Page 47 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:16 21. Mar 2012
by Nalkanar
Buglý ukazatel Vil, aneb jak mi v každé lokaci svítilo uprostřed mapy "Vilmawien Gener Lehce zraněn"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:29 21. Mar 2012
by Molly23
To víš, tě ted bude strašit i v nočních můrách!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:41 21. Mar 2012
by Nalkanar
Ali noční můry nemá... na to by se nejdřív musel pořádně vyspat, což se mu moc nedaří

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:46 25. Mar 2012
by XŠevyX
Odjezdy lodí před xichtem

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:08 25. Mar 2012
by wooh
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:59 01. Apr 2012
by zachy
To by mě zajímalo který DM vytvořili NPC Lorenzo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:45 01. Apr 2012
by G-ladiator
Odpadlík Lorenzo je geniální

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:08 01. Apr 2012
by Miell
G-ladiator wrote:Odpadlík Lorenzo je geniální

Souhlas.. taky jsem se hodně smála, když jsem ho viděla poprvé

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:22 02. Apr 2012
by slencak
Jacobovo bungee jumping bez lana

*zamáčkne slzu*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:54 02. Apr 2012
by Nalkanar
Dva plátnéřské lvly na jednom výrobku (tedy a dodělání pár tisíc na jednom a celý další).

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:24 02. Apr 2012
by D_E_K_A
slencak wrote:Jacobovo bungee jumping bez lana

*zamáčkne slzu*
hehe to nemělo chybu... rychlá cesta dolů, to ano.. ale za cenu zlomených nohou *zubí se*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:48 03. Apr 2012
by Amber
Jeden nejmenovaný hráč, který po pár minutách hraní prohlásil, že kdyby měl tak dlouhé předěly jako já, už by s tou hrou dávno sekl.
Náhodou... během takového jednoho předělu se aspoň stihne spousta věcí; plus budu asi nejlépe z celé Thalie (no, možná se najde ještě někdo) znát ty obrázky mezi lokacemi.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:50 03. Apr 2012
by Miell
Amber wrote:Jeden nejmenovaný hráč, který po pár minutách hraní prohlásil, že kdyby měl tak dlouhé předěly jako já, už by s tou hrou dávno sekl.
Náhodou... během takového jednoho předělu se aspoň stihne spousta věcí; plus budu asi nejlépe z celé Thalie (no, možná se najde ještě někdo) znát ty obrázky mezi lokacemi.

Jsem na tom dost podobně

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:13 03. Apr 2012
by kucik
Amber wrote:Jeden nejmenovaný hráč, který po pár minutách hraní prohlásil, že kdyby měl tak dlouhé předěly jako já, už by s tou hrou dávno sekl.
Náhodou... během takového jednoho předělu se aspoň stihne spousta věcí; plus budu asi nejlépe z celé Thalie (no, možná se najde ještě někdo) znát ty obrázky mezi lokacemi.

Je fakt, že na tebe se člověk docela načeká. Ale ještě to jde

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:38 03. Apr 2012
by Amber
kucik wrote: Je fakt, že na tebe se člověk docela načeká. Ale ještě to jde

Děkuji.

Hm, jak se to říká... že královna nejde nikdy pozdě, to jen všichni ostatní přišli moc brzy.

(Ne že mě někdo bude chytat za slovo)