Re: Chovani DM
Posted: 14:38 18. Mar 2008
taky ze pujdu,ale vse v ramci RP jinak by tady mohlo pribit dlasi temaKrata wrote:Jen pod, my tě přivítáme
taky ze pujdu,ale vse v ramci RP jinak by tady mohlo pribit dlasi temaKrata wrote:Jen pod, my tě přivítáme
Tak to pak muzes jit opravdu hrat Sims a nebo naky Tetris, jestli nechces umirat. Mozna to vypada divne, ale smrt ke hre, kde se bojuje a zabiji, kupovidu patri.Theogil I wrote:Neustálým přirovnáváním k realitě nezměníš nic na tom, že ostatní se rozhodli hrát fantazi hru na počítači a tak k tomu přistupují. Někdo v tom hledá adrenalin, někdo zábavu, někdo při tom odpočívá s nohama na stole no a někdo snad realitu, ale na to je lepší kouknout se z okna nebo na televizní noviny, tam je přejetech a sraženech, mrtvech a zastřelenejch vždy dost.
A kam ho chces pribijet? Hrebikem na zed?danielfojt wrote:taky ze pujdu,ale vse v ramci RP jinak by tady mohlo pribit dlasi tema![]()
to je jiste pravda,ale vzdy je zpusob jak se nejake te zbytecne smrti vyhnout a to je myslim podstatneRejty wrote:Tak to pak muzes jit opravdu hrat Sims a nebo naky Tetris, jestli nechces umirat. Mozna to vypada divne, ale smrt ke hre, kde se bojuje a zabiji, kupovidu patri.Theogil I wrote:Neustálým přirovnáváním k realitě nezměníš nic na tom, že ostatní se rozhodli hrát fantazi hru na počítači a tak k tomu přistupují. Někdo v tom hledá adrenalin, někdo zábavu, někdo při tom odpočívá s nohama na stole no a někdo snad realitu, ale na to je lepší kouknout se z okna nebo na televizní noviny, tam je přejetech a sraženech, mrtvech a zastřelenejch vždy dost.
omlouvam se nekdy nema cas nad i/y premyslet,v tom vztekuRejty wrote:A kam ho chces pribijet? Hrebikem na zed?danielfojt wrote:taky ze pujdu,ale vse v ramci RP jinak by tady mohlo pribit dlasi tema![]()
Jiste, za smrt bude vzdy bud zly DM a nebo chyba systemu. Hrac nikdy.danielfojt wrote:to je jiste pravda,ale vzdy je zpusob jak se nejake te zbytecne smrti vyhnout a to je myslim podstatne
Pockej az vylezem to budou i zly hraciRejty wrote: *edit: Uz sem videl i verzi se zlym WB.
každej WB je v jádru zlej, některý sme vyloženě hajzliRejty wrote:...verzi se zlym WB.
hele to prece nikdo netvrdi,za smrt si vetsinou muze sam ja jen rikam ze nekdy snad muzes byt napomocen tomu aby ses mrti predeslo a jedno na jakem je lvl.hlavni neni prece nekoho zabit nebo ano?kazdy kdo do nejakeho dungu riskuje ze umre,zalezi asi na tom jak je chytry.nekdy taky staci trocha smuly a umres i tam kdebys to vubec necekal.a kdyz si tam ty tak jako DM se prece muzes pokusit naznacit hracum zavcasu vypadli jeli jim zivot mily,hele ja tam opravdu nebyl takze presne nevim jak to bylo ale myslim to globalne,jiste nekdy je to asi treba nekoho sejmout ale nemelo by to byt pravidlo.a myslim ze uz stacilo,uz k tomu nebudu nic rikatRejty wrote:Jiste, za smrt bude vzdy bud zly DM a nebo chyba systemu. Hrac nikdy.danielfojt wrote:to je jiste pravda,ale vzdy je zpusob jak se nejake te zbytecne smrti vyhnout a to je myslim podstatne
*edit: Uz sem videl i verzi se zlym WB.
ˇTheogil I wrote:Neustálým přirovnáváním k realitě nezměníš nic na tom, že ostatní se rozhodli hrát fantazi hru na počítači a tak k tomu přistupují. Někdo v tom hledá adrenalin, někdo zábavu, někdo při tom odpočívá s nohama na stole no a někdo snad realitu, ale na to je lepší kouknout se z okna nebo na televizní noviny, tam je přejetech a sraženech, mrtvech a zastřelenejch vždy dost.
Na to ma vetsina hracu klasickou reakci: Drz hubu!!! Na ne!!! *klika na utok*danielfojt wrote:a kdyz si tam ty tak jako DM se prece muzes pokusit naznacit hracum zavcasu vypadli jeli jim zivot mily
Sance na utek mas dycky kdyz vidis potvoru, vetsinou je vidis jako hrac driv nez voni tebedanielfojt wrote:a kdyz si tam ty tak jako DM se prece muzes pokusit naznacit hracum zavcasu vypadli jeli jim zivot mily
Třeba, co je na tom špatného ... přesně tohle jsem myslel tím, že každý od toho čeká něco jiného, každá v tom hledá něco jiného a každý se k tomu jinak staví ... a já jim to všm přeji.OneHeart wrote:Proboha, a ty si snad pod pojmem fantasy představuješ pohádku, kde slyčný princ vyvázne vždycky jen s estetickým škrábancem na tváři?
......
mír
Ha, Rejty neříkal jsem to, už je to tu zas a o asistenci DM tu taky není řeč.Zyga wrote: Sance na utek mas dycky kdyz vidis potvoru, vetsinou je vidis jako hrac driv nez voni tebe![]()
Jo, dole tab pouziju, vetsinou tam nic nevidim dokad do toho nevrazim, sezemte invis lektvary a raketu nepotrebujete.Theogil I wrote:Ha, Rejty neříkal jsem to, už je to tu zas a o asistenci DM tu taky není řeč.Zyga wrote: Sance na utek mas dycky kdyz vidis potvoru, vetsinou je vidis jako hrac driv nez voni tebe![]()
Ne útéct se nedá pokud pernamentně nepoužíváš TAB jako scaner. Ve chvíli kdy spatřím já obludu vidí i ona mě 99% a terpaslíci pak i kdyby si narvali raketu do zadnice prostě nezdrhnou.