Page 5 of 13

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 14:47 24. Oct 2009
by kucik
Mas zmenenou IP adresu. Opravil jsem ti ji.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 16:17 24. Oct 2009
by Radim
kucik wrote:Mas zmenenou IP adresu. Opravil jsem ti ji.
Díky moc

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 17:32 01. Nov 2009
by bigbull666
Zdravim,
mel bych prosbu. Nejde se mi lognout do hry hlásí mi to...Neplatná postava-přihlášení hráče zamítnuto.Vybavený předmět s "úrovní předmětu" zakazán omezením serveru.

Vcera pred odlogem jsem chcipnul, prosel podsvetim a prisel jsem o lvl. Koukal jsem na veci, jestlií mohu nosit vse, ale evidentne jsem neco prehlednul. mohl by mi prosim nekdo "svleknout" postavu?

Dik Jirka

ACC: bigbull666
postava: Joane Gin

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 19:38 01. Nov 2009
by kucik
Vyreseno.

Nektere veci z inventare jsem ti musel vyhodit, protoze ani nebylo kam unequipnout zbroj.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 16:43 13. Nov 2009
by PatrikNet
Zdravím.
Nevím kam to napsat tak to píši sem.
Mám problém se připojit do hry.Včera večer sem se normálně odlogoval a dnes mi po výběru postavy naskočí černá obrazovka a po chvilce hláška časový limit vypršel byl jste odpojen od servru.Nevím čím to je já nic neměnil a nevšim sem si že by ste provedli nějakou změnu vy.
Mohl by se na to prosím někdo mrknout.Účet PatrikNet.
Předem díky.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 16:53 13. Nov 2009
by Tretas
Prvně to skus zkontrolovat jestli to máš vše správně v registraci na foru vyplněné. I když jsi nic neměnil zkontroluj to. Popřípadě skus na chvíli zaškrtnou políčko Nekontrolovat IP adresu.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 16:57 13. Nov 2009
by kucik
Zřejmě ti změnili IP adresu.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 17:10 13. Nov 2009
by PatrikNet
Mno všiml sem si že má Kucik pravdu,že mi změnili Ip adresu.Skoušel sem tam zadat novou tak ni to napsalo že cd kej už používá jiný uživatel (já) tak nevím co stím.Kdyš dám nekontrolovat ip tak se připojím.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 17:16 13. Nov 2009
by kucik
No jo, když máš taky účtů jak Plzeň právníků, tak to je těžký. Změnil jsem ti ty adresy.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 17:30 13. Nov 2009
by PatrikNet
díky.Já sem byl docela dlouho bez kompu a zapoměl sem na ten učet Fester Wolf můžeš ho prosím smazat.Já ho určitě používat nebudu.O jiných učtech nevím.Ještě jednou díky.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 17:59 13. Nov 2009
by kucik
TomasNet
Fester Wolf
PatrikNet

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 18:14 13. Nov 2009
by PatrikNet
učet Fester Wolf mužeš klidně smazat.
TomasNet je učet bratra mam na jednom routru 2 pc.
Máme 2 originál hry a asi nějakým nedopatřením jsme nainstalovali na oba dva pc stejnou verzi hry.Dá se to nějak zjistit kterou verzi mám nainstalovanou(zjistím někde cd klíče)když tak bych to bráchovu změnil a dal mu správný klíč.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 19:17 13. Nov 2009
by kucik
CD klice mas v soubou nwncdkey.ini ;)

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 03:19 17. Nov 2009
by innfra
Trošku zneužiji tento topic. Dnes jsem si všim nového config. haku a stáhl jsem si ho, bohužel se sním nemohu připojit do hry, protože nahlásí že nemůže nalézt nějaké placeably a nějakej cfg. hak, je tam asi 7 položek... natáhnu si tedy ze zálohy ten starý, který mi normálně fungoval. Je s tím nějaký problém ?

Edit: Hmm tak starej mi taky kiksnul, nedělali se nějaké úpravy při restartu dnes ve dvě ráno ?
Edit 2: Tak ve tři ráno už mi to s novým cfg.hakem šlo v pohodě, nevím kde se stala chybka :)

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 10:54 26. Feb 2010
by Vonstar
Ahoj lidi,

předem se omlouvám za stupidní dotaz na který zde už mozna zazněla odpověď. Včera jsem dle zadaných instrukcí a kriterií naistaloval a spustil hru, ktérá kupodivu mému fungovala a já si opravdu "zapařil". Dnes mi ovšem při pokusu se připojit do hry, kde jsem správně vyplnil jmeni i heslo, PC hlásí, cituji:
"CHYBA: NEPLATNÉ JMÉNO HRÁČE NEBO HESLO".

Děkuji za odpověď.