Page 6 of 10

Re: Chovani DM

Posted: 14:38 18. Mar 2008
by danielfojt
Krata wrote:Jen pod, my tě přivítáme :lol:
taky ze pujdu,ale vse v ramci RP jinak by tady mohlo pribit dlasi tema :D :D

Re: Chovani DM

Posted: 14:38 18. Mar 2008
by Rejty
Theogil I wrote:Neustálým přirovnáváním k realitě nezměníš nic na tom, že ostatní se rozhodli hrát fantazi hru na počítači a tak k tomu přistupují. Někdo v tom hledá adrenalin, někdo zábavu, někdo při tom odpočívá s nohama na stole no a někdo snad realitu, ale na to je lepší kouknout se z okna nebo na televizní noviny, tam je přejetech a sraženech, mrtvech a zastřelenejch vždy dost.
Tak to pak muzes jit opravdu hrat Sims a nebo naky Tetris, jestli nechces umirat. Mozna to vypada divne, ale smrt ke hre, kde se bojuje a zabiji, kupovidu patri.

Re: Chovani DM

Posted: 14:39 18. Mar 2008
by Rejty
danielfojt wrote:taky ze pujdu,ale vse v ramci RP jinak by tady mohlo pribit dlasi tema :D :D
A kam ho chces pribijet? Hrebikem na zed? :mrgreen:

Re: Chovani DM

Posted: 14:41 18. Mar 2008
by danielfojt
Rejty wrote:
Theogil I wrote:Neustálým přirovnáváním k realitě nezměníš nic na tom, že ostatní se rozhodli hrát fantazi hru na počítači a tak k tomu přistupují. Někdo v tom hledá adrenalin, někdo zábavu, někdo při tom odpočívá s nohama na stole no a někdo snad realitu, ale na to je lepší kouknout se z okna nebo na televizní noviny, tam je přejetech a sraženech, mrtvech a zastřelenejch vždy dost.
Tak to pak muzes jit opravdu hrat Sims a nebo naky Tetris, jestli nechces umirat. Mozna to vypada divne, ale smrt ke hre, kde se bojuje a zabiji, kupovidu patri.
to je jiste pravda,ale vzdy je zpusob jak se nejake te zbytecne smrti vyhnout a to je myslim podstatne

Re: Chovani DM

Posted: 14:43 18. Mar 2008
by danielfojt
Rejty wrote:
danielfojt wrote:taky ze pujdu,ale vse v ramci RP jinak by tady mohlo pribit dlasi tema :D :D
A kam ho chces pribijet? Hrebikem na zed? :mrgreen:
omlouvam se nekdy nema cas nad i/y premyslet,v tom vzteku

Re: Chovani DM

Posted: 14:44 18. Mar 2008
by Rejty
danielfojt wrote:to je jiste pravda,ale vzdy je zpusob jak se nejake te zbytecne smrti vyhnout a to je myslim podstatne
Jiste, za smrt bude vzdy bud zly DM a nebo chyba systemu. Hrac nikdy. :mrgreen:

*edit: Uz sem videl i verzi se zlym WB. :lol:

Re: Chovani DM

Posted: 14:50 18. Mar 2008
by Zyga
Rejty wrote: *edit: Uz sem videl i verzi se zlym WB. :lol:
Pockej az vylezem to budou i zly hraci :mrgreen: :mrgreen:

Re: Chovani DM

Posted: 14:50 18. Mar 2008
by photter
Rejty wrote:...verzi se zlym WB. :lol:
každej WB je v jádru zlej, některý sme vyloženě hajzli
:mrgreen: :wink: 8)

Re: Chovani DM

Posted: 14:51 18. Mar 2008
by danielfojt
Rejty wrote:
danielfojt wrote:to je jiste pravda,ale vzdy je zpusob jak se nejake te zbytecne smrti vyhnout a to je myslim podstatne
Jiste, za smrt bude vzdy bud zly DM a nebo chyba systemu. Hrac nikdy. :mrgreen:

*edit: Uz sem videl i verzi se zlym WB. :lol:
hele to prece nikdo netvrdi,za smrt si vetsinou muze sam ja jen rikam ze nekdy snad muzes byt napomocen tomu aby ses mrti predeslo a jedno na jakem je lvl.hlavni neni prece nekoho zabit nebo ano?kazdy kdo do nejakeho dungu riskuje ze umre,zalezi asi na tom jak je chytry.nekdy taky staci trocha smuly a umres i tam kdebys to vubec necekal.a kdyz si tam ty tak jako DM se prece muzes pokusit naznacit hracum zavcasu vypadli jeli jim zivot mily,hele ja tam opravdu nebyl takze presne nevim jak to bylo ale myslim to globalne,jiste nekdy je to asi treba nekoho sejmout ale nemelo by to byt pravidlo.a myslim ze uz stacilo,uz k tomu nebudu nic rikat :D

