Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:36 15. Apr 2012
Ledatak na nějakou asijskou úchylárnu ale 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
A jak to dopadlo? *sedí v obýváku s domácím kinem, nasadí 3D brýle, po ruce popcorn a coca cola, nadšeně očekává pokračování*Molly23 wrote:"Probudila jsem se tu jednou nahá a svázaná, nademnou stáli dva velcí, uslintaní černí skřeti..."
To je fakt jak námět na porno
Já na nic jinýho nekoukám.Prasokralik wrote:Jako by ses zrovna ty na takovou s chutí nekouk
Bil to ale chitrí chlapec, co?D_E_K_A wrote:Zjevný nováček ve hře, postava Akmir a jeho nařčení po tellu z toho, že mám postavu Azhaela Mortena. Po krátkém dopisování se mi ho nepodařilo přesvdčit, že tomu tak není a musím říct, že mě to náramně pobavilo. Teď už jen čekám na tu slíbenou omluvu, která se údajně nikdy nestane!![]()
Co kecáš, hraješ za něj furtAulus wrote:Bil to ale chitrí chlapec, co?D_E_K_A wrote:Zjevný nováček ve hře, postava Akmir a jeho nařčení po tellu z toho, že mám postavu Azhaela Mortena. Po krátkém dopisování se mi ho nepodařilo přesvdčit, že tomu tak není a musím říct, že mě to náramně pobavilo. Teď už jen čekám na tu slíbenou omluvu, která se údajně nikdy nestane!![]()
Z češtiny rozhodně za 1 dvakrát podrtžená s hvězdičkouAulus wrote:Bil to ale chitrí chlapec, co?D_E_K_A wrote:Zjevný nováček ve hře, postava Akmir a jeho nařčení po tellu z toho, že mám postavu Azhaela Mortena. Po krátkém dopisování se mi ho nepodařilo přesvdčit, že tomu tak není a musím říct, že mě to náramně pobavilo. Teď už jen čekám na tu slíbenou omluvu, která se údajně nikdy nestane!![]()
*ukryje se do stínů a tiše vyčkává na dalšího lowbíka, který půjde okolo* Holt, prý by vždy poznal, že ikdybych založil novou postavu, tak že jsem to já!zachy wrote:Co kecáš, hraješ za něj furt
dragin s akmirem jsou borci co hrají spolu a je jim kolem 12Amber wrote:Akmirova systematická ignorace písmena Y mě dostává už pár týdnůnad tím už nejde plakat, ale jen se hystericky smát...
![]()
Ne že by jiní hráči neměli taky občas dobré hlodynapř. jistý nejmenovaný hráč sveřepé psaní slova "vydět"
Jsem to dneska taky chytl... a tomu hráči jsem napsal do tellu taky "vydět"Amber wrote:Akmirova systematická ignorace písmena Y mě dostává už pár týdnůnad tím už nejde plakat, ale jen se hystericky smát...
![]()
Ne že by jiní hráči neměli taky občas dobré hlodynapř. jistý nejmenovaný hráč sveřepé psaní slova "vydět"
prosímtě...marii wrote:hehe vyribaril.)))) Jsi napsal schvalne,aby to s Amber seklo ne? )))