Page 5 of 31
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:39 27. Apr 2012
by Bruciacullo
*mrskne po ní šutr*
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:43 27. Apr 2012
by Amber
Bruciacullo wrote:*mrskne po ní šutr*
Díky, Galli. Ty vždycky pomůžeš člověku v nouzi

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:44 27. Apr 2012
by Bruciacullo
já vím *mířil na spánek* a ted je jich v nouzi víc.. všichni kdo čtou tvuj topic.......

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:46 27. Apr 2012
by KaTo
*podívá se na maňáska na svojí ruce*
Ale néé, pane Filuto, kdo by to pak uklízel?!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:51 27. Apr 2012
by Amber

*zalézá pod stůl*
Já jsem vás varovala, máte číst úvodní příspěvek a nesledovat témata, která se vám příčí!
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:52 27. Apr 2012
by Bruciacullo
a co jineho by jsme podle tebe měli my nerdi dělat?

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:54 27. Apr 2012
by Amber
Bruciacullo wrote:a co jineho
by jsme podle tebe měli my
nedri dělat?

Hm... taky pravda, no.
By jsme - Zvrácená varianta správného
bychom.
PS: Díky Galli za materiál

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:57 27. Apr 2012
by Bruciacullo
Nemáš zač taky jsi dobrý materiál

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:58 27. Apr 2012
by Nalkanar
A je objetí nebo obětí, když někoho člověk obejme?

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:59 27. Apr 2012
by Amber
Nalkanar wrote:A je objetí nebo obětí, když někoho člověk obejme?

Záleží, co přesně spolu dělají, Nalku

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 16:02 27. Apr 2012
by Aulus
Amber wrote:Nalkanar wrote:A je objetí nebo obětí, když někoho člověk obejme?

Záleží, co přesně spolu dělají, Nalku

Já bych řekl, že tady je to spíš o tom, jak se u toho cítí

!
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 16:03 27. Apr 2012
by Nalkanar
Nemyslím ojetí

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 16:07 27. Apr 2012
by Amber
@ Nalk: Z toho tě nikdo nenařkl
Domluvit se na datumu - Občas to zazní, přitom správně by bylo
na datu (jde o střední rod). Podobně jako slovo "centrum" (Jdou do centra, budova v centru města,...).
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 16:20 27. Apr 2012
by DenGrasse
Svého času existovalo obchodní centrum Centrum.
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 16:25 27. Apr 2012
by Amber
DenGrasse wrote:Svého času existovalo obchodní centrum Centrum.
*hledá pointu*
*nenachází*