a zatímco mizerný jídlo by bylo velký, těžký a málo vydatný tak specialitky vod mistra by byly prťavý, nic by nevážily a nasytily na celej den
HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
jj, vaření by mělo svůj půvab
a zatímco mizerný jídlo by bylo velký, těžký a málo vydatný tak specialitky vod mistra by byly prťavý, nic by nevážily a nasytily na celej den
a zatímco mizerný jídlo by bylo velký, těžký a málo vydatný tak specialitky vod mistra by byly prťavý, nic by nevážily a nasytily na celej den
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
My jsme o tom už mluvili před dvěma dny v noci se "Superveverkou" a Mevik dostal nějaký tipy na ryby... který se mu docela líbily.Sorrow wrote:No zved cenu.Ja bych byl spis za moznost ty ruzne ryby a maso opekat ci jinak varit s ruznyma bylinkama, soli apd.Cim chutnejsi, tim drazsi, plus s jine bonusy.Lord_Berserk wrote:no kerikovej sber a houbare bych asi nechal tak jak to je...aby to zas nedopadlo nalet na vsecky keriky v okoli
ale takovej rybolov bych urcite zved cenu za ryby kdyz ted uz musis klikat na kazdy nahozeni a moc toho nevytahnes... drevorubce a kutace rud bych taky klidne drobet vobohatil...
Ono i vareni jako takove by byl peknej craft sam o sobe...
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
nebylo uz nahodou naky mini-vareni pred Wipe ? ja do toho nak nepronik, ale vim ze se asi dal upect kolac, chleba nebo uvarit pivo ??? to se chysta znova, aby slepice byly zas k uzitku ?
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
zlata rybka experka 
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Tož jako kde ste kecalové? Tady je pokec a ne nějaká noclehárna!!
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
ja si myslim, ze na Thalii je malo veverek. Pole me by par prastarych veverek pomohlo. Mohly by bejt o neo silnejsi jak draci ale rozhodne se rychlej rozmnozovat.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Hodně dobrej nápad. A byly by chráněný druidama.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
spis bych je s druidama nejak provazal, jakoze treba s kazdym mrtvym druidem jim klesnou HP
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
což by znamenalo, že Superveverky by vlastně chránily druidy. A každý NPC, který by superveverka zabila, by dávalo druidům expy.Aznar wrote:spis bych je s druidama nejak provazal, jakoze treba s kazdym mrtvym druidem jim klesnou HP
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
tak nejak, taky by bylo dobry udelat nejaky udoli superveverek. Kde by veverky sezraly kazdyho hrdinu, kterej by tam prisel a druidy by zraly jen v sobotu a nedely.
Casem by veverky mohly ovladnout cely stredni kontiment a PC by jim za pruchod kamkoliv musely platit vypalne.
Ma to jen klady
+ odliv penez od hracu
+ nejroztomilejsi zviratko vsude kam se podivas
+ velice silny souper pro hrace (tady premejslim , ze by nebylo od veci aby byly veverky nastavene se zaplekou)
+ ruznorode PC (hraci by kazdou chvilku po sezrani veverkou musely udelat novou postavicku a tak by se staraly veverky o pestrost sveta)
Casem by veverky mohly ovladnout cely stredni kontiment a PC by jim za pruchod kamkoliv musely platit vypalne.
Ma to jen klady
+ odliv penez od hracu
+ nejroztomilejsi zviratko vsude kam se podivas
+ velice silny souper pro hrace (tady premejslim , ze by nebylo od veci aby byly veverky nastavene se zaplekou)
+ ruznorode PC (hraci by kazdou chvilku po sezrani veverkou musely udelat novou postavicku a tak by se staraly veverky o pestrost sveta)
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
S tímto návrhem bohužel nemohu nikterak souhlasit!
V současnost si možná neuvědomujete, jaký to může mít dopad na funkčnost světa stejně jako na psychiku hráčů a ostatních zvířátek
! Veverka kam se podíváš. Jen si to představte!
