Page 5 of 5

Posted: 15:53 06. Aug 2007
by Zyga
566344 wrote:.............
Zkus to rict elfce do voci :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Posted: 16:15 06. Aug 2007
by 566344
Zyga wrote:
566344 wrote:.............
Zkus to rict elfce do voci :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Liu s radosti a potesenim ventiluje sve nazory o elfi pakazi... Ale posledne se dve elfice tak vydesily jednoho opesaleho poutnika, ze zdrhly i s konmi, velmi neurcite cosi mrmlajice o bicovani - asi konu, aby mohly jet rychleji. :P

Posted: 13:55 16. Aug 2007
by Rejty
//OT presunuto do nove diskuze

Posted: 14:19 16. Aug 2007
by 566344
Sylmael wrote:Hups.. sry , nejak som poplietol 2da subory z nwn s tymy novsimi z hotu. Napravim hned. Ale zmenu uvidite az to admin uploadne na server....
Otazka: ten 2da soubor uz byl uploadovan? Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(

Posted: 14:26 16. Aug 2007
by Rejty
566344 wrote:Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(

Njn, tak musi sezrat nakej ten mozek :lol:

Posted: 14:30 16. Aug 2007
by photter
566344 wrote:...Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
to u tebe eště nepošel hladem ? :p

Posted: 14:41 16. Aug 2007
by Theo
566344 wrote: Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
Mozkozrout a tupej? Ja mal zato ze su inteligentnejsi nez jine rasy. To co ma za pana? :shock:

Posted: 14:42 16. Aug 2007
by Rejty
Rozlisujte mozkoMOR a mozkoZROUT. :wink:

Posted: 14:45 16. Aug 2007
by Theo
566344 wrote: Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
Rejty wrote:Rozlisujte mozkoMOR a mozkoZROUT. :wink:
Ach ano. To je len tupej mozkozrut. :roll: Ta ten isto chce len papat, a ked vidi panovu hlavu ... 8)

Posted: 15:53 16. Aug 2007
by 566344
Mozkozrout nebo mozkomor, vyjde to nastejno - je ZIVOTNE nebezpecny. Ten hajzlik haze nejake paralyzujici vlny, ovsem odmita z jejich pusobeni vypustit sveho pana a majitele!

Onehdy skoncil jak Liu, tak jeho ohnivy salamandr s hvezdickami motajicimi se okolo hlav, zatimco si skupinka trpaslicich kostlivcu v cele s kostenym golemem a dvema zombiemy delala laskominy na prichystanou hostinu. Hlavni chod byl sice ponekud vybehany, ba dalo by se rici ze az uhraty - ale ocividne jim tyto drobne nedostatky v predkladanych pozivatinach nevadily.

A ten tupe tupounsky tupomozkomorozrout se dal pokousel oblbnout ty nemrtve...

*pisatele to dojalo tak hluboce, ze zamacknul hnedle nekolikero slz*

Ted vazne: Bude se s tim neco delat? Tenhle pritelicek je orpavud zivotu nebezpecny. Navic jsem vysazen na dracky (a dracice! :P) a uz je mi pokazde trapne objasnovat potkavsimu se hraci, ze to co vidi neni mozkomor/zrout, ale dracek.

Posted: 15:54 16. Aug 2007
by 566344
Theo wrote:
566344 wrote: Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
Rejty wrote:Rozlisujte mozkoMOR a mozkoZROUT. :wink:
Ach ano. To je len tupej mozkozrut. :roll: Ta ten isto chce len papat, a ked vidi panovu hlavu ... 8)
Jiste, co se okolo porad pohybuji jen same elfice s rozumovym prehledem bublajiciho bahna, tak se mozkozrout/mozkomor drzi jen u zdroje. A ceka... A ceka... :)

Posted: 11:16 18. Aug 2007
by Pajule
Theo wrote:
566344 wrote: Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
Mozkozrout a tupej? Ja mal zato ze su inteligentnejsi nez jine rasy. To co ma za pana? :shock:
bacha nejchytrejsi jsou ty jedni dracci s tima kridlama co maji za sebou ten prach feardracci jak to je..ty jsou nejchytrejsi:))aspon co vim ja;)