim.. jen na summon