Mozna mas pravdu. Nicmene otazka je, zda to budou od sebe spis zjistovat postavy nebo hraci - tipl bych spis ty hrace v ooc komunikaci. Ale to neni hlavni vec. To co jsem navrhoval by melo smysl proste proto, ze by bylo mozno se ve svete poptavat na to, co kde je. Coz ptat se jinych hracskych postav je leckdy problematicke - at uz proto, ze pokud jsem treba na pousti, tak moc jinych postav nepotkam nebo proto, ze je celkem mala sance, ze bych zrovinka potkal postavu, ktere bych se rp mohl sverovat, ze hledam ucitele vrahu, panu smrti, cernych strazcu... Zejmena ne, pokud se snazi postava normalne hrat dobrou a zije ve spolecnosti dobrych... Na druhou stranu postavicek v mistni chudinske ctvrti v Karathe, co vypadaji na to, ze sami nemaji ciste ruce bych se mozna opatrne zeptal. At uz je to klasicky ucitel zlodeju (sam to tvrdi) nebo nejaky pokoutni prodavac.kucik wrote:K tomu co psal LD: Ja bych nepresoval zdroje informaci na NPC, ale nutil bych hrace zjistovat to od sebe navzajem.
Ale - mas taky cast pravdy, nic proti tomu - jen uvadim argumenty ze sveho pohledu. Uvidime, zda to WB budou realizovat.