Page 41 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:35 24. Dec 2011
by Miell
Darebák wrote:
Legition wrote:Co si tam špitáte?
Nic našeptávám hezké sny
My chceme taky našeptávat!!

Bože to mě dostalo :D
Nebylo to jen tim množstvím alkoholu ? :)
Šepty, šepty... šepty.... :twisted: :P :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:44 26. Dec 2011
by Molly23
Píšící hráč co žádá radu s buglím chmugem :D.... asi se moje pověst notorického chmugaře roznesla :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:15 26. Dec 2011
by Silvaner01
Molly23 wrote:Píšící hráč co žádá radu s buglím chmugem :D.... asi se moje pověst notorického chmugaře roznesla :)
třeba je to pověst notorického bugerachmugaře :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:20 29. Dec 2011
by Molly23
hmmmm

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:24 30. Dec 2011
by sendys
co me td dostava jsou fousaty elfove :-D pardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:12 30. Dec 2011
by de Aers
sendys wrote:co me td dostava jsou fousaty elfove :-D pardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda :)
Třeba už nechtějí být za uhlazené bukvičky. :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:17 30. Dec 2011
by sendys
de Aers wrote:
sendys wrote:co me td dostava jsou fousaty elfove :-D pardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda :)
Třeba už nechtějí být za uhlazené bukvičky. :)
sry ale na to nemam to je moc :-D zachvili tu budou behat i fousati drowici at je taky mame za co tahat:-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:07 30. Dec 2011
by Derken-
Myslim ze ses ten posledni, co by nejakyho drowa za neco tahal, byt jen za prst.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:19 30. Dec 2011
by Czech_Luthor
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:51 30. Dec 2011
by Nalkanar
Derken- wrote:Myslim ze ses ten posledni, co by nejakyho drowa za neco tahal, byt jen za prst.
Ani za nohu, umírající, škemrající o milost? :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:02 30. Dec 2011
by Czech_Luthor
I ten by mu natrhnul zadek :roll: :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:08 30. Dec 2011
by sendys
Czech_Luthor wrote:I ten by mu natrhnul zadek :roll: :biggrin:
nerekl bych :) kdopak se nam to musel nasilne odpojit zehry kdyz dostal kritikalek ? hmmm ? :) ty nebo tvuj bratr?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:11 30. Dec 2011
by Ajax the Great
sendys wrote:
Czech_Luthor wrote:I ten by mu natrhnul zadek :roll: :biggrin:
nerekl bych :) kdopak se nam to musel nasilne odpojit zehry kdyz dostal kritikalek ? hmmm ? :) ty nebo tvuj bratr?
Coo? Netahejte mě do diskuze o který ani nic nevim ! :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:15 30. Dec 2011
by sendys
Ajax the Great wrote:
sendys wrote:
Czech_Luthor wrote:I ten by mu natrhnul zadek :roll: :biggrin:
nerekl bych :) kdopak se nam to musel nasilne odpojit zehry kdyz dostal kritikalek ? hmmm ? :) ty nebo tvuj bratr?
Coo? Netahejte mě do diskuze o který ani nic nevim ! :D
mluvim o drowech :-D bud v klidu :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:31 30. Dec 2011
by Desmond
Vy jste fakt nemožný, musíte tu zaneřádit každou diskuzi? Padejte do spamu!