Page 44 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:02 06. Feb 2012
by Miell
Nalkanar wrote:
Tam žádná stráž nebyla ;)
Byla.. spouštěla přeci rakve do hrobu :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:27 06. Feb 2012
by Nalkanar
Stráž s lopatama nepočítám :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:47 06. Feb 2012
by de Aers
Lopatou to bolí taky :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:40 06. Feb 2012
by Nalkanar
Kterak jistý hráč zvládne trefit 90% hrubek "s té cesty spět... jestly...."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:47 06. Feb 2012
by de Aers
Nalkanar wrote:Kterak jistý hráč zvládne trefit 90% hrubek "s té cesty spět... jestly...."
Já bych měl dva typy, ale nechci je zveřejňovat 8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:19 06. Feb 2012
by Prasokralik
To ne jsou hrupky on mluvý sendisovštinou.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:31 06. Feb 2012
by Amber
Nalkanar wrote:Kterak jistý hráč zvládne trefit 90% hrubek "s té cesty spět... jestly...."
To se daří více lidem :wink: občas z toho mám sklony si škubat žíly z ruky (a to jsem navíc silně zaujatá) :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:33 08. Feb 2012
by Nalkanar
Bugový spoiler děje ... možná :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:24 13. Feb 2012
by Absinthorix
Komár je zvíře a krokodýl není.
To druhé mě málem dostalo doslovně :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:55 21. Feb 2012
by Nalkanar
Kterak celý večer otevírám dveře, aby si lidi odešli z majáku a ono se zevnitř nezamyká, jen zvenčí. :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:08 21. Feb 2012
by -RoF-
Nalkanar wrote:Kterak celý večer otevírám dveře, aby si lidi odešli z majáku a ono se zevnitř nezamyká, jen zvenčí. :lol:
:D :D :D Jo taky jsem si na to teď vzpoměl. Nevadí.

Jinak mě hodně pobavil rozhovor s představitelem inkvizice o tom jaký svět Thalie je, jestli kulatý nebo placatý a tak. To se mi hodně líbilo. :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:31 21. Feb 2012
by DenGrasse
-RoF- wrote:Jinak mě hodně pobavil rozhovor s představitelem inkvizice o tom jaký svět Thalie je, jestli kulatý nebo placatý a tak. To se mi hodně líbilo. :wink:
Zajímalo by mne, na základě čeho kdo argumentoval pro kterou možnost. Ještě jsem neviděl jedinou postavu, která by se o to zajímala.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:40 21. Feb 2012
by J.F.Payne
Samozřejmě, že ta hloupá idea kulatého globu je nesmyslné matení dětí matky Církve...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:17 22. Feb 2012
by Amber
Když jsem zjistila, že mám na Thalii svou (ne naopak, Nalku! :P ) zvrácenou kopii. Ať žijí nereálné sny a plány! :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:19 22. Feb 2012
by Nalkanar
Amber wrote:Když jsem zjistila, že mám na Thalii svou (ne naopak, Nalku! :P ) zvrácenou kopii. Ať žijí nereálné sny a plány! :wink:
Má zvrácená kopie.... pomlč :lol: