Page 5 of 6
Re: srážení a výcvik
Posted: 09:01 21. May 2010
by Luelle
Sorrow wrote:Není ta pracka s -10 postihem na zásah pouze jen proti prskavce?
Tedy jenom proti tomu kdo jí seslal.
EDIT nomis: Neni. je proti vsem.
jak to myslíš? jako že to ten člověk sešle na sebe nebo jak?
Re: srážení a výcvik
Posted: 09:08 21. May 2010
by Sorrow
Luelle wrote:Sorrow wrote:Není ta pracka s -10 postihem na zásah pouze jen proti prskavce?
Tedy jenom proti tomu kdo jí seslal.
EDIT nomis: Neni. je proti vsem.
Ještě jednou pro blondýnu
Měl sem za to že ta pracka házela postih jen proti tomu kdo jí seslal.
Tudíž, když mág sešle na bojovníka, tak má bojovník postih jen proti
němu a ne proti ostatním v okolí.Ale podle Nomise prý ne...
Re: srážení a výcvik
Posted: 09:10 21. May 2010
by Luelle
Sorrow wrote:Luelle wrote:Sorrow wrote:Není ta pracka s -10 postihem na zásah pouze jen proti prskavce?
Tedy jenom proti tomu kdo jí seslal.
EDIT nomis: Neni. je proti vsem.
jak to myslíš? jako že to ten člověk sešle na sebe nebo jak?
Ještě jednou pro blondýnu
Měl sem za to že ta pracka házela postih jen proti tomu kdo jí seslal.
Tudíž, když mág sešle na bojovníka, tak má bojovník postih jen proti
němu a ne proti ostatním v okolí.Ale podle Nomise prý ne...
jo tááááák ne to ti prostě strhne -10 do AB a myslím, žeto i sníží zranění, ale tím si nejsem sto pro jistá, já to moc nepoužívala ono je to celkem k ničemu - leda když je někdo low lvl a docela hezky to vypadá....jinak pokud jde o tvrdej boj kdo má srážecí a drtící tuhle ani nemedituje

Re: srážení a výcvik
Posted: 09:33 21. May 2010
by -RoF-
Ta pracka snižuje AB 10 daného cíle a platí to na všechny, takže má ten dotyčný -10 AB proti všemu a ne jen proti mágovi.
Jinak to sražení, je tam ještě jedna obrana. Myslím že pokud má postava takové AC, které je o 20 vyšší jak AB NPC, tak potom se NPC už nesnaží o sražení.
Což by teoreticky byla obrana pro ty co nemají vysoký výcvik.
Problém je že po úpravě NPC mají AB kolem 30-50, což odpovídá AC 50-70. Což sice reálné je, ale je to někdy dost těžké.
Možná by opravdu nebylo na škodu ubrat u některých NPC sražení a dát jim třeba zákeřnáky a nebo krvácení po zásahu a tak dále. Zaměřit všechny NPC jen na srážení je holt nuda.
Re: srážení a výcvik
Posted: 10:04 21. May 2010
by kucik
-RoF- wrote:
Problém je že po úpravě NPC mají AB kolem 30-50, což odpovídá AC 50-70. Což sice reálné je, ale je to někdy dost těžké.
Hele a taky jsem slyšel, že některá NPC dostala tajnej feat, kterej ti doma vypne monitor. Zákeřný WB nás chtěj dostat!
Re: srážení a výcvik
Posted: 10:09 21. May 2010
by -RoF-
Hmmm
Re: srážení a výcvik
Posted: 10:12 21. May 2010
by KaTo
-RoF- wrote:...
"Běžná" NPC, kterých se "bojím" že mají sražení, mají krom toho TAK obrovskou dmg, že boostovat jim jí ještě snejky mi přijde kontraproduktivní

.
kucik wrote:...
Máš správné, leč nepřesné informace - nejedná se o monitor, ale dění na něm, konkrétně o samotné zobrazení hry. A ty NPC jí nevypnou, jen úmyslně na několik kol zalagují, aby pak NPC stihly ubít postavičku, bez tvojí možnosti reakce

.
Re: srážení a výcvik
Posted: 10:19 21. May 2010
by Rejty
kucik wrote:Hele a taky jsem slyšel, že některá NPC dostala tajnej feat, kterej ti doma vypne monitor. Zákeřný WB nás chtěj dostat!
A proti učedníkům draka mají ješte bonus na zásah, zranění a při každym zásahu si hází na smrt!
A nechtějte vědět, co si povídají babky na rohu...
Re: srážení a výcvik
Posted: 10:24 21. May 2010
by -RoF-
Ach jo, nevím že pořád musíte rýt do těch polodraků (RDD).
No nic, co už.
Re: srážení a výcvik
Posted: 10:28 21. May 2010
by Istvan
-RoF- wrote:Ach jo, nevím že pořád musíte rýt do těch polodraků (RDD).
No nic, co už.
Nas monky uz osekali, neboj taky na tebe dojde

Re: srážení a výcvik
Posted: 10:30 21. May 2010
by Rejty
Istvan wrote:Nas monky uz osekali, neboj taky na tebe dojde

Nepředbíhej! Teď je v plánu zvěd Harfeníků!

Re: srážení a výcvik
Posted: 11:02 21. May 2010
by -RoF-
Hmmm aha, tak vám vadí, že Aria má dobré hodnoty obrany i útoku, že sem tam chytí nějaké drowy a pak je zase pustí, že vodí low lvly do dungů, aby si vydělali....atd.
Beztak tu moji obranu projde dobrý válečník, když chce. A RDD se dá zabít i low lvlem zlodějem, když ví jak na to.
*mávne rukou* Holt je Aria moc známá a moc silná, tak ji zničíme, fajn no proč ne.
Tady se člověk snaží, ale jak je moc dobrý, tak ho někdo z hora srazí k zemi.
Re: srážení a výcvik
Posted: 11:04 21. May 2010
by Rejty
-RoF- wrote:...
Prostě ti závidíme, jakej seš borec!
Re: srážení a výcvik
Posted: 11:06 21. May 2010
by -RoF-
Rejty wrote:-RoF- wrote:...
Prostě ti závidíme, jakej seš borec!
Jenže to nejsem a nikdy sem to o sobě netvrdil, sám sem skromný a spokojím se s málem, Arii tak hraju taky, ale když něco chcu tak prostě na to tvrdě dřu.
Re: srážení a výcvik
Posted: 11:06 21. May 2010
by pilnik
no co se tyce srazeni tak nezapominejte ze dava -4 do utoky takze postavy nemusi mit o tolik vyssi AC oproti AB npc , aby se uchranili srazeni, pokud nebudeme brat v potaz 5 procentni sanci na automaticky zasah.