Můj protiargument: Jde o naprostou diskriminaci a znevýhodňování ostatních classů hlodavců! Co by vám na to řekli takoví potkánci, rejsci, myšky, křečci, osmáci degu, pískomilové, burundukové, tarbíci, lumíci, tarbíkomyši, psouni, morčata, činčily, křečíkové, nutrie, vakoveverky, ondatry, krysy, bobři, hraboši, a kapybary či takoví....rypoši
Já vám to povím: Rozvířili by na fóru štvavou kampaň proti nadvládě veverek, neoprávněně vyzdvihovaných nad ostatní bratry a sestry o dvou obrusitelných zubech!
Jinak řečeno, pokud veverčí revoluce, tak pro všechny! Včetně kupříkladu potkanů, rejsků, myšek, křečků, osmáků degu, pískomilů, burunduků, tarbíků, lumíků, tarbíkomyší, psounů, morčat, činčil, křečíků, nutrií, ondater, krys, bobrů, hrabošů, kapybar...a nesmíme opomíjet ani soustavně utlačované jezevce! (ač to jsou hmyzožravci či kdo)
V současnost si možná neuvědomujete, jaký to může mít dopad na funkčnost světa stejně jako na psychiku hráčů a ostatních zvířátek
Můj protiargument: Jde o naprostou diskriminaci a znevýhodňování ostatních classů hlodavců! Co by vám na to řekli takoví potkánci, rejsci, myšky, křečci, osmáci degu, pískomilové, burundukové, tarbíci, lumíci, tarbíkomyši, psouni, morčata, činčily, křečíkové, nutrie, vakoveverky, ondatry, krysy, bobři, hraboši, a kapybary či takoví....rypoši
Jinak řečeno, pokud veverčí revoluce, tak pro všechny! Včetně kupříkladu potkanů, rejsků, myšek, křečků, osmáků degu, pískomilů, burunduků, tarbíků, lumíků, tarbíkomyší, psounů, morčat, činčil, křečíků, nutrií, ondater, krys, bobrů, hrabošů, kapybar...a nesmíme opomíjet ani soustavně utlačované jezevce! (ač to jsou hmyzožravci či kdo)
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Tak když budete mít tyhle super veverky nahoře, tak dolu chcem nějaký temný super veverky.. superveverky, které se dali na temnou stranu.. založili by si vlastní město a obchodovali se všim možnym, samozřejmě by to byla tak vyspělá rasa, že by zničila Ilithidy a nastoupila na jejich místo.. časem by se superveverka mohla stát hratelnou postavou
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Ano, o to mby se dalo uvažovat...ale pouze pokud by byla v Podtemnu superveverčí společnost dělena do klanů potkanů, rejsků, myšek, křečků, osmáků degu, pískomilů, burunduků, tarbíků, lumíků, tarbíkomyší, psounů, morčat, činčil, křečíků, nutrií, ondater, krys, bobrů, hrabošů, kapybar a dalších zlobou prosycených chlupáčů.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Nic proti Tve osobe. Ale zrejme sis spatne vylozil stare rceni "Beda hlodavcum, kterym veverka vladne". Veverky maji nad ostatnimi hlodavce nadhled, diky pozici jejich pusobnosti. Taka maji nejhunatejsi ocas. A ocasy vzdy hraly v historii hlodavcu svou roly. Ja vim je to maly krok pro hrace, ale velky krok pro veverky.
Myslim, ze pokud se veverky podceni, tak by to mohlo mit velky dopad na hratelnost Thalie a bez super veverek, jen si to priznejme, je bezcilne pobihani postav po svete jen fraskou.
Myslim, ze pokud se veverky podceni, tak by to mohlo mit velky dopad na hratelnost Thalie a bez super veverek, jen si to priznejme, je bezcilne pobihani postav po svete jen fraskou.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
já proti veverkám nic nemám, akorát by vobčas mely chcípat na pláži, aby druidi měli co tahat do vody 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh