Page 6 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:09 25. Mar 2008
by human_wreck
A od té doby se na povrchu slaví svátek troglodytů

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:05 29. Mar 2008
by Pajule
me dneska dostalo ..nejsou to uplne presny slova
ja:nechrapej tolik ..
manny:pockej ja vylezu a dam ti ..trpaslici nechrapou

(mezitim jsem ho zamkla v pokoji , protoze lez do pokoje dkyz ja vylezla a Jullinka dostala rpima napad)
já: fáákt?Jsem zvedava jak vylezes , kdyz sem te prave zamka

Manny:rozbiju zamek
(ja emzitm uz venku z hospody)
Ja:ok , apson se nemusim vracet..
Manny: se ven dostanu:D
Já:jestli umim otevirat zamky tak jo
..dal uz si to nepamatuju , ale nastesti sejm sla jenom pro psa takze jsem se vratila a Jullca to amozrejme vedela ze ten trpos je zamcenej ..kdyby vsak endelal ramus tak by ho neodemka a nehrala divadloo...
takze pro ty co se ubytovavaji u krkovicky varovani: Pozor kdyz tam sem ja..!!muhahaha
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:32 20. Apr 2008
by Sorrow
Dnesni vyprava, ktera spise pripominala masokombinat plzen, mne v jednu chvilku malem schodila ze zidle jak sem bouchnul smichy.
Lokace magova vez, mistnost golema mitrilaka.
Po jedne povedene facce, kterou dostal Arto za ucho od Mitrilaka a lehnul jak podtatej, zacal rozzurenej golem zaslapavat ostatni postavicky do podlahy jak nasranej houbar prasifky, kdyz nerostou hriby.
Kdyz byl nekde za rohem a uz zustal na zivu jen Solomon,Hakim a Sucelus kterej mel v baglu prestarleho druida Lothariena, tak zacla akce Z
Pripominam, ze slo tak o 2-6 vterin casu nez se golem vrati...
Hakim-ber Arta Sucele
Sucelus-sem plnej
Hakim-zahod staryho
Pri hlasce ,,zahod staryho,, sem bouchnul
ps:Hrac starce uz byl odloglej, slo jen o RP odneseni nekam ale ta vidina toho jak zahazuje prestarleho druida, vymenou za mladsiho Arta me fakt rozchechtala.Nakonec pobral oba.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:03 23. Apr 2008
by igor
Docela mě rozesmálo když sem šel Doubkovem a kolem běžela svině (ta na náklad, ne Berserk) a za ní stráže, občas jí doběhli a bodnuli, pak svině běžela dál a všichni za ní

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:25 24. Apr 2008
by nomis_b
Muj vyvolanej kostenej nacelnik prichazi polomrtvy mezi skrety, aby tam zemrel cestnou smrti, kdyz tu lstiva banda skretich knezu se na nej vrhne a zacne na nej sesilat : inflict serious wounds (vytvoř stredni zraneni ?? )
A muj polomrtvy kosteny nacelnik se razem stava plne vylecen a jako odplatu za provedene sluzby stina zbytek skretu hlava nehlava..
A pak ze skreti umiraji zbytecne

