Re: srážení a výcvik
Posted: 11:08 21. May 2010
Rofe, to měla bejt ironie. Zrovna u tebe jsem čekal, že to pochopíš. Trochu nadhledu a neber hned všechno jako útok na svojí osobu.
A ja doufal, ze jde o vyvazeniRejty wrote:Prostě ti závidíme, jakej seš borec!-RoF- wrote:...
Tohle kdysi fungovalo, otázka je jestli to nějakej nwn patch neupravil.-RoF- wrote: Jinak to sražení, je tam ještě jedna obrana. Myslím že pokud má postava takové AC, které je o 20 vyšší jak AB NPC, tak potom se NPC už nesnaží o sražení.
Což by teoreticky byla obrana pro ty co nemají vysoký výcvik.
Kdepak... To nevíš, že každej DM a WB má notýsek, kam si čárkuje zabitý postavy? V současný době Kucik připravuje program, kterej to bude automaticky počítat! Měsíčně se to vyhodnotí a nejlepší budou odměněni!Istvan wrote:A ja doufal, ze jde o vyvazeni![]()
(libi se me smer Thalie)
Positiv denken!Rejty wrote:[.....
jo tak tak od toho je ten vypálenej tyrkysovej PONÍK (ne motýlek) s tetovaným růžovým motýlkem na prdeli, co mám nad zadečkemDaanri wrote:Sakra Rejty taketo informacie pustas navonok. O tom sa nemal predsa nikdy nikto dozvediet a kazdy novo prijaty clen tymu musi skladat siahodlhu prisahu, ze to nikdy neporusi a ty takto.
To je profesionálně provedená kamufláž!Cairon wrote:Hele když už pouštíš tajné informace tak proč si měnil v titulcích NWN na Unreal ?![]()
Ja nevím ale mě osobně tvé příspěvky přijdou jako naříkání zabalené jako za lobování za ostatní.-RoF- wrote:Hmmm aha, tak vám vadí, že Aria má dobré hodnoty obrany i útoku, že sem tam chytí nějaké drowy a pak je zase pustí, že vodí low lvly do dungů, aby si vydělali....atd.
Beztak tu moji obranu projde dobrý válečník, když chce. A RDD se dá zabít i low lvlem zlodějem, když ví jak na to.
*mávne rukou* Holt je Aria moc známá a moc silná, tak ji zničíme, fajn no proč ne.
Tady se člověk snaží, ale jak je moc dobrý, tak ho někdo z hora srazí k zemi.