Page 6 of 6

Posted: 18:42 30. Oct 2007
by Zyga
Hmm.. zajímavý fotky, sem ani nezaznamenal ze se fotilo i v ty druhy hospode :shock:

Posted: 19:00 30. Oct 2007
by igor
Zyga wrote:...
Matně si vybavuju, že asi jo :-D

Posted: 19:43 30. Oct 2007
by igor
Přidaný popisky k fotkám.