Page 5 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:08 17. Jan 2008
by wekslo
*pochechtava se* :lol:

no dobre nebyl nooo...me jenom zajimali vase reakce a jestli se nekdo snazil lognout? :]

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:10 17. Jan 2008
by maku
wekslo wrote:*pochechtava se* :lol:

no dobre nebyl nooo...me jenom zajimali vase reakce a jestli se nekdo snazil lognout? :]
Si piš... asi hodinu jsem zkoušel různá hesla .. ale psst :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:11 17. Jan 2008
by wekslo
maku wrote:
wekslo wrote:*pochechtava se* :lol:

no dobre nebyl nooo...me jenom zajimali vase reakce a jestli se nekdo snazil lognout? :]
Si piš... asi hodinu jsem zkoušel různá hesla .. ale psst :mrgreen:
:D cheche

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:52 17. Jan 2008
by kucik
Lord_Berserk wrote:Esi je Wekslo - Narea Lindele tak sem ji videl ONLINE asi 15min pred restartem v 18h nekdy pred 2 dnama :D jaktoooo ??? snad nee magije :mrgreen:

Edit: mam pamet na 2 veci az ted sem si vzpomnel ze Narea je nejspis Kucik...nebo zas vedle ?! :twisted:
Priznavam se.
Aspon vidite, ze se usilovne testuje.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:54 29. Jan 2008
by steel_martin
Když sem viděl dámské drowí prádlo s vlastnostmi předvědčování + 1 :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:28 31. Jan 2008
by LDamian
steel_martin wrote:Když sem viděl dámské drowí prádlo s vlastnostmi předvědčování + 1 :mrgreen:
Taky mne to pobavilo. :) Prvne to, ze je to celkem realne a potom ta predstava, jak se nejaka zenska (!muzska!) postava ciste kvuli bonusu na presvedcovani nekde pred npc (!pc!) prevlekne do spodniho pradla.

Kombinaci muzske postavy v damskem pradle presvedcujici jinou hracskou postavu videt nechci!! :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:14 16. Feb 2008
by Kiri
Takhle si jednou vklidu pri krasnem dni sbiram bylinky abych mohl jednou poradne zbohatnout a probehnepostava. Napadne mi ze by bylo fajn si prividelat, ale nebyl zrovna prihodna doba. Tak si sbiram dal, kdyz o nekolik minut vidim tu samou postavu jak si pujcuje prase a odbiha stejnym smerem co pribehla. Tak si rikam, esli to rpase letelo za nim, nebo ho tu nechalo. Spis sem si myslel, ze prasnice tu zustala. Protoze sem ji ani nevidel jit za postavou. Tak sem napsal po tellu, ze je fajn tahnou cune s sebou. Naces mi bylo odvetino, ze do jeskyne si ji brat nebude...dedukce byla jasna postava sla vybit dung a posleze nabrat dostatek zasob. Takze sem napsal, ze do jeskyne j to jedno to at si klido nechava pred jeskyni, ale odvest si to od pana co pucuje cune by moh normlane...no tak probehlo apr slusnych vymen nazoru ohledne tahani se s cunetem za zasobama, ktere ma nest. Az jsem dostal delikatni odpoved: ja sem bezel protoze sem nechal po lokaci rozhazeny maso a dost, tak sem nechtel aby se zatizil server a nespad...naces sem nemel argument a uznal blbost mojich prectav. Nakonec sem se dovedel, ze 40 mas v lokaci je rozhazeno a dotycny hrac ma opravdu strach o pad serveru. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Snad sem to vylicil dostatecne dobre aby to pochopili i ti co mi nikdy nepochopili :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:33 16. Feb 2008
by Sorrow
A co jako?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:37 16. Feb 2008
by Sorrow
Misto abys mu pomohl to sezbirat a jeste mu pridal na lektvar rychlosti za svedomitost(aby se s tim tolik nezdrzoval priste), tak mas hemy.To fakt nechapu :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:38 16. Feb 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Misto abys mu pomohl to sezbirat a jeste mu pridal na lektvar rychlosti za svedomitost, tak mas hemy.To fakt nechapu :D
joo taky sem prave zacal uvazovat, ze chudak prasnici najek vypomuzu, ze ji zezadu popotlacim, ale mozek byl pomalejsi :D:D:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:46 01. Mar 2008
by Sveneld
Blba bourka Ema
nejdriv me nejde proud nekdy do tri odpoledne a pak vecer me shodila na chvilinku pripojeni, takze me zmlatil blbej kopcovej obry - normalne si je davam do pohody...:(

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:08 05. Mar 2008
by DenGrasse
Myš začíná zuřit

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:12 18. Mar 2008
by Lord_Berserk
Nedavno u Stingeru sme si vyslapli na samana :) ...hodil mi omameni takze sem vlastne zacal mlatit i po 2 vedel me...ty sem zrejme s pomoci samana zabil :evil:

Pak ale nasledovala smrst kouzel a smrt... *krvaci* rikam co to sakra je :) (DM ve hre pomyslel sem si a chce si hrat??) byla to 1% sance na oziveni bohem jaka super vyhra :mrgreen: tu sem ale pros**l saman cumel jak puk a ja zacal sem rozhovor "Hej ty parchante co chces" :mrgreen: po vterine me doklepnul...

Aneb jak skvele vynalozit s prizni boha :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:24 25. Mar 2008
by hrusi
Tak to já mam trošku něco jinýho... :D

Takhle si to krásně kosíme s dalšíma duergarama... Je to nádhera, co víc si přát. :D Dostaneme se k nějakejm trigoditům docela hostý kluci to byli, ale šlo to... Byli jsme domluvený, že se pudeme vyspat říkal jsem si, zbejvá jich už jen pár nač plýtvat lektvary, zmáknu to takhle, ale chyba lávky... V boji s jednim se zaměřil na toho mojeho oslabenýho chudáčka a bylo to. Rána s ránou se sešla a třešnička na dortu bylo když už jsem z mlel z posledních sil a moh jsem mít tak okolo 30 HP, co se nestalo ten frajer se vytáh s kritikem za 51. To jsem samo sebou neustál a leh jsem jako novoroční oslavenec... :(

Toť je můj příběh :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:29 25. Mar 2008
by Sorrow
Jojo, zname pravidlo: ,,kdo specha nedojde,, :D