Re: Chovani DM

Posted: 14:57 18. Mar 2008
by OneHeart
Theogil I wrote:Neustálým přirovnáváním k realitě nezměníš nic na tom, že ostatní se rozhodli hrát fantazi hru na počítači a tak k tomu přistupují. Někdo v tom hledá adrenalin, někdo zábavu, někdo při tom odpočívá s nohama na stole no a někdo snad realitu, ale na to je lepší kouknout se z okna nebo na televizní noviny, tam je přejetech a sraženech, mrtvech a zastřelenejch vždy dost.
ˇ
Proboha, a ty si snad pod pojmem fantasy představuješ pohádku, kde slyčný princ vyvázne vždycky jen s estetickým škrábancem na tváři?
Proč se podle tebe fantasy má vylučovat s nebezpečím smrti postavy?
Přirovnávám k realitě ,abych Vám objasnil ,co se snažím říci:
Postava jednoduše nepřežije, pokud leze někam, kde na spawn nemá.
A je jedno, jestli "chtěla jen objevovat krásy Thalie".
mír :)

Re: Chovani DM

Posted: 14:58 18. Mar 2008
by Rejty
danielfojt wrote:a kdyz si tam ty tak jako DM se prece muzes pokusit naznacit hracum zavcasu vypadli jeli jim zivot mily
Na to ma vetsina hracu klasickou reakci: Drz hubu!!! Na ne!!! *klika na utok*

PS: Ty snad neznas definici DM?

DM je...
1.) Je zlý člověk, který má největší radost ze smrti hráče.
2.) Když ho vidím ve hře, tak se raději nepřipojím.
3.) Je ten, kterého hráči neustále otravují přihlouplými dotazy, i když si odpovědi mohou najít sami.

Re: Chovani DM

Posted: 15:01 18. Mar 2008
by Zyga
danielfojt wrote:a kdyz si tam ty tak jako DM se prece muzes pokusit naznacit hracum zavcasu vypadli jeli jim zivot mily
Sance na utek mas dycky kdyz vidis potvoru, vetsinou je vidis jako hrac driv nez voni tebe :wink: kdyz neuteces musis pocitat s nasledkama. Ja takhle malem taky za asistence DM chcipl nebejt slusnyho skore v akrobacii

Re: Chovani DM

Posted: 15:13 18. Mar 2008
by Theogil I
OneHeart wrote:Proboha, a ty si snad pod pojmem fantasy představuješ pohádku, kde slyčný princ vyvázne vždycky jen s estetickým škrábancem na tváři?
......
mír :)
Třeba, co je na tom špatného ... přesně tohle jsem myslel tím, že každý od toho čeká něco jiného, každá v tom hledá něco jiného a každý se k tomu jinak staví ... a já jim to všm přeji. :D

Stejně tak chápu Rejtyho + ...... celý ancábl, že se snaží vytvořit vyváženou věc, ve které si všichni najdou to své, chyba je na naší straně, že neumíme v klidu počkat až se vše dotáhne do konce, zatím to je spíše adrenalinová zábava a klidnější stránky světa jsou v přestavbě. Počítačové hry a online obzvláště jsou jak droga a já jsem bohužel/bohudík NWN pozitivní a setrvat v klidné pozici a vyčkávat mi moc nejde.

Re: Chovani DM

Posted: 15:18 18. Mar 2008
by Theogil I
Zyga wrote: Sance na utek mas dycky kdyz vidis potvoru, vetsinou je vidis jako hrac driv nez voni tebe :wink:
Ha, Rejty neříkal jsem to, už je to tu zas a o asistenci DM tu taky není řeč. :lol: Ne útéct se nedá pokud pernamentně nepoužíváš TAB jako scaner. Ve chvíli kdy spatřím já obludu vidí i ona mě 99% a terpaslíci pak i kdyby si narvali raketu do zadnice prostě nezdrhnou.

Re: Chovani DM

Posted: 15:35 18. Mar 2008
by Zyga
Theogil I wrote:
Zyga wrote: Sance na utek mas dycky kdyz vidis potvoru, vetsinou je vidis jako hrac driv nez voni tebe :wink:
Ha, Rejty neříkal jsem to, už je to tu zas a o asistenci DM tu taky není řeč. :lol: Ne útéct se nedá pokud pernamentně nepoužíváš TAB jako scaner. Ve chvíli kdy spatřím já obludu vidí i ona mě 99% a terpaslíci pak i kdyby si narvali raketu do zadnice prostě nezdrhnou.
Jo, dole tab pouziju, vetsinou tam nic nevidim dokad do toho nevrazim, sezemte invis lektvary a raketu nepotrebujete.