Chyby při očarovávání zbraní
Chyby při očarovávání zbraní
Zkoušel jsem očarovat scimitar, u kterého mi to napsalo max. 140%, kamínek měl 149%. Dal jsem tam ostrost (100%) a oheň (40%). Oheň se na zbrani vůbec neobjevil, pouze ostrost.
Dále jsem dělal do kukri elektřinu kamínek 120%, výsledek 1k4 místo 1k6. Jsem v očarování už na max. lvl.
Tohle se mi nestalo poprvé. Myslím že to je chyba vzhledem k tomu, že postava by měla být "profík" a toto zpracování je pro ni triviální.
Dále jsem zkoušel získat duši z toho obra na vršku v chrámu. Někdy se povede někdy ne (i když je to pro postavu triviální). Ačkoliv je kamínek na (max?) 200%, dostávám do něj přes 200. Protože už neexistuje větší kamínek, ptám se, zda NPC, které má duši větší než 220%, do tohoto kamínku nepůjde chytit nikdy a pokaždé kamínek zničí?
Pokud je postava na konci a nemůže se už nic víc naučit, měla by mít nějaké jistoty v očarovávání.
Dále jsem dělal do kukri elektřinu kamínek 120%, výsledek 1k4 místo 1k6. Jsem v očarování už na max. lvl.
Tohle se mi nestalo poprvé. Myslím že to je chyba vzhledem k tomu, že postava by měla být "profík" a toto zpracování je pro ni triviální.
Dále jsem zkoušel získat duši z toho obra na vršku v chrámu. Někdy se povede někdy ne (i když je to pro postavu triviální). Ačkoliv je kamínek na (max?) 200%, dostávám do něj přes 200. Protože už neexistuje větší kamínek, ptám se, zda NPC, které má duši větší než 220%, do tohoto kamínku nepůjde chytit nikdy a pokaždé kamínek zničí?
Pokud je postava na konci a nemůže se už nic víc naučit, měla by mít nějaké jistoty v očarovávání.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Dodam ze to nebyla kukri ale druhej stinovej scimitar...ten prvni co ocarovaval byl mitrilovo platinovej...
Scimitar:secna zbran,stredniho typu,jednorucni. 1k6 utok.
Nemel by tam teda byt ocarovani 1k6 elektrinou namisto 1k4?
Scimitar:secna zbran,stredniho typu,jednorucni. 1k6 utok.
Nemel by tam teda byt ocarovani 1k6 elektrinou namisto 1k4?
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Teď další případ - velký meč, kámen 212%, dával jsem ostrost a zbytek elektriku, tedy teoreticky elektrika 1K5 (1k4), dostala se tam jenom ostrost, el. žádná
edit1: vzhledem k tomu, že meč je z meteoru a je dost drahý, poprosil bych, zda do něj půjde dostat aspoň 1k4 elektřiny
edit1: vzhledem k tomu, že meč je z meteoru a je dost drahý, poprosil bych, zda do něj půjde dostat aspoň 1k4 elektřiny
Last edited by Scully on 23:49 01. Sep 2010, edited 1 time in total.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Ano o tehle chybe uz jsem tvurce ocarovani davno informoval. (dobre, ze jsi to sem hodil znova)
(mysleno, ze nejde hodit ostrost a neco... bere to jen prvni vec)
edit. koukam do sve tabulky a s sutrem 120% vic jak 1d4 neudelas.
(mysleno, ze nejde hodit ostrost a neco... bere to jen prvni vec)
edit. koukam do sve tabulky a s sutrem 120% vic jak 1d4 neudelas.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
edit. koukam do sve tabulky a s sutrem 120% vic jak 1d4 neudelas.[/quote]
.. ale udělal jsem, ale je to tak dva měsíce zpátky
, dokonce teď nedávno jsem udělal ostrost + 1k2 na 120%
.. ale udělal jsem, ale je to tak dva měsíce zpátky
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Porad nekdo nevi jak to stim ocarovanim je? docela by me to zajimalo....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Chyby při očarovávání zbraní
muzu na to mrknout, uvidime. zatim hori vice veci v craftu, do par mesicu by se to melo vsehcno dotahnout.
kazdopadne si to pisu do ukolnicku.
kazdopadne si to pisu do ukolnicku.
A zase se craftí...
