Page 5 of 31

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:39 27. Apr 2012
by Bruciacullo
*mrskne po ní šutr*

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:43 27. Apr 2012
by Amber
Bruciacullo wrote:*mrskne po ní šutr*
Díky, Galli. Ty vždycky pomůžeš člověku v nouzi :D :var_61:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:44 27. Apr 2012
by Bruciacullo
já vím *mířil na spánek* a ted je jich v nouzi víc.. všichni kdo čtou tvuj topic....... :wall:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:46 27. Apr 2012
by KaTo
*podívá se na maňáska na svojí ruce*
Ale néé, pane Filuto, kdo by to pak uklízel?! :twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:51 27. Apr 2012
by Amber
:shock: *zalézá pod stůl*
Já jsem vás varovala, máte číst úvodní příspěvek a nesledovat témata, která se vám příčí!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:52 27. Apr 2012
by Bruciacullo
a co jineho by jsme podle tebe měli my nerdi dělat? :ugeek:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:54 27. Apr 2012
by Amber
Bruciacullo wrote:a co jineho by jsme podle tebe měli my nedri dělat? :ugeek:
Hm... taky pravda, no. :P


:idea: By jsme - Zvrácená varianta správného bychom.

PS: Díky Galli za materiál :wink:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:57 27. Apr 2012
by Bruciacullo
Nemáš zač taky jsi dobrý materiál :roll: :mrgreen:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:58 27. Apr 2012
by Nalkanar
A je objetí nebo obětí, když někoho člověk obejme? :twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:59 27. Apr 2012
by Amber
Nalkanar wrote:A je objetí nebo obětí, když někoho člověk obejme? :twisted:
Záleží, co přesně spolu dělají, Nalku :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 16:02 27. Apr 2012
by Aulus
Amber wrote:
Nalkanar wrote:A je objetí nebo obětí, když někoho člověk obejme? :twisted:
Záleží, co přesně spolu dělají, Nalku :P
Já bych řekl, že tady je to spíš o tom, jak se u toho cítí :wink: :twisted: !

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 16:03 27. Apr 2012
by Nalkanar
Nemyslím ojetí :lol:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 16:07 27. Apr 2012
by Amber
@ Nalk: Z toho tě nikdo nenařkl :wink:



:idea: Domluvit se na datumu - Občas to zazní, přitom správně by bylo na datu (jde o střední rod). Podobně jako slovo "centrum" (Jdou do centra, budova v centru města,...).

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 16:20 27. Apr 2012
by DenGrasse
Svého času existovalo obchodní centrum Centrum.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 16:25 27. Apr 2012
by Amber
DenGrasse wrote:Svého času existovalo obchodní centrum Centrum.
*hledá pointu*
*nenachází*