Page 6 of 6

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 22:04 16. Nov 2008
by Sorrow
Hello all.
Srazek dobrej i za cenu tech kilometru.Ted sem se akorat vratil a sem total :D
Ale pohoda a aspon je na co vzpominat a ze bylo na co...

To Hassan: no aspon ted uz vis, ze svycarsko nema jen cokoladu a fialove kravy :D
To Igor:no nebudes tomu verit ale mam i jine fotky nez jen sebe akorat to saseni pred
Parkanem nejak nevyslo :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 22:32 16. Nov 2008
by Kiri
:D:D:D:D to sem zvedavej na ty pooozy :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 19:57 17. Nov 2008
by Hassan
Sorrow wrote: no aspon ted uz vis, ze svycarsko nema jen cokoladu a fialove kravy :D
Tak bacha jako jit jeste podruhy tak jsem ty fialovy kravy videl taky :lol:
Jen by me zajimalo jestli se i Marvinovi zdalo o tech kravach na tom hajzlu :lol: :lol: :lol:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 20:03 17. Nov 2008
by igor

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:53 18. Nov 2008
by human_wreck
Nechtěl by k tomu nějaký aktivista udělat popisky? :lol: A jakto, že není vyfocené to legendární umyvadlo? :lol:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 19:22 18. Nov 2008
by Neithan1
human_wreck wrote:Nechtěl by k tomu nějaký aktivista udělat popisky? :lol: A jakto, že není vyfocené to legendární umyvadlo? :lol:
Lebo sa nikto neodvazil tam ist a vyfotit to

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 19:29 18. Nov 2008
by Marvin
Aaaale, jedno umyvadlo hore-dole :mrgreen:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 14:41 19. Nov 2008
by Krata
No poprvé na sraze a aspon ses zapsal do historie Thalie :D