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Tak další "unikát", dělal jsem bastard 180% svatý (kamínek byl 216%) a vyšlo z toho to co je na obrázku 1k4 tam už bylo
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Jo tenhle meč sem dlouho a pracně vyráběl. Než sem ten unikát vyrobil, tak sem vyrobil 42 mečů a jelikož očarování je nějak pokažené, tak to udělalo tohle.Scully wrote:Tak další "unikát", dělal jsem bastard 180% svatý (kamínek byl 216%) a vyšlo z toho to co je na obrázku 1k4 tam už bylo
Podle skutečnosti by ten meč by měl být.
+6 AB proti zlým
+2k6 pozitiv proti zlým
+4 magické
+1 tupé zranění
silná kritická zranění 2 kritické
unikát +1k4 věštby na zlo
Hmmm jako ted je z toho paskvil a proč?
Mám prosím nárok na náhradu?
PS: všiml sem si že po očarování tam zmizelo, kdo meč koval a kdo ho očaroval, dřív to tam vždy bylo
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Chyby při očarovávání zbraní
To se mi zda trosku přemrštěný ty čísla-RoF- wrote: Podle skutečnosti by ten meč by měl být.
+6 AB proti zlým
+2k6 pozitiv proti zlým
+4 magické
+1 tupé zranění
silná kritická zranění 2 kritické
unikát +1k4 věštby na zlo
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Tak při starém craftu šly udělat jistě i lepší zbraně.zachy wrote:To se mi zda trosku přemrštěný ty čísla-RoF- wrote: Podle skutečnosti by ten meč by měl být.
+6 AB proti zlým
+2k6 pozitiv proti zlým
+4 magické
+1 tupé zranění
silná kritická zranění 2 kritické
unikát +1k4 věštby na zlojá myslel že craft je už upravenej nebo tohle je v pořádku
A ber že je tohle proti zlu a ne proti všemu
Mě je jen divné, že před pár měsíci pohoda, fungovalo to a ted je to nějaké rozvrtané.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Chyby při očarovávání zbraní
no, nic moc jsem nemenil. parametry jsou spravne (pro ten oreirovskej mec), protoze se jedna o obourucak a je jen proti zlym.. a je to vicemene nejlepsi sveho typu.
a ten unikat nahore, na ten se mrknu, mozna je tam chyba tim, ze je to unikat. trosku sem je totiz upravoval, aby nebyly stejne, takze se tam mohla vloudit chybka, u nekterych unikatu. a vona ta sance neni moc velka na vyrobu, takez vychytat unikaty neni jednoduche.
a ten unikat nahore, na ten se mrknu, mozna je tam chyba tim, ze je to unikat. trosku sem je totiz upravoval, aby nebyly stejne, takze se tam mohla vloudit chybka, u nekterych unikatu. a vona ta sance neni moc velka na vyrobu, takez vychytat unikaty neni jednoduche.
A zase se craftí...
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Aha, díky.nomis_b wrote:no, nic moc jsem nemenil. parametry jsou spravne (pro ten oreirovskej mec), protoze se jedna o obourucak a je jen proti zlym.. a je to vicemene nejlepsi sveho typu.
a ten unikat nahore, na ten se mrknu, mozna je tam chyba tim, ze je to unikat. trosku sem je totiz upravoval, aby nebyly stejne, takze se tam mohla vloudit chybka, u nekterych unikatu. a vona ta sance neni moc velka na vyrobu, takez vychytat unikaty neni jednoduche.
A je možné požádat DM o náhradu?
Aby ten meč měl vlastnosti, co má mít (jak sem psal).
Asi ten meč vyrobit v toolu a dát postavě.
Díkas
PS: proč oreirovskej meč?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Chyby při očarovávání zbraní
ano, je to nejjednodusi. WB ti ho nijak pridelit nemuze.-RoF- wrote: Asi ten meč vyrobit v toolu a dát postavě.
PS: proč oreirovskej meč?
PS: mec vyrobenej postavou zacinajici aria oreiro, nebo tak nejak .. takez oreiorovskej mec. neresim presne jmena, nikdy sem to nedelal, kazdeho si nazyvam podle sebe ( ale nektera jmena my uvaznou v pameti vice, treba tuturututu (ale uz sem mel i konflikt o tom, jeslti tam nejni jedno TU navic...
A zase se craftí...
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Ono to tam je, jen se to nevešlo do okénka-RoF- wrote:PS: všiml sem si že po očarování tam zmizelo, kdo meč koval a kdo ho očaroval, dřív to tam vždy bylo
edit nomis : chyba opravena