Page 5 of 8
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 11:44 21. May 2013
by -darkvision-
Barbar321 wrote:-darkvision- wrote:...tím chci říci, objevuješ teprve craft ...
to snad byl jen vtip, ne?
-darkvision- wrote:
Ps. Zbraň ti veme maximálně 200% duše - tak nevím proč tam rveš 233%
protože ten efekt normálně funguje
Z toho důvodu bych chtěl raději vyjádření někoho z vedení

Milý Barbare, když se ohlédnu že tu jsou lidé kterým se toto neděje, protože
UŽ vědí jak tento craft funguje, tak ano, teprve ho
objevuješ.
Já osobně nechápu co ti přijde logického na tom rvát do zbraně 233% když zbran pojme maximálně 200% a divit se, že to vytváří chyby a dožadovat se ještě náhrady za něco co sis způsobil vlastní neomaleností.
Ano normálně to funguje, je to dva dny zpět co jsme vzali velkej meteorickej meč s násadou z prastarého dubu, šli si chytit duši 200% a očarovali meč na 1k10 elektřina.
Tys udělal to žes vzal meč, šel si chytit náhodně někam duši, chytil 233% a řekl si: Noo to tam určitě půjde zkusím to, když se to nepovede, dm to nahradí. A narval to tam i přesto že zbraně max pojmou 200% a pak se ještě divíš že ti to vyhodí to, co ti to vyhodilo.
Co se mi na tom nelíbí je to že se
dožaduješ náhrady, neboť tady je X hráčů kterým nikdo nic nenahrazoval a museli na to přijít sami a také přišli. Jsou tu tací kteří v tom utopili i desítku milionů, ne-li více. Samozřejmě suroviny si museli obstarat sami, na kámen si museli počkat jednou za restart. A když vemu fakt že tu jsou i tací (ty co hrajou v podtemnu) tak ty maj jen jedny dílny oproti povrchu.
Tak prostě se přes to nemohu přenést, protože to na mě působí jako žádání o zlehčování si hry.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 11:54 21. May 2013
by -RoF-
Tu zbraň si očarovával vkuse bez přestávek? Myslím tím, jestli ti očarování nepřerušil třeba restart a nebo odlog, po kterém jsi zase pokračoval v očarovávání.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 11:54 21. May 2013
by Nalkanar
Anebo ignoruj mudrce z podtemna a vyčkej, jestli se ti ozve DM.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 12:10 21. May 2013
by Barbar321
-darkvision- wrote:...
Projdi si pár stránek zpět a jistě zjistíš, proč se toho dožaduji. Pokud ne, bohužel nebudu to já, kdo ti to bude vysvětlovat

Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 12:11 21. May 2013
by Barbar321
-RoF- wrote:Tu zbraň si očarovával vkuse bez přestávek? Myslím tím, jestli ti očarování nepřerušil třeba restart a nebo odlog, po kterém jsi zase pokračoval v očarovávání.
Bohužel to trvá dlouho, takže obojí.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 12:14 21. May 2013
by karolina
Barbar321 wrote:-RoF- wrote:Tu zbraň si očarovával vkuse bez přestávek? Myslím tím, jestli ti očarování nepřerušil třeba restart a nebo odlog, po kterém jsi zase pokračoval v očarovávání.
Bohužel to trvá dlouho, takže obojí.
To se Diemovi nikdy nestalo.. a navíc pokud jsi lvl20 a chytneš duši přes 200, tak tam máš ještě kyselina zranění 1.. no leda by ses nějak překlik v poměru, nebo ten bug..
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 12:27 21. May 2013
by -darkvision-
Barbar321 wrote:-darkvision- wrote:...
Projdi si pár stránek zpět a jistě zjistíš, proč se toho dožaduji. Pokud ne, bohužel nebudu to já, kdo ti to bude vysvětlovat

