Re: Omezeni Summonu
Posted: 13:53 17. Jun 2008
U pritelicku to moc nejde. Taky jsem teda toho názoru, že golem z masa by měl patřit ke zlejm a né k neutrálním.
Tohle je obecna lez, ze je to bug. Ono to ma totiz i podle WIKI takhle fungovat :LDamian wrote:potencionalni dalsi problem pale mastera s jeho potizi s caster levelem dokud nebude vyresena nebo obejita treba prave sikovnym bonusem plus x za level pale mastera).
Akorat je tam doplneno:NWN wiki wrote:Every 2 levels, the pale master gains additional spell slots per day, as if she had leveled in her previous spell caster class. This gain only applies to spells per day — not caster level — and it does not grant additional spell slots past the usual maximum at level 20.
Za coz bych se primlouval, ale je blbe to rozjet az ted, kdy uz ma hodne lidi svoje postavicky udelane jak chtela a treba by se zpetne rozmysleli jinak.NWN wiki wrote:On some servers the pale master prestige class has been modified to receive more caster levels in necromancy.
No, a co takhle jenom obnovit moznost starych summonu, treba ta spectra, ktera tam ma byt ze singlu. je strasne slaba, ale je proste jina nez ta mumie, takze se hodi na jine veci. Ale opravdu to neni jednoduche, nerikam ze je.LDamian wrote: Tohle je treba vyjasnit. Take zda se bude pocitat s komponentami a ma smysl delat nejake ultra huste nemrtve pro ne. Jinak celkove u nemrtvych narazis na problem s vysokymi redukcemi ktere casto mivaji a regeneraci, takze se snadno dostanes k tomu, ze tvi nemrtvi budou prilis silni na spravnych mistech nebo naopak velmi slabi nebo nebudou pusobit nemrtve systemove.![]()
No tady je to tezke.. asi nejvice kvuli tomu, ze je proste rozdil, zda mas Pale mastra hned od 3lvlu wizny, kdy by ti nemrtvi nemeli byt zas tak dobri, treba nedovedu si predstavtit na lvl5 postavu , co vyvola nejakou spektru. Ale zase kdyz mas vice lvlu maga, tak ti nemrtvi budou vzdy slabsi. Tam je nejhorsi, zda kdyz je to Prestige class jestli ma smysl se zabyvat predchozimi lvly jinych povolani.LDamian wrote: No a nebo se na upravu vyvolavani nemrtvych z kouzla vykasles a misto toho upravis primo tu schopnost pale mastera diky ktere vyvolava nemrtve on a nejsou vyvazeni a nemuze si vybirat ktere a podobne...
Bral bych to jako po 3. levelu spis.. ale o to nejde IMHO. Jde o to, ze u pana smrti mas nejakeho nemrtveho, udelas level, dostanes jineho (nemuzes si vybirat) a ten je IMHO celkove slabsi nez jsi mel na puvodnim levelu. Ze ti nemrtvi postupne s levelem neposiluji, ale spis tak ruzne kolisaji, vyber zadny, zajimavost nizka. To uz treba Blackguard ma zajimavejsi demony. Treba predelat ty jinak moc slabe nemrtve tak, aby aspon povolavaly jakoby kouzlem jine nemrtve, uz by to bylo pekne. Umim si treba predstavit kouzelnickeho kostlivce vzssiho levelu vyvolavajiciho dalsi kostlivce valecniky (je treba mu nastavit spravny level) a podobne hracky. Celkove ti nemrtvi pale mastera by si IMHO zaslouzili, aby si nekdo pohral s jejich chovanim a trochu je "vytunil".No tady je to tezke.. asi nejvice kvuli tomu, ze je proste rozdil, zda mas Pale mastra hned od 3lvlu wizny, kdy by ti nemrtvi nemeli byt zas tak dobri, treba nedovedu si predstavtit na lvl5 postavu , co vyvola nejakou spektru.
Jak jsem psal, mam pracovni dovolenou a nevim kdy presne se dostanu k puvodnimu pocitaci se soubory. Vidim to tak na dva tydny. Kazdopadne ten vzorec co jsem navrhoval stale pocital se skillem, jen zohlednoval i caster level, featy a podobne.kucik wrote: Vazat povolavani na will mozna neni nejlepsi. Zkus teda prosim najit ten vzorec, o kterym pises.
tyhle čísla vypadají celkem dobře.LDamian wrote:...