Page 52 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:29 15. Apr 2012
by Amber
*zuřivě si škube žíly z rukou*
A ještě k tomu dneska nějak šílí písně... začnu hrát a po 10 sekundách hudba utichne, hm... to mě dostává vážně dost :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:32 15. Apr 2012
by de Aers
A to ještě kolik tu hudbu *Poslouchá* lidí a má vypnutý nwn zvuky :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:45 15. Apr 2012
by Práček
Amber wrote:*zuřivě si škube žíly z rukou*
už zas? :mrgreen:
btw, koukal jsem dneska na district 9 a tam si trhal nehty (teda..spíš mu odpadl) (Jen ti dávám další možnosti, protože až zas začnu hrát, tak ti žíly nebudou stačit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:20 16. Apr 2012
by XŠevyX
"Prodám ti všechny trofeje, co mám u sebe"..... Myslel tím asi i 25 peříček plivníka (rozdrcených na maděru) :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:40 16. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
NWN kostka me neprastane dostavat asi nikdy

tri vosy utocici na lvl 3 postavu s 29hp

vosa No.1: *critical hit* (20+4=24: Threat Roll: 20+4=24)
vosa No.2: *hit* (20+4=24: Thhreat Roll: 16+4=20)
vosa No.3: *hit* (20+4=24: Threat Roll: 19+4=23)

Zranila te obri vosa bez pouziti stinovych zraneni. UMIRAS!!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:30 16. Apr 2012
by Absinthorix
Dílny jako provizorní márnice...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:19 17. Apr 2012
by Amber
Druhá neuskutečněná výprava během dvou dní... :wall: a najednou o půlnoci, když se teda chystám jít spát, mají všichni čas, tss. :P Asi mi ve hře přeběhla přes cestu černá kočka... :idea:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:01 21. Apr 2012
by Nalkanar
Dva unikáty po sobě... když se to naprosto nehodilo :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:20 23. Apr 2012
by Prasokralik
Jak dělají orkové dojem (velký!) na dámy v dílnách

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:54 24. Apr 2012
by G-ladiator
Navrhuji postih k obratnosti, s tím se musí strašně blbě pohybovat :D
EDIT: Sakra, to zní divně.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:28 24. Apr 2012
by Paulus
Prasokralik wrote:Jak dělají orkové dojem (velký!) na dámy v dílnách
To vysvětluje obrovský zájem Arii o Birbaga. :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:55 24. Apr 2012
by -RoF-
Paulus wrote:
Prasokralik wrote:Jak dělají orkové dojem (velký!) na dámy v dílnách
To vysvětluje obrovský zájem Arii o Birbaga.

:biggrin:
Ehmm ehmm *odkašle si* To se vám jen zdá. :roll: :oops: :D

Jinak mě včera pobavil hráč postavy Diema, evidentně opilý hráč hrál ještě opilejší postavu. :D Sranda to byla, ale snad se to nebude moc opakovat. :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:25 24. Apr 2012
by DarkKnight
Prasokralik wrote:Jak dělají orkové dojem (velký!) na dámy v dílnách
jůůů XD birbag je slavný svím "kýjem" XD dobře !! XD

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:14 24. Apr 2012
by de Aers
Co z toho máte, když ve hře napíšete, že ho máte jak Karathskej maják ? :D Si tim máte potřebu něco kompenzovat ? :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:50 24. Apr 2012
by DarkKnight
de Aers wrote:Co z toho máte, když ve hře napíšete, že ho máte jak Karathskej maják ? :D Si tim máte potřebu něco kompenzovat ? :)
to zase né ale když hraješ 270cm a 150 kilového pulorka je jasne že bude mít pořádnáho chobota XD