Zpestreni lokaci, rozlehlost, atd.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Post by LDamian »

kucik wrote:K tomu co psal LD: Ja bych nepresoval zdroje informaci na NPC, ale nutil bych hrace zjistovat to od sebe navzajem.
Mozna mas pravdu. Nicmene otazka je, zda to budou od sebe spis zjistovat postavy nebo hraci - tipl bych spis ty hrace v ooc komunikaci. Ale to neni hlavni vec. To co jsem navrhoval by melo smysl proste proto, ze by bylo mozno se ve svete poptavat na to, co kde je. Coz ptat se jinych hracskych postav je leckdy problematicke - at uz proto, ze pokud jsem treba na pousti, tak moc jinych postav nepotkam nebo proto, ze je celkem mala sance, ze bych zrovinka potkal postavu, ktere bych se rp mohl sverovat, ze hledam ucitele vrahu, panu smrti, cernych strazcu... Zejmena ne, pokud se snazi postava normalne hrat dobrou a zije ve spolecnosti dobrych... Na druhou stranu postavicek v mistni chudinske ctvrti v Karathe, co vypadaji na to, ze sami nemaji ciste ruce bych se mozna opatrne zeptal. At uz je to klasicky ucitel zlodeju (sam to tvrdi) nebo nejaky pokoutni prodavac.

Ale - mas taky cast pravdy, nic proti tomu - jen uvadim argumenty ze sveho pohledu. Uvidime, zda to WB budou realizovat.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Post by LDamian »

Dnes mne docela prekvapilo a musim rict ze prijemne, jak dlouho se vlastne jde ke Khar Dunu a Forenheimu. Az se podari ty lokace dokoncit (at uz samotna ta mista nebo i osazeni spawny, dodelat ruzne male jeskyne tam, pripadne ruzna zajimava drobna mista (treba pozustatky historickych bitev a tak) a podobne aby to nebylo jen na probihani ale dalo se tam skutecne neco delat a zkoumat), tak to bude moc fajn. Celkove mi to, ze je to tu docela rozhlehle vyhovuje, jen to zatim na nekterych mistech pusobi dost prazdne - a neni to jen tim, ze je malo hracu.

Celkove si myslim, ze by nemely byt vic jak dve, tri lokace se stejnym spawnem za sebou a maximalne tak 4-5 s podobnym. Mohou byt samozrejme dost velke oblasti, kde se treba vyskytuji ledni medvedi, zimni vlci, snezni leopardi, snezni tygri, vrrrci a podobne, ale sem tam to chce nejake drobne zpestreni. Hodilo by se at uz na tu cestu (tusim zapadne) od Karathy nebo i do Krynskych hor smerem ke Khar Dunu a Forenheimu treba nejake humanoidni populace nebo treba nekam sikovne k nejakemu magickemu mistu par elementalu ledu, jeskyn s nejakymi ledovymi jesterkami slabsimi, ci neco podobneho. Treba tam v Krynskych horach jsem porad cekal, kdy narazim na nejake ledove obry a podobny typ osidleni nebo na nejake barbary nebo neco a ono porad nic. Ale prvne jsem to neprosel cele jeste (je to fakt velke) a za druhe mozna mne jeste prekvapi denni/nocni spawn jako se mi to kdysi stalo v jinacich horach, kde pres den slitli z vrcholku skal... a bylo po mne :wink:

EDIT: hmm tak obry uz jsem nasel :twisted: :wink:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

hmm me by se libili aspon dve kolace nejakeho magickeho lesa.Tedka co hraju na Dragonovi tak tam je kruty ze teba 7lokaci se jmenuje stejne a to je pak sranda se dostat z hlvolamu ven.Zrovna vcera jsem ejli na poust a z pouste jsme se dostali zpet do emsta teda spsie do podhuri a tedka kudy do KaterY?byla to docela sranda heldat kudy kam aby sme se nekam dostali :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Nu byl sem po dlouhy dobe v knihovne, a t oneustale cinkani njeakyho trianglu mi paradne rusilo pri cetbe a o splouchani fontany ani nemluve...tohle mit ve studovne tak se zblaznim :oops:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Locked