Page 42 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:02 30. Dec 2011
by efu_redo
sendys wrote:co me td dostava jsou fousaty elfove :-D pardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda :)
No jo, máš pravdu, musím s Tebou souhlasit. Hráči by Ti měli psát vše co se chystají udělat a hrát, abys jim to schválil, přecijen, ty máš nastarosti všechny realie a víš jak hrát správně a jak má správnej elf vypadat. Měl bys napsat tvůrcům nwn, že jsou hovada, když dávaj hlavy fousatých elfů do hry. Co si to dovolují, že?

Podepsán Sardo, elf s knírkem.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:49 30. Dec 2011
by sendys
efu_redo wrote:
sendys wrote:co me td dostava jsou fousaty elfove :-D pardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda :)
No jo, máš pravdu, musím s Tebou souhlasit. Hráči by Ti měli psát vše co se chystají udělat a hrát, abys jim to schválil, přecijen, ty máš nastarosti všechny realie a víš jak hrát správně a jak má správnej elf vypadat. Měl bys napsat tvůrcům nwn, že jsou hovada, když dávaj hlavy fousatých elfů do hry. Co si to dovolují, že?

Podepsán Sardo, elf s knírkem.
vyliz si ..... zadni ploutev=)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:47 02. Jan 2012
by Nalkanar
Trpaslík bránící "svého" řemeslníka :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:31 03. Jan 2012
by Nalkanar
*jí ichor*

Aneb když vytáhnete jídlo z trezoru :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:12 04. Jan 2012
by DenGrasse
Zasytil?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:20 04. Jan 2012
by Nalkanar
Šlo to... :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:35 08. Jan 2012
by Práček
Noční rozhovory s Jeanesem.... kdo nezažil nepochopí :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:01 09. Jan 2012
by G14
Práček wrote:Noční rozhovory s Jeanesem.... kdo nezažil nepochopí :mrgreen:
:mrgreen: ja te plne chapu :mrgreen: me svagricek dostava furt nonstop :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:44 09. Jan 2012
by slencak
Skřet co oživil jen část vlčího jezdce :)--> mrtvola skřeta na zádech bojujícího vlka.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:07 10. Jan 2012
by mandos
Dvě postavy po lovu v prahvozdě:

1:"Tak já tu zůstanu a kouknu se pak po lovčích jestli někdo neschání nějakou trofej co máme"
2:"Jestli chceš? Stejně je máš všechny ty"
1:"Nene, jedna chybí ale která? Jo už vím Troll"
2:"Trolla si měla vzít ty, jsem ti tam dával tu kůži že už neunesu"
1+2:"No Kua!"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:54 15. Jan 2012
by Prasokralik
Když se celá partička nalodí a jedna lama zůstane na břehu se spuštěným dialogem od kapitána kupujíc lístek. K lodi přišli společně.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:47 17. Jan 2012
by Prasokralik
Flamewar na nástěnce

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:58 17. Jan 2012
by Czech_Luthor
Nejlepší je, že je tam proti sobě pět postav...
Z toho jedna za nás
Druhá RoF
Třetí, čtvrtá, pátá = jeden jedinej hráč :wall: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:34 18. Jan 2012
by jachyra
XD a totálne najväčšia, že všetky tri sa správajú rovnako divne .. všetky tri vedia komplet rovnaké veci .. a ešte sa i veľmi dobre poznajú navzájom :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:19 18. Jan 2012
by -RoF-
jachyra wrote:XD a totálne najväčšia, že všetky tri sa správajú rovnako divne .. všetky tri vedia komplet rovnaké veci .. a ešte sa i veľmi dobre poznajú navzájom :mrgreen:
Aha už vím o co jde. :D :D :D. Myslel sem si to.