Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Addieau
Měšťan
Posts: 188
Joined: 11:08 11. Jan 2009

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by Addieau »

Myslím, že pokud si to myslíš, tak bys měl za hraničáře hrát :wink:
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by Bahnak »

celkove vzato se mi to ovladnuti zvere moc nelibi, dyž sme ve skupine a nekdo jako druid vleze do lokace s zviřectvem, všichni jsou misto "červení" nepratele přátelsky "modří".... pak nekdo zautočí na jedno z nich, ale zbytek družiny musi preklikavat na prave tlačitko a odklepnout utok misto aby jen klikla apod.... proste mi to prijde vzdy takove vselijake a divne....
zažil jsem to ale jen parkrat tak asi nevim vo co de...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by Sobik »

Spíš by nebylo od věci, kdyby psi, vlci, Vrrci a další psovité šelmy neútočily na druida v proměně na vlka, kočkovité šelmy na pantera, medvědi na medvěda, prasata na prase atp.(počítám s tím, že druidi se umí přeměnit na různé poddruhy toho zvířete) Jen přeměna na jezevce je trochu k ničemu, možná nějak nahradit nějakým ptákem, nebo pavoukem? Tak podrobně jsem o tom nepřemýšlel.
Předpokládám, že se někdo ozve, že by se s tím daly dokonale vybírat poklady v jednom, takže jednoduchá vyjímka: neplatilo by to na vůdce smečky/stáda/bůhvíčeho a při proměně zpátky na původní formu by přátelství zvířat padlo, takže by se takhle nedalo dostat třeba pro nějaké kameny atp...
Čas na vaší kritiku. :D
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
Addieau
Měšťan
Posts: 188
Joined: 11:08 11. Jan 2009

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by Addieau »

Spíš čas neotvírat zase debatu plnou "geniálních" nápadů :roll:



To mi připomíná že ten vtip s diskusí o šroubování žárovek asi nebyl jen vtip :twisted:
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by aster3 »

Nevim proc to resite ponekud slozitymi napady. Podle mne je nejjednoduhsi aby se zavedla moznost ochocovat zvirata dle lvlu+modifikator moudrosti+1/2bodu v porozumeni vs. lvl zvirete x modifikator jeho moudrosti(odolnosti?). A to aby se neovladli "vudci" zvirata de osetrit aby mneli imunitu na ovladnuti a aby se pripadne ovladnute zvirata nebrali po celem svete tak osetrit to tim ze pri prechodu lokace bude rekneme 20 nebo 50% sance ze se zvire uvolni z ovladnuti a jakoby se vrati domu.

A kdyby ste to chteli jeste vic stizit hranicarum a druidum tak se muze system nastavit tak aby rekneme kazdy tah byl proveden automaticky hod na ovladnuti. pri neuspechu o rekneme 10 bodu zvire zautoci na druida (hranicare) pri neuspechu pod 10 bodu zustane zvire neutralni a pri uspechu zustane ovladane. :wink:
Last edited by aster3 on 17:23 13. May 2009, edited 1 time in total.
Podporte nový projekt
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by Grunt »

aaaa neeebo...???

To nechame tak jak to je?! Nechapu proč to tady ještě řešíte? Ani jeden napad co tady byl neřeši NIC... ne že by bylo co řešit...
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by aster3 »

Grunt wrote:aaaa neeebo...???

To nechame tak jak to je?! Nechapu proč to tady ještě řešíte? Ani jeden napad co tady byl neřeši NIC... ne že by bylo co řešit...
nehral sem na thalii hranicare ale podle toho co tu pisou si zrejme jednoho zalozim :D kdyz de ovladnutim vymlatit cele dungy a lootit tak to se ti zda vsechno ok ?

jo a pro ty co rikaji ze hranicar je nic moc a bez zvirete je padavka tak zrejme nevedi o cem mluvi :twisted:
Podporte nový projekt
User avatar
Addieau
Měšťan
Posts: 188
Joined: 11:08 11. Jan 2009

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by Addieau »

Určitě si ho založ a ověř si v praxi, jak to skutečně funguje... :wink:
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by Grunt »

No mi hranda nepřijde nijak silny ale to je teď jedno.

O tom jak je ta možnost s vybráním celého Dungu realna by se dalo polemizovat. Spíš by mě zajímalo kolik tady je Hraničářů či Druidů co to dělá. Druid snad žadný a jestli se najdou nějací Hraničáři, tak je lepší to řešit pomocí nějakých IC sankcí než systémově.
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by kucik »

Sobik wrote:Spíš by nebylo od věci, kdyby psi, vlci, Vrrci a další psovité šelmy neútočily na druida v proměně na vlka, kočkovité šelmy na pantera, medvědi na medvěda, prasata na prase atp.(počítám s tím, že druidi se umí přeměnit na různé poddruhy toho zvířete) Jen přeměna na jezevce je trochu k ničemu, možná nějak nahradit nějakým ptákem, nebo pavoukem? Tak podrobně jsem o tom nepřemýšlel.
Předpokládám, že se někdo ozve, že by se s tím daly dokonale vybírat poklady v jednom, takže jednoduchá vyjímka: neplatilo by to na vůdce smečky/stáda/bůhvíčeho a při proměně zpátky na původní formu by přátelství zvířat padlo, takže by se takhle nedalo dostat třeba pro nějaké kameny atp...
Čas na vaší kritiku. :D
Zkus se zamyslet nad tim, jak to v přírodě chodí. Co se asi stane, když se přiblíží vlk (nebo jiný zvíře) k cizí smečce?

Potom si zkus na Thalii chvilku druida nebo rangera zahrát a zjistíš, že podle levelu má náhodně některý zvířata přátelský.

BTW: Hraničáře jsem tu taky hrál.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by Sobik »

kucik wrote:
Sobik wrote:Spíš by nebylo od věci, kdyby psi, vlci, Vrrci a další psovité šelmy neútočily na druida v proměně na vlka, kočkovité šelmy na pantera, medvědi na medvěda, prasata na prase atp.(počítám s tím, že druidi se umí přeměnit na různé poddruhy toho zvířete) Jen přeměna na jezevce je trochu k ničemu, možná nějak nahradit nějakým ptákem, nebo pavoukem? Tak podrobně jsem o tom nepřemýšlel.
Předpokládám, že se někdo ozve, že by se s tím daly dokonale vybírat poklady v jednom, takže jednoduchá vyjímka: neplatilo by to na vůdce smečky/stáda/bůhvíčeho a při proměně zpátky na původní formu by přátelství zvířat padlo, takže by se takhle nedalo dostat třeba pro nějaké kameny atp...
Zkus se zamyslet nad tim, jak to v přírodě chodí. Co se asi stane, když se přiblíží vlk (nebo jiný zvíře) k cizí smečce?
Potom si zkus na Thalii chvilku druida nebo rangera zahrát a zjistíš, že podle levelu má náhodně některý zvířata přátelský.
BTW: Hraničáře jsem tu taky hrál.
Dobře, možná by nemusel zmást všechny členy smečky, ale jenom větší část, než ve formě člověka. Přecejen co udělá smečka, když uvidí týpka v zeleným? To samý, co udělá, když vidí kohokoliv jinýho v čemkoliv jiným. :) Prostě mi příjde přirozenější, když vlci neútočí na na vlka, kterého potkají, než že neútočí na maníka v zeleným, který jim vleze do jeskyně :)
BTW: Já mám taky Druida a to s těmi zvířaty vím taky, ale když jsou dvě nepřátelský vedle sebe, stejně ovládnu jenom jedno a to druhý na mě zaútočí, moje postava provede protiútok a jde po mě celá jeskyně. :)
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by kucik »

Já to nebudu dál rozmazávat, protože by to stejně nikam nevedlo. Jenom je to podle mě prostě blbost.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by akin »

kucik wrote: Zkus se zamyslet nad tim, jak to v přírodě chodí..
Mno timhle bych zrovna moc neargumentoval :)

V prirode rozhodne na cloveka (humanoida) nezautoci ani jezevec, povetsinou ani divocaci, smecka vlku jen v pripade, ze je vyhladovela/na lovu. Naprosta vetsina zvere se od cloveka drzi daleko.
Vlastne z toho co tu je za zvirata (mluvim realnych), tak by zautocil asi jen medved. A u nej je zase paradoxni situace ta, ze medvedi neziji ve smeckach (jsou to samotari) - snad jen medvedice + medvidata.

Ale to je OT :roll:
running man...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by kucik »

akin wrote: Mno timhle bych zrovna moc neargumentoval :)

V prirode rozhodne na cloveka (humanoida) nezautoci ani jezevec, povetsinou ani divocaci, smecka vlku jen v pripade, ze je vyhladovela/na lovu. Naprosta vetsina zvere se od cloveka drzi daleko.
Vlastne z toho co tu je za zvirata (mluvim realnych), tak by zautocil asi jen medved. A u nej je zase paradoxni situace ta, ze medvedi neziji ve smeckach (jsou to samotari) - snad jen medvedice + medvidata.

Ale to je OT :roll:
Mno a to je ten duvod, proc jsem to nechtel rozmazavat :). Proste vezmem jako axiom, ze thalijska zvirata jsou smeckova proto si mezi sebe nepustej ciziho, ackoliv je teze rasy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Addieau
Měšťan
Posts: 188
Joined: 11:08 11. Jan 2009

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Post by Addieau »

Já to nebudu dál rozmazávat, protože by to stejně nikam nevedlo. Jenom je to podle mě prostě blbost.
Slyšeli jsme slovo boží.... amen 8)

Nelze než souhlasit.
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Locked