Page 5 of 6

Re: srážení a výcvik

Posted: 09:01 21. May 2010
by Luelle
Sorrow wrote:Není ta pracka s -10 postihem na zásah pouze jen proti prskavce?
Tedy jenom proti tomu kdo jí seslal.

EDIT nomis: Neni. je proti vsem.
jak to myslíš? jako že to ten člověk sešle na sebe nebo jak?

Re: srážení a výcvik

Posted: 09:08 21. May 2010
by Sorrow
Luelle wrote:
Sorrow wrote:Není ta pracka s -10 postihem na zásah pouze jen proti prskavce?
Tedy jenom proti tomu kdo jí seslal.

EDIT nomis: Neni. je proti vsem.
Ještě jednou pro blondýnu :D

Měl sem za to že ta pracka házela postih jen proti tomu kdo jí seslal.
Tudíž, když mág sešle na bojovníka, tak má bojovník postih jen proti
němu a ne proti ostatním v okolí.Ale podle Nomise prý ne...

Re: srážení a výcvik

Posted: 09:10 21. May 2010
by Luelle
Sorrow wrote:
Luelle wrote:
Sorrow wrote:Není ta pracka s -10 postihem na zásah pouze jen proti prskavce?
Tedy jenom proti tomu kdo jí seslal.

EDIT nomis: Neni. je proti vsem.


jak to myslíš? jako že to ten člověk sešle na sebe nebo jak?
Ještě jednou pro blondýnu :D

Měl sem za to že ta pracka házela postih jen proti tomu kdo jí seslal.
Tudíž, když mág sešle na bojovníka, tak má bojovník postih jen proti
němu a ne proti ostatním v okolí.Ale podle Nomise prý ne...
jo tááááák ne to ti prostě strhne -10 do AB a myslím, žeto i sníží zranění, ale tím si nejsem sto pro jistá, já to moc nepoužívala ono je to celkem k ničemu - leda když je někdo low lvl a docela hezky to vypadá....jinak pokud jde o tvrdej boj kdo má srážecí a drtící tuhle ani nemedituje :D

Re: srážení a výcvik

Posted: 09:33 21. May 2010
by -RoF-
Ta pracka snižuje AB 10 daného cíle a platí to na všechny, takže má ten dotyčný -10 AB proti všemu a ne jen proti mágovi.

Jinak to sražení, je tam ještě jedna obrana. Myslím že pokud má postava takové AC, které je o 20 vyšší jak AB NPC, tak potom se NPC už nesnaží o sražení.
Což by teoreticky byla obrana pro ty co nemají vysoký výcvik.

Problém je že po úpravě NPC mají AB kolem 30-50, což odpovídá AC 50-70. Což sice reálné je, ale je to někdy dost těžké.

Možná by opravdu nebylo na škodu ubrat u některých NPC sražení a dát jim třeba zákeřnáky a nebo krvácení po zásahu a tak dále. Zaměřit všechny NPC jen na srážení je holt nuda.

Re: srážení a výcvik

Posted: 10:04 21. May 2010
by kucik
-RoF- wrote: Problém je že po úpravě NPC mají AB kolem 30-50, což odpovídá AC 50-70. Což sice reálné je, ale je to někdy dost těžké.
Hele a taky jsem slyšel, že některá NPC dostala tajnej feat, kterej ti doma vypne monitor. Zákeřný WB nás chtěj dostat!

Re: srážení a výcvik

Posted: 10:09 21. May 2010
by -RoF-
Hmmm

Re: srážení a výcvik

Posted: 10:12 21. May 2010
by KaTo
-RoF- wrote:...
"Běžná" NPC, kterých se "bojím" že mají sražení, mají krom toho TAK obrovskou dmg, že boostovat jim jí ještě snejky mi přijde kontraproduktivní :? .
kucik wrote:...
Máš správné, leč nepřesné informace - nejedná se o monitor, ale dění na něm, konkrétně o samotné zobrazení hry. A ty NPC jí nevypnou, jen úmyslně na několik kol zalagují, aby pak NPC stihly ubít postavičku, bez tvojí možnosti reakce :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .

Re: srážení a výcvik

Posted: 10:19 21. May 2010
by Rejty
kucik wrote:Hele a taky jsem slyšel, že některá NPC dostala tajnej feat, kterej ti doma vypne monitor. Zákeřný WB nás chtěj dostat!
A proti učedníkům draka mají ješte bonus na zásah, zranění a při každym zásahu si hází na smrt! :shock: :shock: :shock:

A nechtějte vědět, co si povídají babky na rohu...

Re: srážení a výcvik

Posted: 10:24 21. May 2010
by -RoF-
Ach jo, nevím že pořád musíte rýt do těch polodraků (RDD).

No nic, co už.

Re: srážení a výcvik

Posted: 10:28 21. May 2010
by Istvan
-RoF- wrote:Ach jo, nevím že pořád musíte rýt do těch polodraků (RDD).

No nic, co už.
Nas monky uz osekali, neboj taky na tebe dojde :wink:

Re: srážení a výcvik

Posted: 10:30 21. May 2010
by Rejty
Istvan wrote:Nas monky uz osekali, neboj taky na tebe dojde :wink:
Nepředbíhej! Teď je v plánu zvěd Harfeníků! :evil:

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:02 21. May 2010
by -RoF-
Hmmm aha, tak vám vadí, že Aria má dobré hodnoty obrany i útoku, že sem tam chytí nějaké drowy a pak je zase pustí, že vodí low lvly do dungů, aby si vydělali....atd.

Beztak tu moji obranu projde dobrý válečník, když chce. A RDD se dá zabít i low lvlem zlodějem, když ví jak na to.

*mávne rukou* Holt je Aria moc známá a moc silná, tak ji zničíme, fajn no proč ne.
Tady se člověk snaží, ale jak je moc dobrý, tak ho někdo z hora srazí k zemi.

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:04 21. May 2010
by Rejty
-RoF- wrote:...
Prostě ti závidíme, jakej seš borec!

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:06 21. May 2010
by -RoF-
Rejty wrote:
-RoF- wrote:...
Prostě ti závidíme, jakej seš borec!
Jenže to nejsem a nikdy sem to o sobě netvrdil, sám sem skromný a spokojím se s málem, Arii tak hraju taky, ale když něco chcu tak prostě na to tvrdě dřu.

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:06 21. May 2010
by pilnik
no co se tyce srazeni tak nezapominejte ze dava -4 do utoky takze postavy nemusi mit o tolik vyssi AC oproti AB npc , aby se uchranili srazeni, pokud nebudeme brat v potaz 5 procentni sanci na automaticky zasah.