Page 45 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:52 24. Feb 2012
by slencak
Bouřka.....valící se kamení.....zabíjačka??? *trpasličí stalker v plné zbroji cupitá lesem* strááášně nenápadnej :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:53 26. Feb 2012
by Nalkanar
Artefakt.jpg
Úplně super hůl... napadá mě jedna jediná postava, která by jí skutečně mohla dobře využít. :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:37 27. Feb 2012
by Amber
Abeceda à la Rodal :mrgreen: (nedalo mi to, přestože nezúčastnění hráči asi nepochopí vtipnost každého jednotlivého výkladu znaku :P )


A dům
B prsatá baba
C měsíček citronu
D luk
E hřeben
F zlomené hrábě, malá fialka, flétna
G Gil (elf s lukem)
H hostinec (budova s talířem a korbelem)
CH chléb, dech
I droboučká víla s křidýlky
J zahnutá hůl
K kohout
L rozkvetlá lilie

M zlomený most
N otočená zmije
O rty ve tvaru o
P prapor
Q (nedořešeno)
R voják nakročený do bitvy
S slepýš
Š král slepýšů
T paraple
U údolí
V váza, pohár na víno
W dva poháry
X (zlý znak :roll: )
Y holubice
Z zmije
Ž královna zmijí


:D

Edit: Doplněn zbytek písmen

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:53 29. Feb 2012
by kucik
Když jsem včera viděl nastavenej obchod v podtemnu po nejmenovanym borci z Mintaky:
Vykupuj všechno krom zbrojí, helmic, prstenů, náhrdelníků, dlouhejch mečů, krátkejch mečů, dýk....(vyjmenoval tam všechno)

Připadá mi to, jak kdyby mi dal někdo nákupní seznam: ,,Kup všechno ovoce kromě banánů, ananasů, jablek, hrušek, citronu, pomerancu...." a vlastne bych chtel jen koupit mandarinky.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:03 29. Feb 2012
by Fryn
kucik wrote:Když jsem včera viděl nastavenej obchod v podtemnu po nejmenovanym borci z Mintaky:
Vykupuj všechno krom zbrojí, helmic, prstenů, náhrdelníků, dlouhejch mečů, krátkejch mečů, dýk....(vyjmenoval tam všechno)

Připadá mi to, jak kdyby mi dal někdo nákupní seznam: ,,Kup všechno ovoce kromě banánů, ananasů, jablek, hrušek, citronu, pomerancu...." a vlastne bych chtel jen koupit mandarinky.
:D Tak to by mě celkem zajímalo, mám jeden tip, ale hoď mi prosím kdyžtak PMku s tím viníkem (z čistě profesionálního zájmu).

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:17 01. Mar 2012
by Fryn
Dík, tušení mě nezklamalo :) (jen, na podtemnu dělalo více lidí a na jejich obranu musím říct, že spousta věcí se házela/nastavovala do modulu v neůplné formě, aby se to aspoň mohlo pustit a něco tam bylo, nevím samozřejmě už jak to pak bylo s dalším dotvářením přímo tady).

Pardon za lehčí OT.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:26 01. Mar 2012
by kucik
Abych to upřesnil. ,,Z Mintaky" byl ten WB. Samotná práce byla už v modulu Thalie.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:28 04. Mar 2012
by slencak
Ušáci vs příroda 1:0 :twisted: nebo jsou tam snad ty chuděry dobrovolně a zbytek těla mají venku na trávě?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:11 04. Mar 2012
by Maya
slencak wrote:Ušáci vs příroda 1:0 :twisted: nebo jsou tam snad ty chuděry dobrovolně a zbytek těla mají venku na trávě?
To je určitě pocta starým padlým paroháčům..něco jako socha Lenina :-P :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:27 04. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Maya wrote:
slencak wrote:Ušáci vs příroda 1:0 :twisted: nebo jsou tam snad ty chuděry dobrovolně a zbytek těla mají venku na trávě?
To je určitě pocta starým padlým paroháčům..něco jako socha Lenina :-P :-D
Ano ano....branili dobre ten nas Awariel...tehda jeste jeleni meli hrdinske srdce a revolucni mysleni*otre si boty do medvedi kuze na zemi a posadi se do kozeneho kresla*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:17 04. Mar 2012
by DenGrasse
Oficiální prohlášení tiskového mluvčí Měsíční paní:

"Všechny tzv. trofeje a výrobky z nich pocházející byly zabaveny vetřelcům, kteří hubí naši krásnou přírodu a drancují přírodní bohatství Prahvozdu. Tyto byly zabaveny dle Výnosu Rady Starších 17/1 a jsou nyní v užívání elfů, kteří s nimi nakládají s náležitou úctou."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:07 05. Mar 2012
by Absinthorix
xxxMajkyxxx wrote:
Maya wrote:
slencak wrote:Ušáci vs příroda 1:0 :twisted: nebo jsou tam snad ty chuděry dobrovolně a zbytek těla mají venku na trávě?
To je určitě pocta starým padlým paroháčům..něco jako socha Lenina :-P :-D
Ano ano....branili dobre ten nas Awariel...tehda jeste jeleni meli hrdinske srdce a revolucni mysleni*otre si boty do medvedi kuze na zemi a posadi se do kozeneho kresla*
Jojo, nic nenadělá takovou rotyku jako Prastarý jelen.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:55 05. Mar 2012
by DenGrasse
Prastarý lítý zuřivý jelen.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:49 05. Mar 2012
by KaTo
DenGrasse wrote:Prastarý lítý zuřivý jelen.
...s DM nesmrtelností :twisted: !

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:41 07. Mar 2012
by -RoF-
Pobavila mě usínající Sinae u craftu, za chvílu vznikne nový pojem "Zombocrafter".
Jen místo "móóózkýý móóózkýý" bude říkat "leektvarýý leektvarýý" a nebo "kováát kováát" :D :D