Page 5 of 17
Re: Černokněžník
Posted: 19:13 16. Jan 2014
by kokosak
Tak gratulace, šamane, po letech a letech snahy je konečně Tma opravdu opravená

Re: Černokněžník
Posted: 09:47 19. Jan 2014
by kokosak
Umm... přeci jen taková... "drobnost". Seslání temnoty vyhazuje z boje, charakter se stává flatfooted a popadaj všechny mody útoku (a obrany v něm). Ne uplně ideální zjištění u dexovýho charakteru při souboji s bossem

Re: Černokněžník
Posted: 12:49 19. Jan 2014
by Shaman88
kokosak wrote:Umm... přeci jen taková... "drobnost". Seslání temnoty vyhazuje z boje, charakter se stává flatfooted a popadaj všechny mody útoku (a obrany v něm). Ne uplně ideální zjištění u dexovýho charakteru při souboji s bossem

Vím o tom ale je to jedinná oprava která mě napadla, tohle je bohužel vedlejší efekt.
Re: Černokněžník
Posted: 08:26 20. Jan 2014
by kokosak
Shaman88 wrote:
Vím o tom ale je to jedinná oprava která mě napadla, tohle je bohužel vedlejší efekt.
Tak je to aspoň dobrej nerf, jinak by to bylo děsně OP kombo.
Re: Černokněžník
Posted: 21:20 23. Jan 2014
by NesQe
Přijde mi že když nakouzlím temnotu tak se potom splaší všichni summoni a peti a hodlají mě pak zabít!
Re: Černokněžník
Posted: 21:22 23. Jan 2014
by Alrik
NesQe wrote:Přijde mi že když nakouzlím temnotu tak se potom splaší všichni summoni a peti a hodlají mě pak zabít!
bude tím že je to utočne kouzlo a tim že to začaruješ oni nevidi a tim na ně utočiš

neboli oni nevidi protože nemaji vidění ve tmě, a tím tě berou jako nepřitele
Re: Černokněžník
Posted: 21:23 23. Jan 2014
by NesQe
ale ani se k němu nemusej přiblížit jen si položím dál od nich a letí po mě jak kdybych jim sáhla na večeři

Takhle ho nikdy nevyužiju
Re: Černokněžník
Posted: 21:24 23. Jan 2014
by Alrik
NesQe wrote:ale ani se k němu nemusej přiblížit jen si položím dál od nich a letí po mě jak kdybych jim sáhla na večeři

Takhle ho nikdy nevyužiju
skovaváš jim jidlo

to se neděla
Re: Černokněžník
Posted: 11:42 24. Jan 2014
by Shaman88
Je fakt že temnota by asi neměla být útočné kouzlo.
Re: Černokněžník
Posted: 12:06 24. Jan 2014
by pavad
Shaman88 wrote:Je fakt že temnota by asi neměla být útočné kouzlo.
Tak to zase ne.
Jen si zkus presvedcit skupinku PC, ze to ze si jim seslal na halvu magickou cernotu je pro jejich dobro. A ani to nemusi byt paladinove...
Re: Černokněžník
Posted: 12:12 24. Jan 2014
by Alrik
pavad wrote:Shaman88 wrote:Je fakt že temnota by asi neměla být útočné kouzlo.
Tak to zase ne.
Jen si zkus presvedcit skupinku PC, ze to ze si jim seslal na halvu magickou cernotu je pro jejich dobro. A ani to nemusi byt paladinove...
*hodi po nich temnotu* pšt skovejte se
Re: Černokněžník
Posted: 12:48 24. Jan 2014
by Nalkanar
Shaman88 wrote:Je fakt že temnota by asi neměla být útočné kouzlo.
NWN jí za něj běžně považuje pokud vím. A upřímně ten 50% miss...

Re: Černokněžník
Posted: 15:08 24. Jan 2014
by NesQe
Tak aspon vysvětlete summonům a petům mích společníků že to nechci ubližovat jim

Re: Černokněžník
Posted: 17:38 24. Jan 2014
by Krysak
Temnota je útočné kouzlo..... navíc dost silné. její seslání lze brát jako agresi.
Re: Černokněžník
Posted: 17:39 24. Jan 2014
by Alrik
Krysak wrote:Temnota je útočné kouzlo..... navíc dost silné. její seslání lze brát jako agresi.
však to sem řikal