Page 6 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:09 25. Mar 2008
by human_wreck
A od té doby se na povrchu slaví svátek troglodytů :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:05 29. Mar 2008
by Pajule
me dneska dostalo ..nejsou to uplne presny slova
ja:nechrapej tolik .. :D
manny:pockej ja vylezu a dam ti ..trpaslici nechrapou :D
(mezitim jsem ho zamkla v pokoji , protoze lez do pokoje dkyz ja vylezla a Jullinka dostala rpima napad)
já: fáákt?Jsem zvedava jak vylezes , kdyz sem te prave zamka :D
Manny:rozbiju zamek
(ja emzitm uz venku z hospody)
Ja:ok , apson se nemusim vracet..
Manny: se ven dostanu:D
Já:jestli umim otevirat zamky tak jo :D :D
..dal uz si to nepamatuju , ale nastesti sejm sla jenom pro psa takze jsem se vratila a Jullca to amozrejme vedela ze ten trpos je zamcenej ..kdyby vsak endelal ramus tak by ho neodemka a nehrala divadloo...
takze pro ty co se ubytovavaji u krkovicky varovani: Pozor kdyz tam sem ja..!!muhahaha

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:32 20. Apr 2008
by Sorrow
Dnesni vyprava, ktera spise pripominala masokombinat plzen, mne v jednu chvilku malem schodila ze zidle jak sem bouchnul smichy.
Lokace magova vez, mistnost golema mitrilaka.
Po jedne povedene facce, kterou dostal Arto za ucho od Mitrilaka a lehnul jak podtatej, zacal rozzurenej golem zaslapavat ostatni postavicky do podlahy jak nasranej houbar prasifky, kdyz nerostou hriby.
Kdyz byl nekde za rohem a uz zustal na zivu jen Solomon,Hakim a Sucelus kterej mel v baglu prestarleho druida Lothariena, tak zacla akce Z
Pripominam, ze slo tak o 2-6 vterin casu nez se golem vrati...
Hakim-ber Arta Sucele
Sucelus-sem plnej
Hakim-zahod staryho

Pri hlasce ,,zahod staryho,, sem bouchnul :D

ps:Hrac starce uz byl odloglej, slo jen o RP odneseni nekam ale ta vidina toho jak zahazuje prestarleho druida, vymenou za mladsiho Arta me fakt rozchechtala.Nakonec pobral oba.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:03 23. Apr 2008
by igor
Docela mě rozesmálo když sem šel Doubkovem a kolem běžela svině (ta na náklad, ne Berserk) a za ní stráže, občas jí doběhli a bodnuli, pak svině běžela dál a všichni za ní :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:25 24. Apr 2008
by nomis_b
Muj vyvolanej kostenej nacelnik prichazi polomrtvy mezi skrety, aby tam zemrel cestnou smrti, kdyz tu lstiva banda skretich knezu se na nej vrhne a zacne na nej sesilat : inflict serious wounds (vytvoř stredni zraneni ?? )
A muj polomrtvy kosteny nacelnik se razem stava plne vylecen a jako odplatu za provedene sluzby stina zbytek skretu hlava nehlava..

A pak ze skreti umiraji zbytecne :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:24 26. Apr 2008
by DenGrasse
postava klábosí s potulným alchymistou a zároveň míchá v kotli lektvar. opodál se prochází lítý kanec. pojednou...

Potulný alchymista sesílá Vyvolej bytost V
Potulný alchymista sesílá Ledová bouře
Povolaný používá Pohled paralýzy

dost jsem se leknul - naštěstí to nebylo na mě ale na prase...
alchymista se hned vzápětí zabíjí vlastní ledovou bouří a mizí i s povolaným. bouře minula mou postavu asi o centimetr...
prase jsem pak slavnostně dorazil, ale pečínka se nekonala - zmizelo...

co ti alchymisti proti těm divočákům maj? že by jim vylemtávali kotlík?

EDIT1: to prase bylo modrý a neútočilo.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:42 25. Jun 2008
by DenGrasse
Postava vychází z karathského hostince. Sotva se rozhlédne a přímo k ní se žene zahalená postava v těžké zbroji s velkou kosou. Neváhá a přiběhne až k postavě:
Z (zahalený): Zdravím!
P (postava): Sakra! To už jsem na seznamu?
Z: Ty jsi elf, co? (hrabe se v batohu). Na seznamu jsi, ale ještě není tvůj čas.
P: Tak to se mi ulevilo.
Z: Musím si odpočinout, celodenní zabíjení hrozně unaví. (odchází).

P: (pro sebe) Doba je asi fakt zlá, když i zubatá nosí brnění.....

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:05 05. Jul 2008
by LDamian
Neni to sice ve hre, ale..

pri pohledu na svuj profil, statistiku fora:

Nejvíce aktivní fórum: Koš
[ 226 příspěvků / 65.13% z vašich příspěvků ]

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:08 11. Jul 2008
by Jonny
Z výslechu úplně nalitýho násosky poté, co jsme ho odtáhli od hospody do postranní uličky(volně, tak jak si to pamatuju, tak mě nekamenujte za nepřesnosti :wink: ):

Nathan: *na Serinah* Nemáte trochu vody?
Serinah: Mám malinovou šťávu
Nathan: Škoda
Nathan: *Výhružně na násosku* Na něco jsme se tě ptali!
Serinah: *chrstne násoskovi šťávu do obličeje*

to sem byl smíchy mrtvej... :mrgreen:


Žorž: Bych ještě doplnil a mezito vepsal, že ten opilec mezitím vřískal, že jenom vodu NÉ, vodu nikdy! Tak to shytal šťávou. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:27 24. Aug 2008
by George
Vidím krysu.. "Fůj krysa!" *zabije krysu*
A pak ke mě přiběhl strážnej a dal mi kritikal vylepšený sražení :lol: .
Kdo by to byl do něj řekl, že bude bránit bezpráví krysy?! :lol: :mrgreen: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:06 02. Oct 2008
by Fidorka
Nejmenovaná lovkyně kosí jezevce ve velkém ... druidka , která ji vidí se rozhodne , že je čas aby přestala a narazila na "trošku silnějšího jezevce". Provede tedy proměnu v jezevce a zaútočí...

Lovkyně velmi rychle zjišťuje , že tento druh jezevece ji opravdu dokáže pokousat a uteče do vsi.

Následuje tell druidce od lovkyně : // Jezevec je BÝLOŽRAVEC takže by si mne vůbec neměla napadnout a pokousat !! :shock: :lol:

P.S. I přes mou ukecanost na tohle reagovat nebylo hned možné...záchvat smíchu mě odpojil od klávesnice

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:19 02. Oct 2008
by Theogil I
Fidorka wrote:Nejmenovaná lovkyně kosí jezevce ve velkém ... druidka , která ji vidí se rozhodne , že je čas aby přestala a narazila na "trošku silnějšího jezevce". Provede tedy proměnu v jezevce a zaútočí...

Lovkyně velmi rychle zjišťuje , že tento druh jezevece ji opravdu dokáže pokousat a uteče do vsi.

Následuje tell druidce od lovkyně : // Jezevec je BÝLOŽRAVEC takže by si mne vůbec neměla napadnout a pokousat !! :shock: :lol:

P.S. I přes mou ukecanost na tohle reagovat nebylo hned možné...záchvat smíchu mě odpojil od klávesnice
Díky za hezký den, tohle je vážně dobrý, teď jsem se sebral ze země a hned je vše veselejší :D .
Jen nechápu proč vždycky když čtu takovéto věci musím lemtat kafe, zase ho mám po stole a na sešitě.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:32 02. Oct 2008
by Krata
No jasně.. ty sis měl jako správnej jezevec nacpat do huby trávu a nechat se zabít :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:38 02. Oct 2008
by Theogil I
Krata wrote:No jasně.. ty sis měl jako správnej jezevec nacpat do huby trávu a nechat se zabít :)
A já myslel že řekneš: " ... nacpat do huby trávu a zapálit si ji." :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:38 02. Oct 2008
by Krata
No jezevec s brkem v hubě je zajímavá představa :D , ještě by si někdo stěžoval že jezevci nehulej *štouch* :)