Page 5 of 7

Re: Craft - podtemno

Posted: 17:12 28. Dec 2010
by Woxa
Prasokralik wrote:...
Hele, ale tady nikdo nechce nic extra... predpokladam, ze pokud by v podtemnu bylo mozne dostat se k vybave diky spolupraci s nejakym vysoce postavenym rodem, tak napriklad na povrchu budu mit podobne moznosti napriklad sluzbou v armade (coz dava zaroven i moznost tem asocialum, ktere zminoval Theogil)

Proste nam craft prijde nudny (a ja tu hru fakt nehraju proto, abych se nudil) tak se ptame na jine alternativy, pokud jsou (klidne drazsi, narocnejsi a zdlouhavejsi, ale zabavnejsi). Nic vic

Re: Craft - podtemno

Posted: 18:45 28. Dec 2010
by jachyra
XD čo som to počula? členstvom v armáde? hehe .. rok a pol? alebo rok? som bola členkou armády, neskôr získala aj vyššie postavenie a nikdy som nič nedostala .. naopak ja ako crafter som pomáhala podriadeným :D
a pokiaľ som ja za tak DLHÝ čas hrania nič nedostala, bolo by nespravodlivé, keby vy ste hneď dostali itemy len preto, že vás veci okrem RP nebavia ;)

buďte vďačný, že vôbec na Thalii sú časové XP

Re: Craft - podtemno

Posted: 19:14 28. Dec 2010
by Cyprian
a opet neresime tu to jak dlouho nekdo hraje na servru, ale asi uz je zbytecne mlit tu prazdnou slamu

Re: Craft - podtemno

Posted: 19:19 28. Dec 2010
by Silfein
Jinou alternativu máš jednoduchou... Sežeň si prachy a kup si equip od NPC obchodníka ;)

Re: Craft - podtemno

Posted: 00:49 29. Dec 2010
by Shaman88
Několikrát jsem vás v podtemnu potkal. Já se vždycky honil za creepem a lootem a vy v i pár hodin kecaly v hospodě..., když v podtemnu hraje 5 a půl lidí tak je to trošku zvláštní přístup.


No a pokud si stavíte postavy na které potřebujete hodně dobrý equip tak je to váš problém - je rozdíl mezi bojovníkem který musí být kompletně vybaven a mágem který toho zas tak moc nepotřebuje...

Re: Craft - podtemno

Posted: 00:51 29. Dec 2010
by Cyprian
:D :D :D :D :D
Na RP serveru je divné rpit, no to me p.....

Re: Craft - podtemno

Posted: 00:54 29. Dec 2010
by Shaman88
Cyprian wrote::D :D :D :D :D
Na RP serveru je divné rpit, no to me p.....
To jsem nikde nenapsal.
RPit neznámená se jen vykecávat, RPit se dá i při expení či v dungeonu.

Re: Craft - podtemno

Posted: 00:55 29. Dec 2010
by Silfein
Pozor, ono jenom RPenim toho moc nedosáhnete.
Ačkoliv to může znít extrémně divně, RPit se dá přece i při lootu ne? A jak jinak se postavy vytrénují, než mlácením potvor?

EDIT: Shaman88 Byl opět rychlejší :D

Re: Craft - podtemno

Posted: 00:55 29. Dec 2010
by Prasokralik
On to spíš myslel tak, že erpit bojovníka musíš tak, že budeš bojovat. Pokud erpíš hospodského povaleče, pak se nesmíš divit že nic neumí a nic nemá. (Možná umí pít, to zas abych nekřivdil, a taky (jsme na thalii) souložit)

edit: Silfein mě předběhl

Re: Craft - podtemno

Posted: 00:58 29. Dec 2010
by -speck-
Cyprian wrote::D :D :D :D :D
Na RP serveru je divné rpit, no to me p.....
Tak pokad stále dokola sedíte jen v hospodě a tam erpíte, tak nevím na co potřebujete výbavu. Protože lidi co jen kecaj v hospodách, se prostě v boji pak nevyznaj.

Mimoto pokad jen erpíte v hospodách, taky to je zvláštní, nemyslíte?

Re: Craft - podtemno

Posted: 01:02 29. Dec 2010
by Cyprian
Ať žije myšlenkový průjem :-)

Ale dobrá tedy, jsem hlupáci, že rpíme věci jako jsou večeře, porady, oslavy nebo jen obyčejné posezení a netrávíme čas rpením "hmm tech je ale hodne" Hmm to je ale odporna potvora" či "Kam že to ted jdeme?"

Obávám se, že by se zde hodila definice toho co to Roleplaying vlastně je :-)

Re: Craft - podtemno

Posted: 01:06 29. Dec 2010
by Shaman88
Důvod???

Začínaj se mi ztrácet souvislosti.

Re: Craft - podtemno

Posted: 01:08 29. Dec 2010
by Woxa
Vsak ano, ale dejme tomu i profesionalni hokejisti maji dost casu na to, aby si uzivali nejake to volno a netravi veskery cas na lede. Nebo chcete tvrdit, ze kdyz hraji bojovnika, tak musim nutne nonstop creepovat, protoze kdyz delam i neco jineho, tak neni dost RP?

Treningu se muzu venovat kdyz jsem online sam, pripadne tvrdit, ze ma postava trenovala kdyz jsem nebyl ingame k zastizeni. No a rubat chodime taky a samozrejme i pritom se snazime RPit, jen tomu rubani proste nevenujeme veskery cas.
-speck- wrote: Tak pokad stále dokola sedíte jen v hospodě a tam erpíte, tak nevím na co potřebujete výbavu. Protože lidi co jen kecaj v hospodách, se prostě v boji pak nevyznaj.
a ty bys mel potkat nejakeho poradneho severanskeho hromotluka :) Takovi obvykle neznaji nic jineho nez boj a pitky ;)

Re: Craft - podtemno

Posted: 01:08 29. Dec 2010
by Radim
Nechci rejpat,ale většina lidí tu má pravdu.Erpení není jen o tom sedět a hvězdičkovat každou kravinu co tě napadne.Kolikrát si na tom vámi tak zatracovaném creepu užijete víc srandy než tlacháním v hospodě.

edit: Za to že budete jen tlachat opravdu nic nedostanete..pouze můj pohled na věc

Re: Craft - podtemno

Posted: 01:11 29. Dec 2010
by Woxa
boha jeho... snad po milionte prvni... za obycejne tlachani v hospode nikdo nic nechce... ten dotaz byl polozen, aby bylo jasno v tom, zda ma smysl vymyslet nejake komplikovane eventy (klidne i plne rubani) a nebo se radeji venovat craftu :)