Je mi +- jasné jak funguje system craftu, a shledavám ho celkem dobrým. Moje otázka ale stojí na něčem jiném. V současné je v podtemnu 6 stabilních hráčů. S tím, že dva jsou dle mého pohledu bez zájmu o RP, ale to je vedlejší, je to jejich volba. Pro naši skupinku tedy zbývají 4 lidé, co se mohou craftu ujmout. Od nich odečítám jednoho co má na hraní minimum času a druhého, který hraje čistě pro RP. Zbýváme tedy dva na obstarání craftu. Většina z vás si dovede představit kolik času craft zabere dvěma lidem, když si musí vše zajistit sami. Ani jeden z nás by velmi nerad trávil čas v dílnách a tento čas ukrajoval z času pro RP nebo třeba lovení. Není to o lenosti, ale spíše o praktičnosti využití času, který pro hru máme. Je to prostě další problém zapříčiněný nedostatkem hráčů v podtemnu.
Existuje nějaký juiný způsob získávání výbavy? Pokdu nepočítám loot? Například eventy?
//Jen tak pro jistotu, Uvítám věcné poznámky, nikoli bezhlavé výlevy