Page 49 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:09 07. Apr 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:..mě dostala (ze zvědavosti) volba:

Code: Select all

/pc meditace 3
Teď marně přemýšlím KDO takhle asi "dobrovolně" medituje? :lol: :lol:
To bylo na žádost berse pro barbary. Bohužel chudák umřel dřív, než se to zavedlo, takže to má in memoriam.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:16 07. Apr 2012
by Prasokralik
Double post, ale tohle prostě nechápu. Udělejte mi commonera, aby mě to nenutilo chodit expit. To je myšlenkový pochod borců, co si na fora žádají o bany s tím, že tam nechtějí trávit tolik času. Normální člověk nepotřebuje ban na to, aby někam přestal chodit, protože tam nechce.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:09 07. Apr 2012
by KaTo
..."retardér" v jihovýchodní Isilské bráně.

Tímto hlásím (asi) bug v lokaci Alansijská vrchovina - Isilská pevnost - citadel => narážím na ceduli "Isilská pevnost" umístěnou přesně uprostřed brány 8) . Její sestříčka u severní brány stojí (korektně) "vedle" cesty.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:46 07. Apr 2012
by Aulus
Krásné nevědomé míchání OOC do hry v podání jinak precizního klobouka:

"V tom případě vskutku není třeba otálet a jakmile bude pan Johann ve hře -
...totiž ve městě."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:48 08. Apr 2012
by G-ladiator
KaTo wrote:..."retardér" v jihovýchodní Isilské bráně.

Tímto hlásím (asi) bug v lokaci Alansijská vrchovina - Isilská pevnost - citadel => narážím na ceduli "Isilská pevnost" umístěnou přesně uprostřed brány 8) . Její sestříčka u severní brány stojí (korektně) "vedle" cesty.
"Vítejte v Isilské pevnosti. Jestli jste přijeli vozem, můžete to celé objet!" :D
Nemělo by tohle jít spíš do hlášení chyb?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:26 08. Apr 2012
by slencak
Mezi servrová trpasličí výpomoc. Drakobijec z klanu Hromové kovadliny

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:14 08. Apr 2012
by kucik
slencak wrote:Mezi servrová trpasličí výpomoc. Drakobijec z klanu Hromové kovadliny
Hromové kovadliny jsou i na Thalii. Precijen trpaslici nejsou moc kreativni pri vymysleni nazvu :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:59 08. Apr 2012
by Dyranius
Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:35 08. Apr 2012
by Aulus
Najděte vyvolávače za deset bludišťáku aneb jak si získat pozornost, když vás nikdo neposlouchá... (přijďte troubit lidem rovnou domů)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:59 08. Apr 2012
by Hemi
KaTo wrote:..mě dostala (ze zvědavosti) volba:

Code: Select all

/pc meditace 3
Teď marně přemýšlím KDO takhle asi "dobrovolně" medituje? :lol: :lol:
Já už to používám. :)
Btw: Jsem rád že se vám líbí moje postava. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:25 08. Apr 2012
by Molly23
Aulus wrote:Najděte vyvolávače za deset bludišťáku aneb jak si získat pozornost, když vás nikdo neposlouchá... (přijďte troubit lidem rovnou domů)
Bludištáky rozdává výhradně Bahnák!!!!

:twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:02 08. Apr 2012
by tao kan
slencak wrote:Mezi servrová trpasličí výpomoc. Drakobijec z klanu Hromové kovadliny
tohle mě moc potěšilo, ještě dostat do hry staré trpajzliky z Demony ať se podívaj kam až sme to dotáhli :).
http://demona.cz/forum/index.php/topic/ ... kovadlina/

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:09 08. Apr 2012
by Derken-
tao kan wrote:
slencak wrote:Mezi servrová trpasličí výpomoc. Drakobijec z klanu Hromové kovadliny
tohle mě moc potěšilo, ještě dostat do hry staré trpajzliky z Demony ať se podívaj kam až sme to dotáhli :).
http://demona.cz/forum/index.php/topic/ ... kovadlina/
A tebe na trůn! :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:47 08. Apr 2012
by XŠevyX
Dyranius wrote:Image
:lol: :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:54 10. Apr 2012
by Molly23
Odpočítávám souboj dvou bardek v aréně...
3

2

1

*zívne* A už se řežou!!!