Page 43 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:58 21. Jan 2012
by -RoF-
Tvořím něco v toolu a umístnim na zed obraz a dám za něj jeden předmět, aby ho jakože držel a pak se na to podívám zepředu a jen se směju.

Co vám to připomělo? To samé co mě? :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:50 21. Jan 2012
by Molly23
Morusův stánek otvírá první biograf? :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:10 21. Jan 2012
by Radim
Leguju si tak pruty a co na mě ve výpisu nevyskočí :shock:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:52 22. Jan 2012
by Xullfryn
To byste nevěřili jakou víru vyznává duergarskej zlatník v hagolský bance.... :?

Edit Desmond : A od té doby už ho nikdo nikdy neviděl :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:58 22. Jan 2012
by J.F.Payne
No počkat, tam je to stejně "vulgární", jak když povrchňan řekne "Čert ví", ne? :))

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:00 23. Jan 2012
by Xullfryn
No myslim že celou banku za chvíli nikdo neuvidí, od drowský zlatnice jsem se teď dozvěděl že je Karatha krásné město a Thal ji ochraňuje..... :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:04 23. Jan 2012
by J.F.Payne
"Karatha je kásné město k plenění a Thal jí nadarmo ochraňuje..."

To co tam čtete je asi verze po schválení PIPA a SOPA :))

Něco jako:

The Government ██████████████████████ █████████████ ██████████ ████ ███████████ cares. █████ ██ Politicians are ████ helping you ███████████████████. SOPA is █████ a good thing. ██ █████ obey.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:55 03. Feb 2012
by -RoF-
Jak jindy vzorný a galantní Johannes se předbíhal v řadě při kondolenci. :D Jsem jne čuměl jak se tam tvořila řada a on šup před elfinu a ani tuk neřekl. No tedááá, asi půjde na lekci dobrého chování. :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:56 03. Feb 2012
by J.F.Payne
To bylo proto, že hráč musel nutně odlognout :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:57 03. Feb 2012
by Nalkanar
Když se to načlo, tak já bych to nazval "večerka paladinů", neboť pak následoval hromadný odlog :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:47 05. Feb 2012
by marii
J.F.Payne wrote:To bylo proto, že hráč musel nutně odlognout :D
Mno myslim ze slovo promin..mame ve slovniku vsichni...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:57 05. Feb 2012
by de Aers
marii wrote: Mno myslim ze slovo promin..mame ve slovniku vsichni...
To je toho 8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:40 06. Feb 2012
by Molly23
"krázný zbytek dne..."

Ach ta únava... :(

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:59 06. Feb 2012
by DenGrasse
-RoF- wrote:Jak jindy vzorný a galantní Johannes se předbíhal v řadě při kondolenci. :D Jsem jne čuměl jak se tam tvořila řada a on šup před elfinu a ani tuk neřekl. No tedááá, asi půjde na lekci dobrého chování. :twisted:
Elfina by měla být ráda že jí stráž nepřetáhla ratištěm, když sama nepustila dotyčného před sebe, jak zákon přikazuje. :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:16 06. Feb 2012
by Nalkanar
DenGrasse wrote:
-RoF- wrote:Jak jindy vzorný a galantní Johannes se předbíhal v řadě při kondolenci. :D Jsem jne čuměl jak se tam tvořila řada a on šup před elfinu a ani tuk neřekl. No tedááá, asi půjde na lekci dobrého chování. :twisted:
Elfina by měla být ráda že jí stráž nepřetáhla ratištěm, když sama nepustila dotyčného před sebe, jak zákon přikazuje. :twisted:
Tam žádná stráž nebyla ;)