Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:12 11. Apr 2012
Molly23 wrote:Bludištáky rozdává výhradně Bahnák!!!!
Každopádně trubač hustej!
Obrázek "WTF" taky. (osobně se ale nejvíce těším na RDD "kobold")
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Molly23 wrote:Bludištáky rozdává výhradně Bahnák!!!!
No, vypadalo by to dost divně, ale smysl by to dávalo... alespoň v originálním D&D, kde koboldi draky jako své mnohem silnější příbuzné doslova uctívali.Bahnak wrote:Molly23 wrote:Bludištáky rozdává výhradně Bahnák!!!!
Bludišťáky došly, poslední dostal Rejty za StarWars video.
![]()
Každopádně trubač hustej!![]()
![]()
![]()
Obrázek "WTF" taky. (osobně se ale nejvíce těším na RDD "kobold")

Deekin? Doom doom doom. Dooom doom dooooooom!Bahnak wrote:Molly23 wrote:Bludištáky rozdává výhradně Bahnák!!!!
Bludišťáky došly, poslední dostal Rejty za StarWars video.
![]()
Každopádně trubač hustej!![]()
![]()
![]()
Obrázek "WTF" taky. (osobně se ale nejvíce těším na RDD "kobold")
nojo ted uz pulka karathy vi, ze je zbouchnutaD_E_K_A wrote:Mě zase dostal trpaslík Barnabáš... *schovaný ve křoví - tím pádem, jakoby špehoval celou dobu*
Nebot... v nesprávný čas na nesprávném místě![]()
Ale sehráli jsme to pěkně všichni tři si myslím a hodně mě to pobavilo. Víc takových podobných situácí prosííím.
-Tyr- wrote:nojo ted uz pulka karathy vi, ze je zbouchnutaD_E_K_A wrote:Mě zase dostal trpaslík Barnabáš... *schovaný ve křoví - tím pádem, jakoby špehoval celou dobu*
Nebot... v nesprávný čas na nesprávném místě![]()
Ale sehráli jsme to pěkně všichni tři si myslím a hodně mě to pobavilo. Víc takových podobných situácí prosííím.
JaKaTo wrote:..mě dostala (ze zvědavosti) volba:Teď marně přemýšlím KDO takhle asi "dobrovolně" medituje?Code: Select all
/pc meditace 3![]()
Na Khalid?Dyranius wrote:Přejmenováno.