Já poukazuju jen na to že tu jsou lidé kterým to jde v pohodě, ale tobě to v pohodě nejde.
Takže problém bude logicky u tebe. Evidentne někde něco děláš špatně -> tedy nechápeš tento craft zcela a proto se dožadovat náhrady je absurdní a vůči ostatním, kteří na to přijít museli ještě neférové ..
..možná by sis konečně měl připustit že ta chyba bude nejspíš u tebe. V tom craftu je desítky kombinací a jen některé jsou správné, ale pánešek je asi líný hledat, že?
..ale máš pravdu, už jsem si zvykl že vám "nováčkům" se tady nahrazuje skoro všechno a proto si materiálu a peněz skoro nevážíte. Furt tu jen čtu já chci náhradu tu a támhle protože to nefunguje dle mých představ.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 12:27 21. May 2013
by -RoF-
Barbar321 wrote:-RoF- wrote:Tu zbraň si očarovával vkuse bez přestávek? Myslím tím, jestli ti očarování nepřerušil třeba restart a nebo odlog, po kterém jsi zase pokračoval v očarovávání.
Bohužel to trvá dlouho, takže obojí.
Darkvisiona neřeš, nemá to smysl.
Jinak ten můj dotaz měl důvod ten, že pokud se nemýlím, tak téměř každý craftový stolek automaticky nastaven poměr na 100% (sice vím že 1k4 dělá 120%, ale to je fuk). Proto tam možná byl bug v tom smyslu, že se to nějak zblblo a místro nastavených 200% na 1k12 se to rozdělilo na 2x 100% a tedy 1k4 + 1k4. Ale je to jen moje teorie.
Možná by to stálo za to otestovat.
Očarování kamenem 233% by na tu chybu nemělo mít vlív. Já běžně očarovával s kamenama které mívaly 215-222%.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 12:28 21. May 2013
by Barbar321
karolina wrote:.. no leda by ses nějak překlik v poměru...
překlik v poměru by neudělal dva stejné elementy, ale různé
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 12:35 21. May 2013
by Barbar321
-RoF- wrote:
Jinak ten můj dotaz měl důvod ten, že pokud se nemýlím, tak téměř každý craftový stolek automaticky nastaven poměr na 100% (sice vím že 1k4 dělá 120%, ale to je fuk). Proto tam možná byl bug v tom smyslu, že se to nějak zblblo a místro nastavených 200% na 1k12 se to rozdělilo na 2x 100% a tedy 1k4 + 1k4. Ale je to jen moje teorie.
Možná by to stálo za to otestovat.
Očarování kamenem 233% by na tu chybu nemělo mít vlív. Já běžně očarovával s kamenama které mívaly 215-222%.
Vidím to obdobně, protože u některých zbraní dostaneš 1k4 už při 100%. Takže dle mého názoru je to bug, že se očarování rozdělilo na 100% a 100% tj. 2x 1k4
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 12:35 21. May 2013
by -darkvision-
Dle mého jsi to špatně nastavil, toť celé.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 12:42 21. May 2013
by -darkvision-
Barbar321 wrote:-darkvision- wrote:...
Projdi si pár stránek zpět a jistě zjistíš, proč se toho dožaduji. Pokud ne, bohužel nebudu to já, kdo ti to bude vysvětlovat

Tak jsem si to prošel a nikde jsem se nedočetl o dožadování surovin BACK!
Maximálně jsem se dočetl že různí lidé dávali na forum zbraně které se jim zdály špatně očarované. Ale o tom aby jim dm něco nahrazovalo jsem se nedočetl..
..takže cos mi to chtěl tedy vlastně sdělit?
edit: Taky jsem se dozvěděl že pokad na zbrani bude 1k10elektřina a 1kyselina - tak to máš jako bonus a bude to dávat větší dmg.
Naopak pokad bude na zbrani 1k10kyselina a 1kyselina - tak to bude dávat za 1k10kyselinou.
Taky jsem zjistil že screen od Gorhunka kde je videt že zranil pouze za 1kyselina nám zcela vůbec nic neříká - pže pokad na zbrani mám 1k4kyselina a 1kyselina a zaútočím na někoho tak ten element 1k4 se klidně může projevit jako zranění za 1 kyselinou.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 12:55 21. May 2013
by Barbar321
-darkvision- wrote:
..takže cos mi to chtěl tedy vlastně sdělit?
Čemu nerozumíš na větě:
"Pokud ne, bohužel nebudu to já, kdo ti to bude vysvětlovat"?
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 13:03 21. May 2013
by -darkvision-
Prošel jsem si ty stránky a nedozvěděl jsem se proč se dožaduješ náhrady. Nikde tam o náhradě není zmínka. Zároveň říkáš že pokad to zjevné není, že mi to ani nevysvětlíš.
Takže ty se vlastně dožaduješ náhrady a sám ani nevíš proč? Chceš od DM náhradu a ani si ji nedokážeš obhájit? 
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 13:16 21. May 2013
by Nalkanar
Až na to, že nějakému darkovi není třeba nic vysvětlovat. Ideálně tu přestaňte oba spamovat.
Co se týče nastavení trubice - nevím jak u očarování, ale u šperků, plátů a i kovařiny platí, že si to poměr pamatuje na výrobku, takže jsem i 200% meteor dokovával při nastavení kovadliny na 200% cín.