taky ze pujdu,ale vse v ramci RP jinak by tady mohlo pribit dlasi temaKrata wrote:Jen pod, my tě přivítáme
Chovani DM
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Chovani DM
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Chovani DM
Tak to pak muzes jit opravdu hrat Sims a nebo naky Tetris, jestli nechces umirat. Mozna to vypada divne, ale smrt ke hre, kde se bojuje a zabiji, kupovidu patri.Theogil I wrote:Neustálým přirovnáváním k realitě nezměníš nic na tom, že ostatní se rozhodli hrát fantazi hru na počítači a tak k tomu přistupují. Někdo v tom hledá adrenalin, někdo zábavu, někdo při tom odpočívá s nohama na stole no a někdo snad realitu, ale na to je lepší kouknout se z okna nebo na televizní noviny, tam je přejetech a sraženech, mrtvech a zastřelenejch vždy dost.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Chovani DM
A kam ho chces pribijet? Hrebikem na zed?danielfojt wrote:taky ze pujdu,ale vse v ramci RP jinak by tady mohlo pribit dlasi tema![]()
Vedoucí týmu Thalie
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Chovani DM
to je jiste pravda,ale vzdy je zpusob jak se nejake te zbytecne smrti vyhnout a to je myslim podstatneRejty wrote:Tak to pak muzes jit opravdu hrat Sims a nebo naky Tetris, jestli nechces umirat. Mozna to vypada divne, ale smrt ke hre, kde se bojuje a zabiji, kupovidu patri.Theogil I wrote:Neustálým přirovnáváním k realitě nezměníš nic na tom, že ostatní se rozhodli hrát fantazi hru na počítači a tak k tomu přistupují. Někdo v tom hledá adrenalin, někdo zábavu, někdo při tom odpočívá s nohama na stole no a někdo snad realitu, ale na to je lepší kouknout se z okna nebo na televizní noviny, tam je přejetech a sraženech, mrtvech a zastřelenejch vždy dost.
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Chovani DM
omlouvam se nekdy nema cas nad i/y premyslet,v tom vztekuRejty wrote:A kam ho chces pribijet? Hrebikem na zed?danielfojt wrote:taky ze pujdu,ale vse v ramci RP jinak by tady mohlo pribit dlasi tema![]()
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Chovani DM
Jiste, za smrt bude vzdy bud zly DM a nebo chyba systemu. Hrac nikdy.danielfojt wrote:to je jiste pravda,ale vzdy je zpusob jak se nejake te zbytecne smrti vyhnout a to je myslim podstatne
*edit: Uz sem videl i verzi se zlym WB.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Chovani DM
Pockej az vylezem to budou i zly hraciRejty wrote: *edit: Uz sem videl i verzi se zlym WB.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Chovani DM
každej WB je v jádru zlej, některý sme vyloženě hajzliRejty wrote:...verzi se zlym WB.
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Chovani DM
hele to prece nikdo netvrdi,za smrt si vetsinou muze sam ja jen rikam ze nekdy snad muzes byt napomocen tomu aby ses mrti predeslo a jedno na jakem je lvl.hlavni neni prece nekoho zabit nebo ano?kazdy kdo do nejakeho dungu riskuje ze umre,zalezi asi na tom jak je chytry.nekdy taky staci trocha smuly a umres i tam kdebys to vubec necekal.a kdyz si tam ty tak jako DM se prece muzes pokusit naznacit hracum zavcasu vypadli jeli jim zivot mily,hele ja tam opravdu nebyl takze presne nevim jak to bylo ale myslim to globalne,jiste nekdy je to asi treba nekoho sejmout ale nemelo by to byt pravidlo.a myslim ze uz stacilo,uz k tomu nebudu nic rikatRejty wrote:Jiste, za smrt bude vzdy bud zly DM a nebo chyba systemu. Hrac nikdy.danielfojt wrote:to je jiste pravda,ale vzdy je zpusob jak se nejake te zbytecne smrti vyhnout a to je myslim podstatne
*edit: Uz sem videl i verzi se zlym WB.
