Page 48 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:39 03. Apr 2012
by Lord_Berserk
Amber wrote:Jeden nejmenovaný hráč, který po pár minutách hraní prohlásil, že kdyby měl tak dlouhé předěly jako já, už by s tou hrou dávno sekl.
Náhodou... během takového jednoho předělu se aspoň stihne spousta věcí; plus budu asi nejlépe z celé Thalie (no, možná se najde ještě někdo) znát ty obrázky mezi lokacemi.

V tomdle sem taky ved

muzem dat nekdy zavod
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:33 03. Apr 2012
by Elverin
Lord_Berserk wrote:Amber wrote:Jeden nejmenovaný hráč, který po pár minutách hraní prohlásil, že kdyby měl tak dlouhé předěly jako já, už by s tou hrou dávno sekl.
Náhodou... během takového jednoho předělu se aspoň stihne spousta věcí; plus budu asi nejlépe z celé Thalie (no, možná se najde ještě někdo) znát ty obrázky mezi lokacemi.

V tomdle sem taky ved

muzem dat nekdy zavod
Nemate sanci, stim jak mi jde nwn ted tam jsem minimalne pet minut

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:52 04. Apr 2012
by Czepulda
Šel jsem do kolen, po následné situaci:
Já potkám hráče u Ivory.
Hráč: Jdete na jezevce?
Já: *mlčky kývne a naznačí ať se přidá*
Hráč: Tak jo, ale jsem jen level 1 jestli nevadí *usmál se*
Já: *prostě vyrazil*
Aneb jak rychle dokáže vyprchat atmosféra hezké hry, co?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:38 06. Apr 2012
by G-ladiator
Hakavarn - Red Dragon Disciple
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:49 07. Apr 2012
by Aulus
G-ladiator wrote:Hakavarn - Red Dragon Disciple
A bard k tomu... jak asi musí znít jeho písně, když neumí pořádně mluvit?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:13 07. Apr 2012
by Amber
Aulus wrote: A bard k tomu... jak asi musí znít jeho písně, když neumí pořádně mluvit?

Při hlášce "
nejmenovaný zpívá" jsem málem spadla ze židle... teda jako bard, zajímalo by mě,
kde má to charisma... asi ho dobře skrývá

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:31 07. Apr 2012
by Prasokralik
Tak je to hakavarn tka to charisma musí mít velký. Jen jsem teda doteď nevěděl, že tomu někdo říká i charizma.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:54 07. Apr 2012
by D_E_K_A
No.. je to hříčka přírody...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:55 07. Apr 2012
by de Aers
Dokonalej archetypální RP charakter.
edit : A ještě by mohl používat kosu !

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:35 07. Apr 2012
by wooh
de Aers wrote:Dokonalej archetypální RP charakter.
edit : A ještě by mohl používat kosu !

Nejseš moc daleko, má rtuťák

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:53 07. Apr 2012
by KaTo
wooh wrote:...má rtuťák

...jednoruční a s pavézou doufám?!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:35 07. Apr 2012
by wooh
KaTo wrote:wooh wrote:...má rtuťák

...jednoruční a s pavézou doufám?!

Tak jistě

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:50 07. Apr 2012
by DarK_cz
de Aers wrote:Dokonalej archetypální RP charakter.
edit : A ještě by mohl používat kosu !

Hej neberte mi rp Vruuga

to byl zemědělec

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:03 07. Apr 2012
by Maya
--->Spam..

ať už tam jste!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:55 07. Apr 2012
by KaTo
..mě dostala (ze zvědavosti) volba:
Teď marně přemýšlím KDO takhle asi "dobrovolně" medituje?
