Page 5 of 10
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 10:46 24. Apr 2012
by Krysak
Absinthorix wrote:Po prvním setkání s Uberpanterem jsem se jim na tech levelech zacal vyhybat velkym obloukem

Jo jo prodávaj lístky s expressem do ivory. Pomatuju si jak jsem tam byl ve třech v lvl kolem 8-9 přišli dva pantíci a netučnejsi valecnik vzplál jako papír. Při pokusu sebrat nejprve jeho tělo a pak i tělo mé jsme postupne vsichni lehli:D.
určitě to jde, když se vclovek nasupportí maximální výbavou na lvl 8. Ale v takovém případě, takhle naboostenej jedinec radeji pujde do hrobek nad ivory a nabere 3x tolik xp.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 11:11 24. Apr 2012
by zachy
Musíte myslet i na to, že ne každý dung je pro všechny postavy vhodný. Panteři jsou podle mě hraničářská záležitost.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 11:14 24. Apr 2012
by Shaman88
Já na pantery chodil se svým bardem / pm. Měl jsem dost vysoké ac a po jednom jsem si je dával.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 22:50 27. Apr 2012
by D_E_K_A
Samice sněžného tygra v Krynu. Když se rozzuří, tak má dost slušné ab a vydrží jí to docela dlouho. Na 13 lvlu jsem za ní dostal sám jen 92 xp!
Následně jsem šel na vůdce ohnivých elementálů a za něj jsem měl skoro 1,8k xp (škoda že nepadl double

), který má snad totožné ab jako rozzuřená samice (samozřejmě má navíc ještě něco).
V porovnání těchto dvou bossů, výjdou skoro nastejno...
P.S.: U obou to bylo pro postavu poprvé...
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 23:53 27. Apr 2012
by Koninho87
D_E_K_A wrote:Samice sněžného tygra v Krynu. Když se rozzuří, tak má dost slušné ab a vydrží jí to docela dlouho. Na 13 lvlu jsem za ní dostal sám jen 92 xp!
Následně jsem šel na vůdce ohnivých elementálů a za něj jsem měl skoro 1,8k xp (škoda že nepadl double

), který má snad totožné ab jako rozzuřená samice (samozřejmě má navíc ještě něco).
V porovnání těchto dvou bossů, výjdou skoro nastejno...
P.S.: U obou to bylo pro postavu poprvé...
Ta samice není brána jako boss mam dojem.Spíš mě zařáží ten frajer bílý slaad.9xp sem za něj dostal a těch 12 tisíc za trofej když má ab a kouzla jako prase.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 15:51 13. Sep 2012
by Shaman88
Jak to že za krysu je jen 2 zkušenosti?
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 15:54 13. Sep 2012
by Prasokralik
Shaman88 wrote:Jak to že za krysu je jen 2 zkušenosti?
normálka od levelu 2. Horší jsou zombíci ti dávají snad 1 xp už na prvním.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 20:22 13. Sep 2012
by Caehan
Prasokralik wrote:Shaman88 wrote:Jak to že za krysu je jen 2 zkušenosti?
normálka od levelu 2. Horší jsou zombíci ti dávají snad 1 xp už na prvním.
Nemluvíme náhodou zase o krysách v kryptě v Ivory?
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 21:33 13. Sep 2012
by -darkvision-
Caehan wrote:Prasokralik wrote:Shaman88 wrote:Jak to že za krysu je jen 2 zkušenosti?
normálka od levelu 2. Horší jsou zombíci ti dávají snad 1 xp už na prvním.
Nemluvíme náhodou zase o krysách v kryptě v Ivory?
V čem je ta krysa jinačí než ve stokách pod karathou? Ve stokách pod pouštním mestem? Ve stokách pod drowím mestem? .. prostě krysa

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 21:35 13. Sep 2012
by Krysak
A to se těš až narazíš na upířího netopýra. Podle mne top podhodnocená zrůda vubec.....

s ledním medvědem.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 21:36 13. Sep 2012
by Prasokralik
Kašlat na krysy. Ale za zombíky by mohlo být víc než jeden exp.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 21:50 13. Sep 2012
by Caehan
-darkvision- wrote:V čem je ta krysa jinačí než ve stokách pod karathou? Ve stokách pod pouštním mestem? Ve stokách pod drowím mestem? .. prostě krysa

Je jiná v tom, že z nějakého záhadného důvodu bylo (možná ještě je?) v té kryptě za nestvůry méně XP, než jinde. Asi špatné nastavení, nevím, jestli už to spravili.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 21:55 13. Sep 2012
by Prasokralik
Ale to taky není pravda. Za kostlivce a ghuly tam je normální zkušenost. Jde o krysy a zombáky.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 01:25 14. Sep 2012
by J.F.Payne
Souhlasím s tím, že upíří netopýři jsou dost podhodnocení, na to jaké mají AB. Pro low levely smrtelné zrůdy

)
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 02:10 14. Sep 2012
by Prasokralik
píří netopýr s ledním medvídětem by zasloužili high five meme fuck yeah nad mrtvým hráčem...