Page 46 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:53 07. Mar 2012
by FroziKk
Vševidoucí oko

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:59 07. Mar 2012
by Koninho87
Vševidoucí oko

taktéž
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:35 07. Mar 2012
by Caehan
Suchozemskej žralok - vysápal se za mnou na mělčinu, pak za mnou vylezl po žebříku, pronásledoval mě v travnatém porostu a nakonec mě sežral.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:20 07. Mar 2012
by D_E_K_A
Vševidoucí oko taky

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:27 08. Mar 2012
by Amber
Dostala mě paladinská snaha o cosi jako sexuální výchovu... včeličky a kytičky, do toho nevěstince...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:05 12. Mar 2012
by -RoF-
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:18 13. Mar 2012
by Amber
Čerstvě vypraný v Perwollu
Mě dostala dnešní momentka s Firem v obležení žen. Chudák nevěděl, kam se v tom nenadálém harému dřív vrtnout
Edit: (Abych nespamovala, tak přidám sem)
To Prasokralik: Jo, je to šíleně nebezpečné, mnohdy smrtelné nabodnutí
Jasná podoba tady.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:20 13. Mar 2012
by Prasokralik
Ty vaše zbroje mě dostávají. Ochranná podprsenka typu "dikobraz" k dostání již nyní! Ať je to spojenec či nepřítel, jedno objetí a má to za sebou!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:04 13. Mar 2012
by Molly23
Není dobré zuřit proti troglodytům...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:19 13. Mar 2012
by Aulus
Říká se tomu slepá láska. I když vás to nevidí, zabije vás to. Stačí se jen přivinout.
EDIT: Amber určitě chtěla říct vrznout místo vrtnout

!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:10 13. Mar 2012
by Caehan
Lorenzo - hraničář odpadlík... dostala mě ta o tom, že svědčil proti svým kolegům

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:32 13. Mar 2012
by D_E_K_A
Caehan wrote:Lorenzo - hraničář odpadlík... dostala mě ta o tom, že svědčil proti svým kolegům

Jo.. to nemá chybu, ten popis sedí jak ze seriálu

když půjdete kolem náhodou... tak ho zkoukněte

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:33 14. Mar 2012
by Deimus
Přeřek NPC:
Deimus: Byl byste velice laskav, kdybyste to tam napsal, pane...
NPC: Píču, nevidíš?
Deimus: *nakoukl a zavrtěl hlavou smutně* Bohužel....
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:56 18. Mar 2012
by slencak
Padělek Glejtu

nevědomost je sladká.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:54 19. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Sin: "Vite vy vubec neco o bylinkach a alchymii...?"
Nejmenovaný trpaslík: "Myslim, ze to zacinam chapat!"
*Vzapeti vybuch alchymistckeho aparatu*