Page 48 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:39 03. Apr 2012
by Lord_Berserk
Amber wrote:Jeden nejmenovaný hráč, který po pár minutách hraní prohlásil, že kdyby měl tak dlouhé předěly jako já, už by s tou hrou dávno sekl. :D
Náhodou... během takového jednoho předělu se aspoň stihne spousta věcí; plus budu asi nejlépe z celé Thalie (no, možná se najde ještě někdo) znát ty obrázky mezi lokacemi. :oops: :roll:
V tomdle sem taky ved :mrgreen: muzem dat nekdy zavod

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:33 03. Apr 2012
by Elverin
Lord_Berserk wrote:
Amber wrote:Jeden nejmenovaný hráč, který po pár minutách hraní prohlásil, že kdyby měl tak dlouhé předěly jako já, už by s tou hrou dávno sekl. :D
Náhodou... během takového jednoho předělu se aspoň stihne spousta věcí; plus budu asi nejlépe z celé Thalie (no, možná se najde ještě někdo) znát ty obrázky mezi lokacemi. :oops: :roll:
V tomdle sem taky ved :mrgreen: muzem dat nekdy zavod
Nemate sanci, stim jak mi jde nwn ted tam jsem minimalne pet minut :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:52 04. Apr 2012
by Czepulda
Šel jsem do kolen, po následné situaci:

Já potkám hráče u Ivory.
Hráč: Jdete na jezevce?
Já: *mlčky kývne a naznačí ať se přidá*
Hráč: Tak jo, ale jsem jen level 1 jestli nevadí *usmál se*
Já: *prostě vyrazil*

Aneb jak rychle dokáže vyprchat atmosféra hezké hry, co? :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:38 06. Apr 2012
by G-ladiator
Hakavarn - Red Dragon Disciple

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:49 07. Apr 2012
by Aulus
G-ladiator wrote:Hakavarn - Red Dragon Disciple
A bard k tomu... jak asi musí znít jeho písně, když neumí pořádně mluvit? :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:13 07. Apr 2012
by Amber
Aulus wrote: A bard k tomu... jak asi musí znít jeho písně, když neumí pořádně mluvit? :biggrin:
Při hlášce "nejmenovaný zpívá" jsem málem spadla ze židle... teda jako bard, zajímalo by mě, kde má to charisma... asi ho dobře skrývá :mrgreen: :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:31 07. Apr 2012
by Prasokralik
Tak je to hakavarn tka to charisma musí mít velký. Jen jsem teda doteď nevěděl, že tomu někdo říká i charizma.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:54 07. Apr 2012
by D_E_K_A
No.. je to hříčka přírody... :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:55 07. Apr 2012
by de Aers
Dokonalej archetypální RP charakter.

edit : A ještě by mohl používat kosu ! :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:35 07. Apr 2012
by wooh
de Aers wrote:Dokonalej archetypální RP charakter.

edit : A ještě by mohl používat kosu ! :D
Nejseš moc daleko, má rtuťák :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:53 07. Apr 2012
by KaTo
wooh wrote:...má rtuťák :D
...jednoruční a s pavézou doufám?! :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:35 07. Apr 2012
by wooh
KaTo wrote:
wooh wrote:...má rtuťák :D
...jednoruční a s pavézou doufám?! :lol: :lol:
Tak jistě :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:50 07. Apr 2012
by DarK_cz
de Aers wrote:Dokonalej archetypální RP charakter.

edit : A ještě by mohl používat kosu ! :D
Hej neberte mi rp Vruuga :D to byl zemědělec :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:03 07. Apr 2012
by Maya
--->Spam.. :)
ať už tam jste! :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:55 07. Apr 2012
by KaTo
..mě dostala (ze zvědavosti) volba:

Code: Select all

/pc meditace 3
Teď marně přemýšlím KDO takhle asi "dobrovolně" medituje? :lol: :lol: