Page 51 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:36 15. Apr 2012
by de Aers
Ledatak na nějakou asijskou úchylárnu ale :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:04 15. Apr 2012
by Prasokralik
Jako by ses zrovna ty na takovou s chutí nekouk :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:06 15. Apr 2012
by D_E_K_A
Molly23 wrote:"Probudila jsem se tu jednou nahá a svázaná, nademnou stáli dva velcí, uslintaní černí skřeti..."

To je fakt jak námět na porno :D
A jak to dopadlo? *sedí v obýváku s domácím kinem, nasadí 3D brýle, po ruce popcorn a coca cola, nadšeně očekává pokračování*
Počkat... možná už vím. :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:11 15. Apr 2012
by de Aers
Prasokralik wrote:Jako by ses zrovna ty na takovou s chutí nekouk :P
Já na nic jinýho nekoukám.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:10 15. Apr 2012
by D_E_K_A
Zjevný nováček ve hře, postava Akmir a jeho nařčení po tellu z toho, že mám postavu Azhaela Mortena. Po krátkém dopisování se mi ho nepodařilo přesvdčit, že tomu tak není a musím říct, že mě to náramně pobavilo. Teď už jen čekám na tu slíbenou omluvu, která se údajně nikdy nestane! :surprised: :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:29 15. Apr 2012
by Aulus
D_E_K_A wrote:Zjevný nováček ve hře, postava Akmir a jeho nařčení po tellu z toho, že mám postavu Azhaela Mortena. Po krátkém dopisování se mi ho nepodařilo přesvdčit, že tomu tak není a musím říct, že mě to náramně pobavilo. Teď už jen čekám na tu slíbenou omluvu, která se údajně nikdy nestane! :surprised: :biggrin:
Bil to ale chitrí chlapec, co? :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:13 15. Apr 2012
by zachy
Aulus wrote:
D_E_K_A wrote:Zjevný nováček ve hře, postava Akmir a jeho nařčení po tellu z toho, že mám postavu Azhaela Mortena. Po krátkém dopisování se mi ho nepodařilo přesvdčit, že tomu tak není a musím říct, že mě to náramně pobavilo. Teď už jen čekám na tu slíbenou omluvu, která se údajně nikdy nestane! :surprised: :biggrin:
Bil to ale chitrí chlapec, co? :wink:
Co kecáš, hraješ za něj furt :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:55 15. Apr 2012
by D_E_K_A
Aulus wrote:
D_E_K_A wrote:Zjevný nováček ve hře, postava Akmir a jeho nařčení po tellu z toho, že mám postavu Azhaela Mortena. Po krátkém dopisování se mi ho nepodařilo přesvdčit, že tomu tak není a musím říct, že mě to náramně pobavilo. Teď už jen čekám na tu slíbenou omluvu, která se údajně nikdy nestane! :surprised: :biggrin:
Bil to ale chitrí chlapec, co? :wink:
Z češtiny rozhodně za 1 dvakrát podrtžená s hvězdičkou ;)
zachy wrote:Co kecáš, hraješ za něj furt :mrgreen:
*ukryje se do stínů a tiše vyčkává na dalšího lowbíka, který půjde okolo* Holt, prý by vždy poznal, že ikdybych založil novou postavu, tak že jsem to já! :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:11 15. Apr 2012
by Amber
Akmirova systematická ignorace písmena Y mě dostává už pár týdnů :D nad tím už nejde plakat, ale jen se hystericky smát... :wall:
Ne že by jiní hráči neměli taky občas dobré hlody :roll: např. jistý nejmenovaný hráč sveřepé psaní slova "vydět" :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:31 15. Apr 2012
by Prasokralik
Amber wrote:Akmirova systematická ignorace písmena Y mě dostává už pár týdnů :D nad tím už nejde plakat, ale jen se hystericky smát... :wall:
Ne že by jiní hráči neměli taky občas dobré hlody :roll: např. jistý nejmenovaný hráč sveřepé psaní slova "vydět" :wink:
dragin s akmirem jsou borci co hrají spolu a je jim kolem 12

když už jsme u akmira, pobavilo mě, když oplátovaný namakaně vypadající trpaslík, co se imrvére kasal, jak sám smete celou jezvčí jeskyni, vyribařil z toho jezírka před hospodou pavouka a.... pelášil jako polekaný králík pryč a pak už se k jezírku neodvážil vrátit

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:49 15. Apr 2012
by -darkvision-
vyrybařil - předpona "vy" kořen slova je "ryb nebo ryba"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:50 15. Apr 2012
by marii
hehe vyribaril.)))) Jsi napsal schvalne,aby to s Amber seklo ne? )))

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:03 15. Apr 2012
by Aulus
Amber wrote:Akmirova systematická ignorace písmena Y mě dostává už pár týdnů :D nad tím už nejde plakat, ale jen se hystericky smát... :wall:
Ne že by jiní hráči neměli taky občas dobré hlody :roll: např. jistý nejmenovaný hráč sveřepé psaní slova "vydět" :wink:
Jsem to dneska taky chytl... a tomu hráči jsem napsal do tellu taky "vydět" :wall: :biggrin: !

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:05 15. Apr 2012
by Pajule
Hm za sebe hlásám - věk neni výmluva ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:06 15. Apr 2012
by Prasokralik
marii wrote:hehe vyribaril.)))) Jsi napsal schvalne,aby to s Amber seklo ne? )))
prosímtě...

takovou věc bych já nikdy neudělal