Page 50 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:12 11. Apr 2012
by Bahnak
Molly23 wrote:Bludištáky rozdává výhradně Bahnák!!!!

:twisted:
:confused: Bludišťáky došly, poslední dostal Rejty za StarWars video. :biggrin:
Každopádně trubač hustej! :shock: :oops: :shock:
Obrázek "WTF" taky. (osobně se ale nejvíce těším na RDD "kobold")
:viking:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:29 11. Apr 2012
by Caehan
Bahnak wrote:
Molly23 wrote:Bludištáky rozdává výhradně Bahnák!!!!

:twisted:
:confused: Bludišťáky došly, poslední dostal Rejty za StarWars video. :biggrin:
Každopádně trubač hustej! :shock: :oops: :shock:
Obrázek "WTF" taky. (osobně se ale nejvíce těším na RDD "kobold")
:viking:
No, vypadalo by to dost divně, ale smysl by to dávalo... alespoň v originálním D&D, kde koboldi draky jako své mnohem silnější příbuzné doslova uctívali.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:40 11. Apr 2012
by Molly23
Ještě mě dnes dostalo, jak mě DMka sesadili z trůnu...
Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:55 11. Apr 2012
by D_E_K_A
Mě zase dostal trpaslík Barnabáš... *schovaný ve křoví - tím pádem, jakoby špehoval celou dobu*
Nebot... v nesprávný čas na nesprávném místě :biggrin:
Ale sehráli jsme to pěkně všichni tři si myslím a hodně mě to pobavilo. Víc takových podobných situácí prosííím. 8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:55 11. Apr 2012
by Prasokralik
Bahnak wrote:
Molly23 wrote:Bludištáky rozdává výhradně Bahnák!!!!

:twisted:
:confused: Bludišťáky došly, poslední dostal Rejty za StarWars video. :biggrin:
Každopádně trubač hustej! :shock: :oops: :shock:
Obrázek "WTF" taky. (osobně se ale nejvíce těším na RDD "kobold")
:viking:
Deekin? Doom doom doom. Dooom doom dooooooom!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:45 11. Apr 2012
by -Tyr-
D_E_K_A wrote:Mě zase dostal trpaslík Barnabáš... *schovaný ve křoví - tím pádem, jakoby špehoval celou dobu*
Nebot... v nesprávný čas na nesprávném místě :biggrin:
Ale sehráli jsme to pěkně všichni tři si myslím a hodně mě to pobavilo. Víc takových podobných situácí prosííím. 8)
nojo ted uz pulka karathy vi, ze je zbouchnuta :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:03 11. Apr 2012
by D_E_K_A
-Tyr- wrote:
D_E_K_A wrote:Mě zase dostal trpaslík Barnabáš... *schovaný ve křoví - tím pádem, jakoby špehoval celou dobu*
Nebot... v nesprávný čas na nesprávném místě :biggrin:
Ale sehráli jsme to pěkně všichni tři si myslím a hodně mě to pobavilo. Víc takových podobných situácí prosííím. 8)
nojo ted uz pulka karathy vi, ze je zbouchnuta :D
:confused: :surprised: :arrow: :arrow: :arrow: :?: :!:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:47 11. Apr 2012
by Lord_Berserk
KaTo wrote:..mě dostala (ze zvědavosti) volba:

Code: Select all

/pc meditace 3
Teď marně přemýšlím KDO takhle asi "dobrovolně" medituje? :lol: :lol:
Ja :mrgreen: ... bohuzel sem si to nastavil uz jenom ve Sfere Zla :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:54 12. Apr 2012
by D_E_K_A
Mnich (muž) v ženských šatech a rajcovním střihem ;)
Holt zvěrstva se najdou všude a nejen u ras, které jsou vážně hříčkou přírody... *ohlédl se za okřídleným hakavarnem*

:biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:13 14. Apr 2012
by Nalkanar
U nejmenované brány - bělouš jménem Mahad :idea: *zamyslel se a podívá se na účet* Khalid al Mahad :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:06 14. Apr 2012
by Dyranius
Přejmenováno.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:47 14. Apr 2012
by Nalkanar
Dyranius wrote:Přejmenováno.
Na Khalid? :lol: Jako víš jak, neřeš ;) jen mě to dostalo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:14 14. Apr 2012
by slencak
:roll:

PS: chválím změnu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:44 14. Apr 2012
by Krysak
To slecnak: na 90% jsi klikal s lagama, narval jsi tam dost požadavků do stacku a pak se stane tohle. Mně se to taky parkrát stalo.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:30 15. Apr 2012
by Molly23
"Probudila jsem se tu jednou nahá a svázaná, nademnou stáli dva velcí, uslintaní černí skřeti..."

To je fakt jak námět na porno :D