Page 5 of 6

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 17:51 16. Nov 2008
by DieHardMan
DenGrasse wrote: založení cechu je schválený...
Jaký cech? :)

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:12 16. Nov 2008
by Hassan
Zdar vsem!Sraz byl fajn,pivo smakovalo a Svýcarsko taky :twisted: ....No co dodat?Snad jen diky vsem co prisli!A specialne dekuji rejtymu ze jsem se nemohl dobrejch 1/2 hodiny dojit vymočit protoze neustale pripominal to ''UMYVADLO'' :( Nastesti jsem vydrzel :wink:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:16 16. Nov 2008
by Marvin
Hassan wrote: ''UMYVADLO''
A co sa stalo s umyvadlom? :oops: *tvari sa nevinne*

Inak uplne parada, sraz to bol perfektny, len ten zaver som nejako neuhral :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:20 16. Nov 2008
by Neithan1
ono to stym umyvadlom nebolo tak ako to vyzeralo

//btw zhabal som papierik so zaznamenanymi pivami.. ak si ho chcel zobrat niekto iny napiste a poslem postou.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:39 16. Nov 2008
by Rejty
Ja tam ten papir hledal a oni mi nadavali, ze sem ho ztratil. :mrgreen:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:44 16. Nov 2008
by Neithan1
ja som ho tak nejako zakerne podvedome ukradol a ked som ho chcel doma predat, vetesnik mi povedal ze kradnute veci nekupuje... napis mi do PM adresu a poslem ti v pondelok

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:49 16. Nov 2008
by Rejty
Staci, kdyz das foto na forum. :twisted:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 19:00 16. Nov 2008
by Neithan1
pivko.jpg
pivko1.jpg

celkovo to cinilo nad 100 piv

obrazok cislo dva : chyba este dokonceny vrchny riadok ciar


//pre ujasnenie.. MARVIN spal :
na ceste do kolina
u kratu 4 sekundy po zisteni ze na PC ide Cerveny trpaslik
na ceste do plzne
v hospode "na parkanu"
na hajzloch v hospode "na parkanu"
v druhej hospode
okamzite na izbe
na ceste z plzne do kolina
vo vlaku na ceste z kolina do holica
cca prespal zhruba 30 hodin za dva dni :mrgreen:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 19:07 16. Nov 2008
by Marvin
Hele a bude aj Velky Zimni Sraz Thalie? :D dlho som si nepospal v cudzine :P

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 19:19 16. Nov 2008
by Aznar
pekny sraz, ja se zrovna probudil :mrgreen:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 19:20 16. Nov 2008
by Rejty
Bude, ale az leden nebo unor.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 20:02 16. Nov 2008
by igor
Sraz dobrej :) Sem zvědavej na ty společný fotky kde bude jenom Sorrow :D
Btw. pro Marvina to byl asi výlet snů... doslova ;) Akorát škoda toho questu, moh sem se naexpit a vono se šlo jenom na terasu.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 21:42 16. Nov 2008
by Marvin
igor wrote: Btw. pro Marvina to byl asi výlet snů... doslova ;) Akorát škoda toho questu, moh sem se naexpit a vono se šlo jenom na terasu.
:lol: :lol: to ano ... terasa? to som asi zrovna bol v inej realite co? :oops:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 21:45 16. Nov 2008
by igor
Marvin wrote:terasa? to som asi zrovna bol v inej realite co? :oops:
To měl bejt quest "hledání Marvina", ale skončilo to s fajfkou na terase :)

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 21:56 16. Nov 2008
by Neithan1
to nebol vobec Q hladanie marvina, ved som vravel ze expi casove na toalete.. my sme isli naboostovat kiriho

btw ako to vyzera s fotkami ?