Page 6 of 10
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 02:17 14. Sep 2012
by Absinthorix
...scumbag WB
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 02:48 14. Sep 2012
by Caehan
Prasokralik wrote:píří netopýr s ledním medvídětem by zasloužili high five meme fuck yeah nad mrtvým hráčem...

Mrtvýho hráče jsem už nějak nepřidělal... jdu spát...
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 02:59 14. Sep 2012
by Prasokralik
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 09:02 14. Sep 2012
by Molly23
Jééé pamatuji jak jsme za války, Vil a Ryu, naběhli do lokace... hele parta netopýrů, to rozsekáme... *podsvětíííííí*

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 09:59 14. Sep 2012
by KaTo
Já pamatuju jak jsem s netopejrem vyřešil celý stoky (chce si to hlídat čas a "včas" ho přetamovávat, of course). Jediný s čím měl čumáček problémy byly mutanti a mozkomoři. Vše ostatní pro něj (s občasným doléčením) byl zákusek k šálku čaje.
Takže souhlasím - Upíří netopejr je převtělený Batman.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 16:08 24. Nov 2013
by FroziKk
Podtemno, Hiran 3 lvl(ECL 1)
Kahzet - kanály - krysy 0 xp, vyjímečné poznání 4-9 xp
Divočina 3 - fertox 4-7 xp za slabší, +-30 silnější
Zatopené tunely 2 - vyvrhel 20-30 xp
Stirgové (víc lokací) .. silnější ab 21, ac 20 - 40 xp, slabší stirgové 4-7 xp
Všechny ty NPC mi přijdou dost podhodnocený, nemluvě o těch co nedávají xp žádný. Obzvlášť u vyvrhelů co dávají dmg minimálně 20 meele a postavu tak sundají na 1-2 rány, střelci ještě větší hrůza.
Dost možná v tom ale hraje nějakou roli ten systém odčítání xp po smrti, páč těch už jsem si díky všem těm pádům, restartům a lagům nahrabal tak na půl roku dopředu.
U postavy 2 lvl (ECL 1) jsou na tom ty xp dost podobně.
(btw dole pořád nejde spát, zkuste s tím něco udělat,... respektive dostat se na pokoj, dík.

)
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 16:17 24. Nov 2013
by Shaman88
Ecl 1 má o 15% snížené XP.
Pokud jsi umřel tak máš o 50% snížen příjem.
Tedy pokud ty dostáváš 10 xp tak postava bez postihu a ecl bude dostávat 23.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 16:26 24. Nov 2013
by FroziKk
Shaman88 wrote:Ecl 1 má o 15% snížené XP.
Pokud jsi umřel tak máš o 50% snížen příjem.
Tedy pokud ty dostáváš 10 xp tak postava bez postihu a ecl bude dostávat 23.
Aha, díky.
No každopádně i tak mi to přijde docela málo. Neumím si představit, že bych měl se svojí postavičkou zvládnout NPC těžší, než jsou ti vyvrhelové, ale i bez postihu za smrt by mi xp vycházely na 50-60 xp. To je při současným stavu "EQ" xpů hrozitánsky málo (12 xp v normálním systému). Myslel jsem, že jde jen o estetickou úpravu, aby se zkušenosti daly snáž rozdělovat. Nebo to už neplatí?
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 12:19 20. Oct 2014
by Lidda
Hirefeinova hrobka
Sli jsme ji ve skupine sesti, velky lvlovy rozdil (19-27), takze ty xp kvuli kterym si ted stezuju tim asi budou ovlivneny. Par smrti nizkych levelu, ale xp se nijak dramaticky nezmenily.
Upiri jsou zhruba stejne silni jako ti v Zapomenutym chramu (ten jsme sli ve trech, lvly 23-27), nicmene v Hirefeinove hrobce davali asi o polovinu min xp. Prvni patro mi prislo nejtezsi ze vsech, v cely hrobce jsou opakovacky za 280 a jeden upir mi da pod 60xp. V Zapomenutym s pastma pod kilo jsem dostavala i 150xp.
Edit: V Hirefeinove jsou upiri tezsi pac tam prevladali ti s greatswordama a lital tam jeden crit za druhym : )
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 17:56 26. Oct 2014
by sandoftime
Skřetí území v podtemnu, skřetvědi obtížnost žádná, xp +-40, určitě snížit
navíc mají zlatou rudu, cž je ekvivalent trolů na povrchu, trolové odhaduji po nedávné změně surovin mají pouze železo a xp je za ně mnohem méně (ačkoliv jsou obtížnější na zabití)
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 18:03 26. Oct 2014
by Krysak
sandoftime wrote:Skřetí území v podtemnu, skřetvědi obtížnost žádná, xp +-40, určitě snížit
navíc mají zlatou rudu, cž je ekvivalent trolů na povrchu, trolové odhaduji po nedávné změně surovin mají pouze železo a xp je za ně mnohem méně (ačkoliv jsou obtížnější na zabití)
Skřetvedích uzmí je tam více, myslis zatopené tunely doupe?
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 18:23 26. Oct 2014
by FroziKk
To budou skřetí hlídky u Daj jamu...
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 10:05 27. Oct 2014
by Barbar321
...ale ti neměli zlato
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 16:45 30. Oct 2014
by Barbar321
Na základě diskuse ve spamu sem uvádím jako podhodnocenou trofej za gorgonu. Nevím teda, jestli se od té doby upravovaly její staty, ale když jsem tam onehdá (cca 2 měsíce) s postavou byl, měla vlastnosti a schopnosti, které nemá boss ani za 17k. Už tehdá byla cena za její zabití k pousmání a nyní je obdobná.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 15:16 03. Nov 2014
by Barbar321
Další kousek, který je podle mě výrazně finančně nadhodnocen je pán kostlivců v podtemnu. Přijde mi, že je obtížnostně srovnatelný s mnohem levnějšími bossy a že snížit cenu tak o 1/3 by na škodu rozhodně nemuselo být (v rámci vyváženosti).