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:24 26. Apr 2008
by DenGrasse
postava klábosí s potulným alchymistou a zároveň míchá v kotli lektvar. opodál se prochází lítý kanec. pojednou...
Potulný alchymista sesílá Vyvolej bytost V
Potulný alchymista sesílá Ledová bouře
Povolaný používá Pohled paralýzy
dost jsem se leknul - naštěstí to nebylo na mě ale na prase...
alchymista se hned vzápětí zabíjí vlastní ledovou bouří a mizí i s povolaným. bouře minula mou postavu asi o centimetr...
prase jsem pak slavnostně dorazil, ale pečínka se nekonala - zmizelo...
co ti alchymisti proti těm divočákům maj? že by jim vylemtávali kotlík?
EDIT1: to prase bylo modrý a neútočilo.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:42 25. Jun 2008
by DenGrasse
Postava vychází z karathského hostince. Sotva se rozhlédne a přímo k ní se žene zahalená postava v těžké zbroji s velkou kosou. Neváhá a přiběhne až k postavě:
Z (zahalený): Zdravím!
P (postava): Sakra! To už jsem na seznamu?
Z: Ty jsi elf, co? (hrabe se v batohu). Na seznamu jsi, ale ještě není tvůj čas.
P: Tak to se mi ulevilo.
Z: Musím si odpočinout, celodenní zabíjení hrozně unaví. (odchází).
P: (pro sebe) Doba je asi fakt zlá, když i zubatá nosí brnění.....
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:05 05. Jul 2008
by LDamian
Neni to sice ve hre, ale..
pri pohledu na svuj profil, statistiku fora:
Nejvíce aktivní fórum: Koš
[ 226 příspěvků / 65.13% z vašich příspěvků ]
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:08 11. Jul 2008
by Jonny
Z výslechu úplně nalitýho násosky poté, co jsme ho odtáhli od hospody do postranní uličky(volně, tak jak si to pamatuju, tak mě nekamenujte za nepřesnosti

):
Nathan: *na Serinah* Nemáte trochu vody?
Serinah: Mám malinovou šťávu
Nathan: Škoda
Nathan: *Výhružně na násosku* Na něco jsme se tě ptali!
Serinah: *chrstne násoskovi šťávu do obličeje*
to sem byl smíchy mrtvej...
Žorž: Bych ještě doplnil a mezito vepsal, že ten opilec mezitím vřískal, že jenom vodu NÉ, vodu nikdy! Tak to shytal šťávou. 
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:27 24. Aug 2008
by George
Vidím krysu.. "Fůj krysa!" *zabije krysu*
A pak ke mě přiběhl strážnej a dal mi kritikal vylepšený sražení

.
Kdo by to byl do něj řekl, že bude bránit bezpráví krysy?!

.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:06 02. Oct 2008
by Fidorka
Nejmenovaná lovkyně kosí jezevce ve velkém ... druidka , která ji vidí se rozhodne , že je čas aby přestala a narazila na "trošku silnějšího jezevce". Provede tedy proměnu v jezevce a zaútočí...
Lovkyně velmi rychle zjišťuje , že tento druh jezevece ji opravdu dokáže pokousat a uteče do vsi.
Následuje tell druidce od lovkyně : // Jezevec je
BÝLOŽRAVEC takže by si mne vůbec neměla napadnout a pokousat !!
P.S. I přes mou ukecanost na tohle reagovat nebylo hned možné...záchvat smíchu mě odpojil od klávesnice
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:19 02. Oct 2008
by Theogil I
Fidorka wrote:Nejmenovaná lovkyně kosí jezevce ve velkém ... druidka , která ji vidí se rozhodne , že je čas aby přestala a narazila na "trošku silnějšího jezevce". Provede tedy proměnu v jezevce a zaútočí...
Lovkyně velmi rychle zjišťuje , že tento druh jezevece ji opravdu dokáže pokousat a uteče do vsi.
Následuje tell druidce od lovkyně : // Jezevec je
BÝLOŽRAVEC takže by si mne vůbec neměla napadnout a pokousat !!
P.S. I přes mou ukecanost na tohle reagovat nebylo hned možné...záchvat smíchu mě odpojil od klávesnice
Díky za hezký den, tohle je vážně dobrý, teď jsem se sebral ze země a hned je vše veselejší

.
Jen nechápu proč vždycky když čtu takovéto věci musím lemtat kafe, zase ho mám po stole a na sešitě.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:32 02. Oct 2008
by Krata
No jasně.. ty sis měl jako správnej jezevec nacpat do huby trávu a nechat se zabít

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:38 02. Oct 2008
by Theogil I
Krata wrote:No jasně.. ty sis měl jako správnej jezevec nacpat do huby trávu a nechat se zabít

A já myslel že řekneš: " ... nacpat do huby trávu a zapálit si ji."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:38 02. Oct 2008
by Krata
No jezevec s brkem v hubě je zajímavá představa

, ještě by si někdo stěžoval že jezevci nehulej *štouch*
