Zobrazení lvlu
Re: Zobrazení lvlu
Já sem byl hodnej už jako kněžka.. to co ste tam vyváděli, za to sem vás měl rozvnou zabít
, ožrat se na přijímání nové drowky a vyznat první kněžce lásku
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Zobrazení lvlu
jj. měl by ses nad sebou bážně zamysletnomis_b wrote:Proto i ten craft je tak zakerne pomalej, sberaci baliku jsou takovi podli, ze ti nekdy baliky nevemou a vykupci odmen vecne nic neshaniLord_Berserk wrote: ...takovy lidi ted delaji DM a skriptujou ?![]()
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Zobrazení lvlu
to bol len tip.. nebola to informacia od mojej krysy ktoru mam nasadenu na EQ fore.PiAn0 wrote:Mas spatne informaceale brana stim ma taky neco male spolecneho
Jedna z veci, nebudes tomu verit, proc me labir vykopl byl konflikt mezi photter a labirem
Asi by bylo dobre to tu promazat at je to k zase k topicujestli mam shrnout to vsechno predtim tak slo zcela jen oto, ze nam to tu schazi nic vic
Sorry ze sa ktomu vraciam, ale neda mi to.. aky to bol konflikt ? Ja sa pokladam tak trochu
za labirovho fanusika.. labirlab navstevujem kazdy den takze ta tvoja historka ma premna zberatelsku cenu.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Zobrazení lvlu
kdyz uz se to tu resi, tak jak moc slozite by bylo aby se pri prihlaseni hry nenapsal nazev ACC ale jmeno postavy
Re: Zobrazení lvlu
Nevim o nicem, co by tohle umelo. Je to proste systemova hlaska serveru. Navic v tom nevidim moc smysl.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zobrazení lvlu
To se citis blbe, kdyz kazdej precte : fadlkfslkdsjlfk se pripojil do hryloadr wrote:kdyz uz se to tu resi, tak jak moc slozite by bylo aby se pri prihlaseni hry nenapsal nazev ACC ale jmeno postavy
A zase se craftí...
Re: Zobrazení lvlu
O definici ne dobry hráč už jsem psal
asi jste to v tom zmatku přehledli. Pokud jde o muj koflikt s Labirem tak ho sem rozhodně nebudu zveřejňovat(možna už část ze mě vypadla), i kdyz by to protebe byl asi opravdu veliký kus do sbírky 
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: Zobrazení lvlu
chudááákjaara wrote:asi má málo příspěvků
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Zobrazení lvlu
ee slo mi o to at clovek vi jaka hraje postava a ne jaky hraje hrac 
Re: Zobrazení lvlu
Mozes si to sam upravit v dialog.tlk cez nejaky hexa editor. Napr PSPad ten je free.loadr wrote:kdyz uz se to tu resi, tak jak moc slozite by bylo aby se pri prihlaseni hry nenapsal nazev ACC ale jmeno postavy
* odporucam stary dialog.tlk najprv skopirovat do zalohy
* plati pre anglicku verziu dialog.tlk, u ceskej verzii su offsety textov posunute (nemam overene)
Najdes si v pspade offsety 4A8291 a tam zacina text
<PlayerName> has joined as player
a na offsete 4A82DE zacina text
<PlayerName> has left as player
Staci tieto retazce cele nahradit medzerami a v hre uz neuvidis vypis acc pri lognuti a odlognuti hraca.
Takto sa da premazat aj dislike hlaska. Keby si nechcel byt ovplyvneny aj tymto vypisom.
Last edited by Raziel on 22:09 13. Jan 2009, edited 1 time in total.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zobrazení lvlu
Ale dislike si stejne muzes zkontrolovat pres vypis postav pres P, takze OOC ho zjistis, kdzy budes chtit.Raziel wrote: Takto sa da premazat dislike hlaska. Keby si nechcel byt ovplyvneny aj tymto vypisom.
Takze by slo jen o tu hlasku a ta je podle me spise vyhodna, kdyz se stretnou dva lidi, co se nemaj radi.
A zase se craftí...
Re: Zobrazení lvlu
Je to tam len koli tomu ze to niekomu takto nevyhovuje a chcel by to mat bez dislike hlasky. Ostatnych to neovplyvnuje predsa. Zbytocne to rozoberat...nomis_b wrote:Ale dislike si stejne muzes zkontrolovat pres vypis postav pres P, takze OOC ho zjistis, kdzy budes chtit.Raziel wrote: Takto sa da premazat dislike hlaska. Keby si nechcel byt ovplyvneny aj tymto vypisom.
Takze by slo jen o tu hlasku a ta je podle me spise vyhodna, kdyz se stretnou dva lidi, co se nemaj radi.
Re: Zobrazení lvlu
Topic pomohl
po dnešku jsem velice spokojen 
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: Zobrazení lvlu
jenom takovej detail: někde sem pochytil hlášku: "stojím v hidu a kolem mě běží postava..."
rada:
nestuj v hidu. neuvidíš tolik běžících postav!
taky jsem hrával na EQ. dlouho jsem přemýšlel, co mi tam vadí. je to jednoduché. jmenuje se to "musíš". respektive "musíš, nebo...". taky: "když ne, nejsi pro server přínosem". atd. zasvěcení jistě vědí.
na Thalii se mi líbí, že neřeší, kdo je pro ni přínosem (všichni server zatěžujou stejně
). Někdo hraje RP, někdo dělá něco jiného. Kucika Photter to řekli moc hezky. A může se to u člověka lišit, někdy mám chuť ho hrát a někdy ne, tak se radši všem vyhnu a dělám si něco sám, sbírám bylinky, craftím atd.
to že DM nevynucujou nějaký pravidla chování, považuju za přínos. každej se s tim nějak porovná sám, najde si postavy, s kterými se mu dobře hraje a ostatní zignoruje...
bylo tu řečeno už mockrát: příklady táhnou. a když ne, asi to není váš šálek čaje.
rada:
nestuj v hidu. neuvidíš tolik běžících postav!
taky jsem hrával na EQ. dlouho jsem přemýšlel, co mi tam vadí. je to jednoduché. jmenuje se to "musíš". respektive "musíš, nebo...". taky: "když ne, nejsi pro server přínosem". atd. zasvěcení jistě vědí.
na Thalii se mi líbí, že neřeší, kdo je pro ni přínosem (všichni server zatěžujou stejně
to že DM nevynucujou nějaký pravidla chování, považuju za přínos. každej se s tim nějak porovná sám, najde si postavy, s kterými se mu dobře hraje a ostatní zignoruje...
bylo tu řečeno už mockrát: příklady táhnou. a když ne, asi to není váš šálek čaje.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Zobrazení lvlu
vy tady řešíte zobrazování lvlů a nevšimnete si, že chudák rejty asi umřel , páč se mu snížili expi a přišel tak o božskej level...To je důvod ke smutku
chudák malej vemte ho někdo na vejpravu , potěší ho to

Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána