Page 5 of 6
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 17:51 16. Nov 2008
by DieHardMan
DenGrasse wrote: založení cechu je schválený...
Jaký cech?

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 18:12 16. Nov 2008
by Hassan
Zdar vsem!Sraz byl fajn,pivo smakovalo a Svýcarsko taky

....No co dodat?Snad jen diky vsem co prisli!A specialne dekuji rejtymu ze jsem se nemohl dobrejch 1/2 hodiny dojit vymočit protoze neustale pripominal to ''UMYVADLO''

Nastesti jsem vydrzel

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 18:16 16. Nov 2008
by Marvin
Hassan wrote: ''UMYVADLO''
A co sa stalo s umyvadlom?

*tvari sa nevinne*
Inak uplne parada, sraz to bol perfektny, len ten zaver som nejako neuhral

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 18:20 16. Nov 2008
by Neithan1
ono to stym umyvadlom nebolo tak ako to vyzeralo
//btw zhabal som papierik so zaznamenanymi pivami.. ak si ho chcel zobrat niekto iny napiste a poslem postou.
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 18:39 16. Nov 2008
by Rejty
Ja tam ten papir hledal a oni mi nadavali, ze sem ho ztratil.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 18:44 16. Nov 2008
by Neithan1
ja som ho tak nejako zakerne podvedome ukradol a ked som ho chcel doma predat, vetesnik mi povedal ze kradnute veci nekupuje... napis mi do PM adresu a poslem ti v pondelok
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 18:49 16. Nov 2008
by Rejty
Staci, kdyz das foto na forum.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 19:00 16. Nov 2008
by Neithan1
celkovo to cinilo nad 100 piv
obrazok cislo dva : chyba este dokonceny vrchny riadok ciar
//pre ujasnenie.. MARVIN spal :
na ceste do kolina
u kratu 4 sekundy po zisteni ze na PC ide Cerveny trpaslik
na ceste do plzne
v hospode "na parkanu"
na hajzloch v hospode "na parkanu"
v druhej hospode
okamzite na izbe
na ceste z plzne do kolina
vo vlaku na ceste z kolina do holica
cca prespal zhruba 30 hodin za dva dni

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 19:07 16. Nov 2008
by Marvin
Hele a bude aj Velky Zimni Sraz Thalie?

dlho som si nepospal v cudzine

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 19:19 16. Nov 2008
by Aznar
pekny sraz, ja se zrovna probudil

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 19:20 16. Nov 2008
by Rejty
Bude, ale az leden nebo unor.
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 20:02 16. Nov 2008
by igor
Sraz dobrej

Sem zvědavej na ty společný fotky kde bude jenom Sorrow

Btw. pro Marvina to byl asi výlet snů... doslova

Akorát škoda toho questu, moh sem se naexpit a vono se šlo jenom na terasu.
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 21:42 16. Nov 2008
by Marvin
igor wrote:
Btw. pro Marvina to byl asi výlet snů... doslova

Akorát škoda toho questu, moh sem se naexpit a vono se šlo jenom na terasu.

to ano ... terasa? to som asi zrovna bol v inej realite co?

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 21:45 16. Nov 2008
by igor
Marvin wrote:terasa? to som asi zrovna bol v inej realite co?

To měl bejt quest "hledání Marvina", ale skončilo to s fajfkou na terase

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Posted: 21:56 16. Nov 2008
by Neithan1
to nebol vobec Q hladanie marvina, ved som vravel ze expi casove na toalete.. my sme isli naboostovat kiriho
btw ako to vyzera s fotkami ?