Page 5 of 6
Posted: 16:08 12. Oct 2007
by chlor
jo, nehodil by mi na pmko nejakej organizator cislo na mobajl, abychom se pripadne mohli donavigovat? V plzni se moc nevyznam (vubec)...
Posted: 16:44 12. Oct 2007
by Rejty
Jo.
Posted: 23:40 12. Oct 2007
by Morn
Chlapy to netrefíte do hospody

když to čtu ta se divím že tam vůbec jedete

Posted: 03:38 13. Oct 2007
by Rejty
VELKE DIKY VSEM, KTERI REKLI, ZE PRIJDOU A NEPRISLI... OPRAVDU TO BYL VELMI SUPROVY POCIT, CEKAT V HOSPODE U PRAZDNYHO STOLU JAK BLBEC... TO, ZE NEKDO NENI SCHOPNY ALESPON DEN DOPREDU RICI, ZE NEPRIJEDE, NEPOVAZUJI ZA KOREKTNI JEDNANI. OPRAVDU MI BYLO TRAPNE. JESTE JEDNOU DIKY!!!
Posted: 08:07 13. Oct 2007
by Fidorka
Ono už se ví o "Vánočním dárečku"... takže proč by ti hráči taky nedopřáli nějaké SUPROVÉ POCITY....
Posted: 09:00 13. Oct 2007
by igor
Ale nakonec to dobře dopadlo, pak jsme byli rádi i za toho bezdomovce

2Rejty: fotky si nahraju k sobě a pak se ti ten foťák nějak doručí

Posted: 10:17 13. Oct 2007
by Rejty
Jo, nakonec to bylo fajn. Fotky dej na DC a fotak mi das na DnD.

Posted: 12:29 13. Oct 2007
by OneHeart
sraz byl skvělej, rád sem vas všechny poznal. Pražská delegace dorazila do Prahy v pořádku, dokonce se posádka rozrostla o jednoho random člena

edit: hu..a hlavu mám jak střep, každopádně díky dvoum otrlým, kteří to s náma táhli až do konce
Posted: 13:37 13. Oct 2007
by chlor
jojo, bylo to supr, jen to spaní ve třech v autě na náměstí TGM by chtelo napriste dovychytit

Posted: 22:30 13. Oct 2007
by RES
Joo zacatek docela des sedet v hospode skoro sam po dvou hodinach prisla ale dalsi banda a potom to dopadlo tak jak to dopadlo.Prijel i jeden houmles a ten nam vsem udelal radost a hlavne sobe

dik vsem zucasnenejm moc peknej srazek nakonec*Jo a Fidorko to co si ted napsala je opravdu dost ubohe vic ktomu nemam co dodat *poklepe si na celo*
Posted: 13:33 14. Oct 2007
by Sorrow
Zdary vsem.
Taky dekuju za setkani s tema co jsem potkal a za suprove odreagovani.Sice jsem si to divadilko pripravoval pro tech 21 lidicek ale nakonec se sesla prima parta.Priste chodte na cas, uz jsem myslel ze se tam v te masce opiju a spadnu pd stul jeste pred odhalenim

A za ty hlasky ,,co sem furt cumi ten bezdomac?,, fakt dik, malem jsem si ukous spicku jazyka
PS: Tak jaky bylo originalni Hobgoblini pivko Rejtaku?
Sorrow
Posted: 18:19 14. Oct 2007
by Zyga
Jou, sraz byl dobrej. Je fakt ze sem taky cekal vic lidi, ale aspon par nas bylo. Tak zas nekdy brzo na pristim srazku, snad i s vetsi ucasti

Posted: 21:40 18. Oct 2007
by igor
O víkendu se pokusim dodat na web fotky ze srazu.
Posted: 15:58 25. Oct 2007
by steel_martin
Škoda, že sem nečet.. jako Plzeňák bych to měl co bys vrhací sekyrou dohodil...
Posted: 16:08 30. Oct 2007
by igor
S malým opožděním dodávam slibované fotky ze srazu:
FOTKY ZDE