Page 41 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:35 24. Dec 2011
by Miell
Darebák wrote:Legition wrote:Co si tam špitáte?
Nic našeptávám hezké sny
My chceme taky našeptávat!!
Bože to mě dostalo

Nebylo to jen tim množstvím alkoholu ?

Šepty, šepty... šepty....

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:44 26. Dec 2011
by Molly23
Píšící hráč co žádá radu s buglím chmugem

.... asi se moje pověst notorického chmugaře roznesla

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:15 26. Dec 2011
by Silvaner01
Molly23 wrote:Píšící hráč co žádá radu s buglím chmugem

.... asi se moje pověst notorického chmugaře roznesla

třeba je to pověst notorického bugerachmugaře

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:20 29. Dec 2011
by Molly23
hmmmm
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:24 30. Dec 2011
by sendys
co me td dostava jsou fousaty elfove

pardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:12 30. Dec 2011
by de Aers
sendys wrote:co me td dostava jsou fousaty elfove

pardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda

Třeba už nechtějí být za uhlazené bukvičky.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:17 30. Dec 2011
by sendys
de Aers wrote:sendys wrote:co me td dostava jsou fousaty elfove

pardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda

Třeba už nechtějí být za uhlazené bukvičky.

sry ale na to nemam to je moc

zachvili tu budou behat i fousati drowici at je taky mame za co tahat:-D
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:07 30. Dec 2011
by Derken-
Myslim ze ses ten posledni, co by nejakyho drowa za neco tahal, byt jen za prst.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:19 30. Dec 2011
by Czech_Luthor
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:51 30. Dec 2011
by Nalkanar
Derken- wrote:Myslim ze ses ten posledni, co by nejakyho drowa za neco tahal, byt jen za prst.
Ani za nohu, umírající, škemrající o milost?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:02 30. Dec 2011
by Czech_Luthor
I ten by mu natrhnul zadek

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:08 30. Dec 2011
by sendys
Czech_Luthor wrote:I ten by mu natrhnul zadek

nerekl bych

kdopak se nam to musel nasilne odpojit zehry kdyz dostal kritikalek ? hmmm ?

ty nebo tvuj bratr?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:11 30. Dec 2011
by Ajax the Great
sendys wrote:Czech_Luthor wrote:I ten by mu natrhnul zadek

nerekl bych

kdopak se nam to musel nasilne odpojit zehry kdyz dostal kritikalek ? hmmm ?

ty nebo tvuj bratr?
Coo? Netahejte mě do diskuze o který ani nic nevim !

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:15 30. Dec 2011
by sendys
Ajax the Great wrote:sendys wrote:Czech_Luthor wrote:I ten by mu natrhnul zadek

nerekl bych

kdopak se nam to musel nasilne odpojit zehry kdyz dostal kritikalek ? hmmm ?

ty nebo tvuj bratr?
Coo? Netahejte mě do diskuze o který ani nic nevim !

mluvim o drowech

bud v klidu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:31 30. Dec 2011
by Desmond
Vy jste fakt nemožný, musíte tu zaneřádit každou diskuzi? Padejte do spamu!