Page 6 of 6

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:08 21. May 2010
by kucik
Rofe, to měla bejt ironie. Zrovna u tebe jsem čekal, že to pochopíš. Trochu nadhledu a neber hned všechno jako útok na svojí osobu.

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:08 21. May 2010
by Istvan
Rejty wrote:
-RoF- wrote:...
Prostě ti závidíme, jakej seš borec!
A ja doufal, ze jde o vyvazeni :twisted:

(libi se me smer Thalie)

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:09 21. May 2010
by Arash
-RoF- wrote: Jinak to sražení, je tam ještě jedna obrana. Myslím že pokud má postava takové AC, které je o 20 vyšší jak AB NPC, tak potom se NPC už nesnaží o sražení.
Což by teoreticky byla obrana pro ty co nemají vysoký výcvik.
Tohle kdysi fungovalo, otázka je jestli to nějakej nwn patch neupravil.

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:14 21. May 2010
by Rejty
Istvan wrote:A ja doufal, ze jde o vyvazeni :twisted:

(libi se me smer Thalie)
Kdepak... To nevíš, že každej DM a WB má notýsek, kam si čárkuje zabitý postavy? V současný době Kucik připravuje program, kterej to bude automaticky počítat! Měsíčně se to vyhodnotí a nejlepší budou odměněni!

Takhle to asi vypadá, když se snažím někoho zabít!


http://www.videacesky.cz/ostatni/silene-dite


*Pozor! Přísně tajné - autentické záběry vypůjčeny z DM archivu!*

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:20 21. May 2010
by Daanri
Sakra Rejty taketo informacie pustas navonok. O tom sa nemal predsa nikdy nikto dozvediet a kazdy novo prijaty clen tymu musi skladat siahodlhu prisahu, ze to nikdy neporusi a ty takto. :roll:

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:20 21. May 2010
by Luelle
Rejty wrote:[.....
Positiv denken!

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:22 21. May 2010
by Luelle
Daanri wrote:Sakra Rejty taketo informacie pustas navonok. O tom sa nemal predsa nikdy nikto dozvediet a kazdy novo prijaty clen tymu musi skladat siahodlhu prisahu, ze to nikdy neporusi a ty takto. :roll:
jo tak tak od toho je ten vypálenej tyrkysovej PONÍK (ne motýlek) s tetovaným růžovým motýlkem na prdeli, co mám nad zadečkem :roll: a já si říkala, že to je z nějakýho mejdanu :mrgreen:


Edit Cairon: Proč ona tam má motýlky a já dostal kerku "Starýho vola" ?

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:29 21. May 2010
by Cairon
Hele když už pouštíš tajné informace tak proč si měnil v titulcích NWN na Unreal ? :mrgreen:

Měl si tam prostě nechat pravdu...on přeci hrál trpaslíka Trolobíjce a útočí na Uggard...zabijůůůů !!! :mrgreen:

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:32 21. May 2010
by Rejty
Cairon wrote:Hele když už pouštíš tajné informace tak proč si měnil v titulcích NWN na Unreal ? :mrgreen:
To je profesionálně provedená kamufláž! :twisted:

Re: srážení a výcvik

Posted: 11:48 21. May 2010
by Sorrow
-RoF- wrote:Hmmm aha, tak vám vadí, že Aria má dobré hodnoty obrany i útoku, že sem tam chytí nějaké drowy a pak je zase pustí, že vodí low lvly do dungů, aby si vydělali....atd.

Beztak tu moji obranu projde dobrý válečník, když chce. A RDD se dá zabít i low lvlem zlodějem, když ví jak na to.

*mávne rukou* Holt je Aria moc známá a moc silná, tak ji zničíme, fajn no proč ne.
Tady se člověk snaží, ale jak je moc dobrý, tak ho někdo z hora srazí k zemi.
Ja nevím ale mě osobně tvé příspěvky přijdou jako naříkání zabalené jako za lobování za ostatní.
Pak se nemůžeš divit, že si z toho pak všichni akorát dělaj prdel...

Re: srážení a výcvik

Posted: 13:51 25. May 2010
by wekslo
Mno me teda pomohl, takze nemaze medy :wink: i kdyz chvili jsem se bal, ze dostanou i jeho a to prosim pekne jezevci :)