Page 43 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:58 21. Jan 2012
by -RoF-
Tvořím něco v toolu a umístnim na zed obraz a dám za něj jeden předmět, aby ho jakože držel a pak se na to podívám zepředu a jen se směju.
Co vám to připomělo? To samé co mě?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:50 21. Jan 2012
by Molly23
Morusův stánek otvírá první biograf?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:10 21. Jan 2012
by Radim
Leguju si tak pruty a co na mě ve výpisu nevyskočí

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:52 22. Jan 2012
by Xullfryn
To byste nevěřili jakou víru vyznává duergarskej zlatník v hagolský bance....
Edit Desmond : A od té doby už ho nikdo nikdy neviděl 
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:58 22. Jan 2012
by J.F.Payne
No počkat, tam je to stejně "vulgární", jak když povrchňan řekne "Čert ví", ne?

)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:00 23. Jan 2012
by Xullfryn
No myslim že celou banku za chvíli nikdo neuvidí, od drowský zlatnice jsem se teď dozvěděl že je Karatha krásné město a Thal ji ochraňuje.....

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:04 23. Jan 2012
by J.F.Payne
"Karatha je kásné město k plenění a Thal jí nadarmo ochraňuje..."
To co tam čtete je asi verze po schválení PIPA a SOPA

)
Něco jako:
The Government ██████████████████████ █████████████ ██████████ ████ ███████████ cares. █████ ██ Politicians are ████ helping you ███████████████████. SOPA is █████ a good thing. ██ █████ obey.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:55 03. Feb 2012
by -RoF-
Jak jindy vzorný a galantní Johannes se předbíhal v řadě při kondolenci.

Jsem jne čuměl jak se tam tvořila řada a on šup před elfinu a ani tuk neřekl. No tedááá, asi půjde na lekci dobrého chování.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:56 03. Feb 2012
by J.F.Payne
To bylo proto, že hráč musel nutně odlognout

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:57 03. Feb 2012
by Nalkanar
Když se to načlo, tak já bych to nazval "večerka paladinů", neboť pak následoval hromadný odlog

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:47 05. Feb 2012
by marii
J.F.Payne wrote:To bylo proto, že hráč musel nutně odlognout

Mno myslim ze slovo promin..mame ve slovniku vsichni...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:57 05. Feb 2012
by de Aers
marii wrote:
Mno myslim ze slovo promin..mame ve slovniku vsichni...
To je toho

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:40 06. Feb 2012
by Molly23
"krázný zbytek dne..."
Ach ta únava...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:59 06. Feb 2012
by DenGrasse
-RoF- wrote:Jak jindy vzorný a galantní Johannes se předbíhal v řadě při kondolenci.

Jsem jne čuměl jak se tam tvořila řada a on šup před elfinu a ani tuk neřekl. No tedááá, asi půjde na lekci dobrého chování.

Elfina by měla být ráda že jí stráž nepřetáhla ratištěm, když sama nepustila dotyčného před sebe, jak zákon přikazuje.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:16 06. Feb 2012
by Nalkanar
DenGrasse wrote:-RoF- wrote:Jak jindy vzorný a galantní Johannes se předbíhal v řadě při kondolenci.

Jsem jne čuměl jak se tam tvořila řada a on šup před elfinu a ani tuk neřekl. No tedááá, asi půjde na lekci dobrého chování.

Elfina by měla být ráda že jí stráž nepřetáhla ratištěm, když sama nepustila dotyčného před sebe, jak zákon přikazuje.

Tam žádná stráž nebyla
