Page 53 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:53 24. Apr 2012
by Prasokralik
Houfy npc nahánějící elfa po náměstí
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:54 24. Apr 2012
by -RoF-
DarkKnight wrote:de Aers wrote:Co z toho máte, když ve hře napíšete, že ho máte jak Karathskej maják ?

Si tim máte potřebu něco kompenzovat ?

to zase né ale když hraješ 270cm a 150 kilového pulorka je jasne že bude mít pořádnáho chobota XD
Já ti psal, že na tu výšku má moc nízkou váhu, měl by vážit tak 250kg aspon, jestli je teda svalnatý

.
150kg je moc vychrtlý

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:55 27. Apr 2012
by Nalkanar

- Ryu.png (218.61 KiB) Viewed 3881 times
Konečně jsem tu krásu viděl

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:24 28. Apr 2012
by Nalkanar
Umaštěné šlechtické kalhoty.. a postava reagující na text, který DM napíše až po postavě...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:21 29. Apr 2012
by Amber
@ Nalk: Takže se mi to nezdálo, že? Podezřelé
Dostal mě account silně podobný mému, jen v mužské variantě. Není klonování lidí nezákonné?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:27 29. Apr 2012
by Aulus
Amber wrote:
Dostal mě account silně podobný mému, jen v mužské variantě. Není klonování lidí nezákonné?

Třeba se jeho postava bude jmenovat Lareťák Bellisimák

.
Mě dostala zase reakce na: "Jo tak to jsi ty, taky máš dneska vyřizování?" "WTF, co vy tady děláte?"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:46 29. Apr 2012
by Miell
Aulus wrote: ...."WTF, co vy tady děláte?"

Tohle by se ve hře dít opravdu nemělo.. viz.
Jak hrát postavu?
Mluva
Svět je jakousi obdobou evropského středověku, tudíž je třeba uvažovat v jeho reáliích. Předměty a výrazy dvacatého století v žádném případě nepatří do mluvy vaší postavy, stejně jako zkratky či výrazy přejaté z cizích jazyků. Každému se může samozřejmě stát, že mu nějaké to slůvko ulétne, jsme jen lidi, ale nemělo by se to stát pravidlem.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:25 29. Apr 2012
by Aulus
Miell wrote:Aulus wrote: ...."WTF, co vy tady děláte?"

Tohle by se ve hře dít opravdu nemělo.. viz.
Jak hrát postavu?
Mluva
Svět je jakousi obdobou evropského středověku, tudíž je třeba uvažovat v jeho reáliích. Předměty a výrazy dvacatého století v žádném případě nepatří do mluvy vaší postavy, stejně jako zkratky či výrazy přejaté z cizích jazyků. Každému se může samozřejmě stát, že mu nějaké to slůvko ulétne, jsme jen lidi, ale nemělo by se to stát pravidlem.
Asi jsem se špatně vyjádřil, za to se omlouvám, tohle je výpis z tellu

!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:26 29. Apr 2012
by Miell
Tak to jooo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:45 30. Apr 2012
by Amber
(přibližný přepis z tellu)
"No ale přítelíčka jde aspoň krmit nebo si s ním hrát."
"Vždyť Lar ale má přítelíčka."
"Co? Jo aha, myslíš Fira?
"
"Noo...

"
Edit: A ještě mě pak dostalo Galliho
LOL

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:40 30. Apr 2012
by Bruciacullo
Amber wrote:
Edit: A ještě mě pak dostalo Galliho
LOL

a ja myslel že ti to nedocvakne

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:22 01. May 2012
by Amber
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:24 01. May 2012
by XŠevyX
Mě teda dneska dostala rychlovka díky šikovným prstíkům
A potom volba možnosti v dialogu s nějakým obchodníkem v uličkách Karathského přístavu: "Jasně, ukaž."
.... tedy přesněji zaslechnutí volby v dialogu
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:30 01. May 2012
by Amber
XŠevyX wrote:Mě teda dneska dostala rychlovka díky šikovným prstíkům
A potom volba možnosti v dialogu s nějakým obchodníkem v uličkách Karathského přístavu: "Jasně, ukaž."
.... tedy přesněji zaslechnutí volby v dialogu

Bonzáku!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:19 06. May 2012
by Nalkanar
Zprávy z Ivory, aneb jak Isandra včera stála přímo před radnicí v Karathě