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Chovani DM
ˇTheogil I wrote:Neustálým přirovnáváním k realitě nezměníš nic na tom, že ostatní se rozhodli hrát fantazi hru na počítači a tak k tomu přistupují. Někdo v tom hledá adrenalin, někdo zábavu, někdo při tom odpočívá s nohama na stole no a někdo snad realitu, ale na to je lepší kouknout se z okna nebo na televizní noviny, tam je přejetech a sraženech, mrtvech a zastřelenejch vždy dost.
Proboha, a ty si snad pod pojmem fantasy představuješ pohádku, kde slyčný princ vyvázne vždycky jen s estetickým škrábancem na tváři?
Proč se podle tebe fantasy má vylučovat s nebezpečím smrti postavy?
Přirovnávám k realitě ,abych Vám objasnil ,co se snažím říci:
Postava jednoduše nepřežije, pokud leze někam, kde na spawn nemá.
A je jedno, jestli "chtěla jen objevovat krásy Thalie".
mír
Vaillardo Vran:
Re: Chovani DM
Na to ma vetsina hracu klasickou reakci: Drz hubu!!! Na ne!!! *klika na utok*danielfojt wrote:a kdyz si tam ty tak jako DM se prece muzes pokusit naznacit hracum zavcasu vypadli jeli jim zivot mily
PS: Ty snad neznas definici DM?
DM je...
1.) Je zlý člověk, který má největší radost ze smrti hráče.
2.) Když ho vidím ve hře, tak se raději nepřipojím.
3.) Je ten, kterého hráči neustále otravují přihlouplými dotazy, i když si odpovědi mohou najít sami.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Chovani DM
Sance na utek mas dycky kdyz vidis potvoru, vetsinou je vidis jako hrac driv nez voni tebedanielfojt wrote:a kdyz si tam ty tak jako DM se prece muzes pokusit naznacit hracum zavcasu vypadli jeli jim zivot mily
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Chovani DM
Třeba, co je na tom špatného ... přesně tohle jsem myslel tím, že každý od toho čeká něco jiného, každá v tom hledá něco jiného a každý se k tomu jinak staví ... a já jim to všm přeji.OneHeart wrote:Proboha, a ty si snad pod pojmem fantasy představuješ pohádku, kde slyčný princ vyvázne vždycky jen s estetickým škrábancem na tváři?
......
mír
Stejně tak chápu Rejtyho + ...... celý ancábl, že se snaží vytvořit vyváženou věc, ve které si všichni najdou to své, chyba je na naší straně, že neumíme v klidu počkat až se vše dotáhne do konce, zatím to je spíše adrenalinová zábava a klidnější stránky světa jsou v přestavbě. Počítačové hry a online obzvláště jsou jak droga a já jsem bohužel/bohudík NWN pozitivní a setrvat v klidné pozici a vyčkávat mi moc nejde.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Chovani DM
Ha, Rejty neříkal jsem to, už je to tu zas a o asistenci DM tu taky není řeč.Zyga wrote: Sance na utek mas dycky kdyz vidis potvoru, vetsinou je vidis jako hrac driv nez voni tebe![]()
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Chovani DM
Jo, dole tab pouziju, vetsinou tam nic nevidim dokad do toho nevrazim, sezemte invis lektvary a raketu nepotrebujete.Theogil I wrote:Ha, Rejty neříkal jsem to, už je to tu zas a o asistenci DM tu taky není řeč.Zyga wrote: Sance na utek mas dycky kdyz vidis potvoru, vetsinou je vidis jako hrac driv nez voni tebe![]()
Ne útéct se nedá pokud pernamentně nepoužíváš TAB jako scaner. Ve chvíli kdy spatřím já obludu vidí i ona mě 99% a terpaslíci pak i kdyby si narvali raketu do zadnice prostě nezdrhnou.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn