Zruseni casovych XP v dilnach

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by zachy »

monstera wrote:
-RoF- wrote:Si tak říkám, že je to zase o nucení "své hry" ....
Naprosto souhlasím
mimochodem k výraznému omezení kraftu došlo vlivem spavé nemoci správce dílen v Karathe. Ale to mne nedonutí abych se Sandrou coural někde po lesích, to raději nebudu na Thalii přítomen.

Mno tak si holt nakoupíš veškerý věci co potřebuješ než pujde spat :) nebo když někdo rozjíždí craft tak muže začínat třeba vDoubkově kde ještě nespí :)
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by -darkvision- »

sandoftime wrote:
Luelle wrote:to s tou únavou by se mi líbilo - ostatně postava při práci by měla být unavenější než, když jen někde sedí a klábosí...a úvahy na téma - že při boji by to tak taky mělo být - bych nechala stranou, problém není únava, ale pocit, že se moc lidí moc dlouho fláká v dílnách
ono toh lavně při boji je alep ři kraftu ne, pokud objuješ unavuješ se rychle, pokud kraftíš, je to jako někde stát
Sande to ona nevi, protoze furt sedi a klábosí jen :lol:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by sandoftime »

-darkvision- wrote:
sandoftime wrote:
Luelle wrote:to s tou únavou by se mi líbilo - ostatně postava při práci by měla být unavenější než, když jen někde sedí a klábosí...a úvahy na téma - že při boji by to tak taky mělo být - bych nechala stranou, problém není únava, ale pocit, že se moc lidí moc dlouho fláká v dílnách
ono toh lavně při boji je alep ři kraftu ne, pokud objuješ unavuješ se rychle, pokud kraftíš, je to jako někde stát
Sande to ona nevi, protoze furt sedi a klábosí jen :lol:
nojo nebo bůhví co ještě :P za to by měla taky tuplem naskakovat unava pak
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by kucik »

Přesněji problémem je představa, že všichni dřepí v dílnách. Přitom když tam vlezete, tak zjistíte, že je tam vlastně sotva pár postav.
Za chvíli někdo přijde s myšlenkou, že všichni jsou někde v dungu a proto nemá s kým si povídat u ohníčku. Načež se začne vymejšlet, že postava by měla smět bojovat jen hodinu denně a zbytek by měla sedět v hospodě.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Nalkanar »

kucik wrote:Přesněji problémem je představa, že všichni dřepí v dílnách. Přitom když tam vlezete, tak zjistíte, že je tam vlastně sotva pár postav.
Za chvíli někdo přijde s myšlenkou, že všichni jsou někde v dungu a proto nemá s kým si povídat u ohníčku. Načež se začne vymejšlet, že postava by měla smět bojovat jen hodinu denně a zbytek by měla sedět v hospodě.
Načež příjde PlaCoS :D :D :D
.
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by rotona »

Tak o tom Placosu jsem už teda slyšela co to je za hrůzu, ale někteří tady mají opravdu Placoské názory , takovým šikulům se pak říká *zacpe si ústa* .
Někdy jsem nervozní a někdy veselá , někdy se mi chce hrát tak a jindy onak , nevím proč by to někdo měl vědět lépe jak já jak se cítím a co mne baví. 8)
User avatar
Lenulasek
Měšťan
Posts: 289
Joined: 22:09 10. Feb 2010

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Lenulasek »

Co je to ten Placos? Pošlete mi někdo prosím PM? At nespamujeme tuhle duchaplnou diskuzi :).
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +

Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Luelle »

jestli Rejty přijde s placosem..osobně mu zaviruju počítač :mrgreen:

PlayControlSystem? tak nějak to je? prostě nějakej zkurvenej skript,kterej kontroluje kolik těžíš, kolik jsi toho zabil a tak...a když něco extra přeženeš dá ti to samo BAN
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by sandoftime »

a kontroluje to i kolik toho prosexpíme?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Nalkanar »

