Page 44 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:02 06. Feb 2012
by Miell
Nalkanar wrote:
Tam žádná stráž nebyla

Byla.. spouštěla přeci rakve do hrobu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:27 06. Feb 2012
by Nalkanar
Stráž s lopatama nepočítám

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:47 06. Feb 2012
by de Aers
Lopatou to bolí taky

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:40 06. Feb 2012
by Nalkanar
Kterak jistý hráč zvládne trefit 90% hrubek "s té cesty spět... jestly...."
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:47 06. Feb 2012
by de Aers
Nalkanar wrote:Kterak jistý hráč zvládne trefit 90% hrubek "s té cesty spět... jestly...."
Já bych měl dva typy, ale nechci je zveřejňovat

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:19 06. Feb 2012
by Prasokralik
To ne jsou hrupky on mluvý sendisovštinou.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:31 06. Feb 2012
by Amber
Nalkanar wrote:Kterak jistý hráč zvládne trefit 90% hrubek "s té cesty spět... jestly...."
To se daří více lidem

občas z toho mám sklony si škubat žíly z ruky (a to jsem navíc silně zaujatá)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:33 08. Feb 2012
by Nalkanar
Bugový spoiler děje ... možná

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:24 13. Feb 2012
by Absinthorix
Komár je zvíře a krokodýl není.
To druhé mě málem dostalo doslovně

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:55 21. Feb 2012
by Nalkanar
Kterak celý večer otevírám dveře, aby si lidi odešli z majáku a ono se zevnitř nezamyká, jen zvenčí.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:08 21. Feb 2012
by -RoF-
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:31 21. Feb 2012
by DenGrasse
-RoF- wrote:Jinak mě hodně pobavil rozhovor s představitelem inkvizice o tom jaký svět Thalie je, jestli kulatý nebo placatý a tak. To se mi hodně líbilo.

Zajímalo by mne, na základě čeho kdo argumentoval pro kterou možnost. Ještě jsem neviděl jedinou postavu, která by se o to zajímala.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:40 21. Feb 2012
by J.F.Payne
Samozřejmě, že ta hloupá idea kulatého globu je nesmyslné matení dětí matky Církve...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:17 22. Feb 2012
by Amber
Když jsem zjistila, že mám na Thalii svou (ne naopak, Nalku!

) zvrácenou kopii. Ať žijí nereálné sny a plány!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:19 22. Feb 2012
by Nalkanar
Amber wrote:Když jsem zjistila, že mám na Thalii svou (ne naopak, Nalku!

) zvrácenou kopii. Ať žijí nereálné sny a plány!

Má zvrácená kopie.... pomlč
