Page 54 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:22 06. May 2012
by Amber
Naprosto upřímně mě dostala Naděžda ve večerních šatech
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:30 06. May 2012
by Maya
Spolehání hráčů na OOC informace a Nalkovo vnímání času
Nalkanar wrote:Zprávy z Ivory, aneb jak Isandra včera stála přímo před radnicí v Karathě

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:32 06. May 2012
by wooh
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:38 06. May 2012
by xxxMajkyxxx
Cele to podivne zapacha
Edit Maya: Taky nemám ráda smrad OOC prasení ale co naděláš, stalo se, vím že už to neuděláte a poučili jste se 
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:39 06. May 2012
by Nalkanar
To víš.. umění dedukce a šedé buňky mozkové

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:52 09. May 2012
by karolina
Dneska se mi nějak pomnožili koně.. na jednom jsem byla oživena- tak asi sem ho šlohla někomu kdo ho zapomněl v podsvětí. A ten můj pravej stál v Ivory

A vlastně toho druhýho koně jsem si vysnila, protože ho neviděl nikdo kromě mě

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:07 10. May 2012
by Amber
Teď jsem si vzpomněla na dobrou hlášku od hráče Diema, jen mi chvíli trvalo ji najít
Johannes Aldering: *sáhne do torny a hodí k hercům květinu*
Diemo Kovadlina: *koka co by hodil ale drzi v ruce jen par kamenu*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:46 10. May 2012
by slencak
Jak za dva údery srdce kramář 98 měšců vydělal, kam se na něj hrabou černohubky

tam kde se
vybavit schovává, obchodník
prodat nastrčí.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:47 12. May 2012
by Absinthorix
Jak se Jarri šel koupat

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:33 12. May 2012
by Koninho87
Pak že nepotkám svoji segru ve hře

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:25 12. May 2012
by Diemo
Tak tohle sem musim napsat....lognu do hry, neco se deje v chramovy ctvrti..prijdu tam, vsude plno lidi, hrac i postava jsou zmateni....kouknu kde stoji, rikam si ze ostatni hraci stojej jinde, tak jdu za nima....sup a jsme v podsveti...dm nic nenapise....pak se objevi mv cele a ze tam zustanu zavrenej.......*tleska* skvele vyreseno
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:39 12. May 2012
by Diemo
Timto se omlouvam ostatnim hracum, ale z osobnich duvodu vynechavam vetsi rp akce, nejsem zvedav aby postavicka trpela za to ze nekdo neco prehlidne, nebo neslysel.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:17 12. May 2012
by klobouk
Při vší úctě k tvým expům já jsem se za monitorem chlámal

Byl to správný aperitiv celé akce.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:21 12. May 2012
by Diemo
o zadne expy jsem neprisel, ani mi o to nejde, slo mi o to ze clovek si vecer sedne k notasu, chce si jit zahrat rp a misto toho precka akci ,na kterou chtel jit, ve vezeni.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:05 13. May 2012
by G-ladiator
A tam se ti žádný DM nebo případně hráč nevěnoval?