SEXpy by to bralo jako plus

za každý creepení, harvestování, craftění (kdyby na EQ bylo), lootění to počítá nějakej čas, který si pak musíš odRPčkovat (od maker, přes vykecávání s NPC, až po hromadné vykecávání s lidmi)... když jsi plyšák plyšová a jen vykecáváš, tak získáváš plusovej placos, což ti prej má vylepšit reputaci u DM + jsou tam nějaké "výhody" (volnější předávání expů za odměnu za "hezké rp" apod.). Celkově je to spíš o tom, že si zajdeš někam na akci a pak abys aspoň dvě hodiny někde seděl a mlel sračky :D

Luelle: PLAyerCOntrolSystem... na blondie dobrý :P
.
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Luelle »

Nalkanar wrote:Luelle: PLAyerCOntrolSystem... na blondie dobrý :P
na blondie, co neumí anlgicky....
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by monstera »

Luelle wrote:
Nalkanar wrote:Luelle: PLAyerCOntrolSystem... na blondie dobrý :P
na blondie, co neumí anlgicky....
Proboha, jen ne EQ !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Dron
Nováček
Posts: 39
Joined: 15:08 23. Nov 2008
Contact:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by Dron »

Nalkanar wrote:za každý creepení, harvestování, craftění (kdyby na EQ bylo), lootění to počítá nějakej čas, který si pak musíš odRPčkovat (od maker, přes vykecávání s NPC, až po hromadné vykecávání s lidmi)... když jsi plyšák plyšová a jen vykecáváš, tak získáváš plusovej placos, což ti prej má vylepšit reputaci u DM + jsou tam nějaké "výhody" (volnější předávání expů za odměnu za "hezké rp" apod.). Celkově je to spíš o tom, že si zajdeš někam na akci a pak abys aspoň dvě hodiny někde seděl a mlel sračky :D
Tak jako funguje to pěkně. Co se moje postava nechal něco kolem real roku živit jinou, tak jsem měl asi 3x bonus nebo tak nějak. Pak mi všichni zdrhli a moje postava se musela živit sběrem a lovem a bylo zle. Za 14dní nula :-)
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by PiAn0 »

Na placos je nejlepsi si udelat iluzionistu tam to leze hrozne rychle :D
za mesic jsem mel placos +12 x))

jinak ja tady necraftim takze casovky v dilnach ne-e =P pak drowove akorad naráží porad name protoze nejsem v dilne :)
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Post by KaTo »

PiAn0 wrote:Na placos je nejlepsi si udelat iluzionistu tam to leze hrozne rychle :D
za mesic jsem mel placos +12 x))
..a když tomu iluzionistovi dáš někde na 12tce lvl mnicha, tak do roka z tebe bude i DSko! :lol: :lol: :lol:
PiAn0 wrote:jinak ja tady necraftim takze casovky v dilnach ne-e =P pak drowove akorad naráží porad name protoze nejsem v dilne :)
Necraftíš a nacraftěné itemy nepoužíváš, co? :P :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: Já třeba taky (moc) nekraftím a drowy skoro (vůbec) nevídám, možná protože v noci moje postava neleze z města a když tak tam, kde potkat drowy, tak tomu říkám "epic" fail :twisted: .
Asi týden jsem (jsa OOC nemocný) tahal "nahoru" keramiku s postavou a fakt netuším, kde jste sebrali tu blbost, že jsou všichni povrchňani nalezlí v dílnách. Občas se sice v dílně sešla cca 1/4 serveru, to jo, ale tak na hoďku, pak se to zase rozpustilo v dílně byly 2-4 postavy. A to ještě půlka dílny NEKRAFTILA, ale jela si "sociální" RP.
P.S.
Některé postavy mi přijdou jako totální masochisti, skoro se divím, že neběhají okolo Karathy a nekřičí, tady, tady jsem, prosím pojďte mě zmučit a zotročit droowé, moc, moc se na to těším :wink: :lol: :lol: :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Locked