Page 47 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:16 21. Mar 2012
by Nalkanar
Buglý ukazatel Vil, aneb jak mi v každé lokaci svítilo uprostřed mapy "Vilmawien Gener Lehce zraněn" :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:29 21. Mar 2012
by Molly23
To víš, tě ted bude strašit i v nočních můrách!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:41 21. Mar 2012
by Nalkanar
Ali noční můry nemá... na to by se nejdřív musel pořádně vyspat, což se mu moc nedaří :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:46 25. Mar 2012
by XŠevyX
Odjezdy lodí před xichtem :biggrin: :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:08 25. Mar 2012
by wooh
XŠevyX wrote:Odjezdy lodí před xichtem :biggrin: :wall:
No mně to zas tak vtipné nepřišlo :wall: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:59 01. Apr 2012
by zachy
To by mě zajímalo který DM vytvořili NPC Lorenzo :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:45 01. Apr 2012
by G-ladiator
Odpadlík Lorenzo je geniální :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:08 01. Apr 2012
by Miell
G-ladiator wrote:Odpadlík Lorenzo je geniální :D
Souhlas.. taky jsem se hodně smála, když jsem ho viděla poprvé :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:22 02. Apr 2012
by slencak
Jacobovo bungee jumping bez lana :mrgreen: *zamáčkne slzu*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:54 02. Apr 2012
by Nalkanar
Dva plátnéřské lvly na jednom výrobku (tedy a dodělání pár tisíc na jednom a celý další). :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:24 02. Apr 2012
by D_E_K_A
slencak wrote:Jacobovo bungee jumping bez lana :mrgreen: *zamáčkne slzu*

hehe to nemělo chybu... rychlá cesta dolů, to ano.. ale za cenu zlomených nohou *zubí se*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:48 03. Apr 2012
by Amber
Jeden nejmenovaný hráč, který po pár minutách hraní prohlásil, že kdyby měl tak dlouhé předěly jako já, už by s tou hrou dávno sekl. :D
Náhodou... během takového jednoho předělu se aspoň stihne spousta věcí; plus budu asi nejlépe z celé Thalie (no, možná se najde ještě někdo) znát ty obrázky mezi lokacemi. :oops: :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:50 03. Apr 2012
by Miell
Amber wrote:Jeden nejmenovaný hráč, který po pár minutách hraní prohlásil, že kdyby měl tak dlouhé předěly jako já, už by s tou hrou dávno sekl. :D
Náhodou... během takového jednoho předělu se aspoň stihne spousta věcí; plus budu asi nejlépe z celé Thalie (no, možná se najde ještě někdo) znát ty obrázky mezi lokacemi. :oops: :roll:
Jsem na tom dost podobně :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:13 03. Apr 2012
by kucik
Amber wrote:Jeden nejmenovaný hráč, který po pár minutách hraní prohlásil, že kdyby měl tak dlouhé předěly jako já, už by s tou hrou dávno sekl. :D
Náhodou... během takového jednoho předělu se aspoň stihne spousta věcí; plus budu asi nejlépe z celé Thalie (no, možná se najde ještě někdo) znát ty obrázky mezi lokacemi. :oops: :roll:
Je fakt, že na tebe se člověk docela načeká. Ale ještě to jde :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:38 03. Apr 2012
by Amber
kucik wrote: Je fakt, že na tebe se člověk docela načeká. Ale ještě to jde :)
Děkuji. :wink: Hm, jak se to říká... že královna nejde nikdy pozdě, to jen všichni ostatní přišli moc brzy. 8)
(Ne že mě někdo bude chytat za slovo)