Page 42 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:02 30. Dec 2011
by efu_redo
sendys wrote:co me td dostava jsou fousaty elfove

pardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda

No jo, máš pravdu, musím s Tebou souhlasit. Hráči by Ti měli psát vše co se chystají udělat a hrát, abys jim to schválil, přecijen, ty máš nastarosti všechny realie a víš jak hrát správně a jak má správnej elf vypadat. Měl bys napsat tvůrcům nwn, že jsou hovada, když dávaj hlavy fousatých elfů do hry. Co si to dovolují, že?
Podepsán Sardo, elf s knírkem.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:49 30. Dec 2011
by sendys
efu_redo wrote:sendys wrote:co me td dostava jsou fousaty elfove

pardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda

No jo, máš pravdu, musím s Tebou souhlasit. Hráči by Ti měli psát vše co se chystají udělat a hrát, abys jim to schválil, přecijen, ty máš nastarosti všechny realie a víš jak hrát správně a jak má správnej elf vypadat. Měl bys napsat tvůrcům nwn, že jsou hovada, když dávaj hlavy fousatých elfů do hry. Co si to dovolují, že?
Podepsán Sardo, elf s knírkem.
vyliz si ..... zadni ploutev=)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:47 02. Jan 2012
by Nalkanar
Trpaslík bránící "svého" řemeslníka

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:31 03. Jan 2012
by Nalkanar
*jí ichor*
Aneb když vytáhnete jídlo z trezoru

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:12 04. Jan 2012
by DenGrasse
Zasytil?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:20 04. Jan 2012
by Nalkanar
Šlo to...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:35 08. Jan 2012
by Práček
Noční rozhovory s Jeanesem.... kdo nezažil nepochopí

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:01 09. Jan 2012
by G14
Práček wrote:Noční rozhovory s Jeanesem.... kdo nezažil nepochopí


ja te plne chapu

me svagricek dostava furt nonstop

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:44 09. Jan 2012
by slencak
Skřet co oživil jen část vlčího jezdce

--> mrtvola skřeta na zádech bojujícího vlka.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:07 10. Jan 2012
by mandos
Dvě postavy po lovu v prahvozdě:
1:"Tak já tu zůstanu a kouknu se pak po lovčích jestli někdo neschání nějakou trofej co máme"
2:"Jestli chceš? Stejně je máš všechny ty"
1:"Nene, jedna chybí ale která? Jo už vím Troll"
2:"Trolla si měla vzít ty, jsem ti tam dával tu kůži že už neunesu"
1+2:"No Kua!"
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:54 15. Jan 2012
by Prasokralik
Když se celá partička nalodí a jedna lama zůstane na břehu se spuštěným dialogem od kapitána kupujíc lístek. K lodi přišli společně.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:47 17. Jan 2012
by Prasokralik
Flamewar na nástěnce
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:58 17. Jan 2012
by Czech_Luthor
Nejlepší je, že je tam proti sobě pět postav...
Z toho jedna za nás
Druhá RoF
Třetí, čtvrtá, pátá = jeden jedinej hráč

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:34 18. Jan 2012
by jachyra
XD a totálne najväčšia, že všetky tri sa správajú rovnako divne .. všetky tri vedia komplet rovnaké veci .. a ešte sa i veľmi dobre poznajú navzájom

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:19 18. Jan 2012
by -RoF-
jachyra wrote:XD a totálne najväčšia, že všetky tri sa správajú rovnako divne .. všetky tri vedia komplet rovnaké veci .. a ešte sa i veľmi dobre poznajú navzájom

Aha už vím o co jde.

. Myslel sem si to.