Page 54 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:22 06. May 2012
by Amber
Naprosto upřímně mě dostala Naděžda ve večerních šatech :shock: :D
miss_thalie.JPG

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:30 06. May 2012
by Maya
Spolehání hráčů na OOC informace a Nalkovo vnímání času :-D
Nalkanar wrote:Zprávy z Ivory, aneb jak Isandra včera stála přímo před radnicí v Karathě :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:32 06. May 2012
by wooh
Nalkanar wrote:Zprávy z Ivory, aneb jak Isandra včera stála přímo před radnicí v Karathě :lol:
Zprávy z Ivory, aneb jak si můžou být všichni tak jistí, že to byla ona, když popis osoby zní "a jeho komplice mladou ženu". Proto taky nevím, proč bych se nemohla promenádovat po Karathe. :? :sad:

Edit Maya: Viva la OOC! :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:38 06. May 2012
by xxxMajkyxxx
wooh wrote:
Nalkanar wrote:Zprávy z Ivory, aneb jak Isandra včera stála přímo před radnicí v Karathě :lol:
Zprávy z Ivory, aneb jak si můžou být všichni tak jistí, že to byla ona, když popis osoby zní "a jeho komplice mladou ženu". Proto taky nevím, proč bych se nemohla promenádovat po Karathe. :? :sad:

Edit Maya: Viva la OOC! :)
Cele to podivne zapacha :roll:


Edit Maya: Taky nemám ráda smrad OOC prasení ale co naděláš, stalo se, vím že už to neuděláte a poučili jste se ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:39 06. May 2012
by Nalkanar
To víš.. umění dedukce a šedé buňky mozkové 8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:52 09. May 2012
by karolina
Dneska se mi nějak pomnožili koně.. na jednom jsem byla oživena- tak asi sem ho šlohla někomu kdo ho zapomněl v podsvětí. A ten můj pravej stál v Ivory :D
A vlastně toho druhýho koně jsem si vysnila, protože ho neviděl nikdo kromě mě :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:07 10. May 2012
by Amber
Teď jsem si vzpomněla na dobrou hlášku od hráče Diema, jen mi chvíli trvalo ji najít :wink: :D

Johannes Aldering: *sáhne do torny a hodí k hercům květinu*
Diemo Kovadlina: *koka co by hodil ale drzi v ruce jen par kamenu*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:46 10. May 2012
by slencak
Jak za dva údery srdce kramář 98 měšců vydělal, kam se na něj hrabou černohubky :wall: tam kde se vybavit schovává, obchodník prodat nastrčí.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:47 12. May 2012
by Absinthorix
Jak se Jarri šel koupat :lol:
Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:33 12. May 2012
by Koninho87
zrůda.JPG
Pak že nepotkám svoji segru ve hře :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:25 12. May 2012
by Diemo
Tak tohle sem musim napsat....lognu do hry, neco se deje v chramovy ctvrti..prijdu tam, vsude plno lidi, hrac i postava jsou zmateni....kouknu kde stoji, rikam si ze ostatni hraci stojej jinde, tak jdu za nima....sup a jsme v podsveti...dm nic nenapise....pak se objevi mv cele a ze tam zustanu zavrenej.......*tleska* skvele vyreseno

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:39 12. May 2012
by Diemo
Timto se omlouvam ostatnim hracum, ale z osobnich duvodu vynechavam vetsi rp akce, nejsem zvedav aby postavicka trpela za to ze nekdo neco prehlidne, nebo neslysel.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:17 12. May 2012
by klobouk
Při vší úctě k tvým expům já jsem se za monitorem chlámal :) :) :) Byl to správný aperitiv celé akce.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:21 12. May 2012
by Diemo
o zadne expy jsem neprisel, ani mi o to nejde, slo mi o to ze clovek si vecer sedne k notasu, chce si jit zahrat rp a misto toho precka akci ,na kterou chtel jit, ve vezeni.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:05 13. May 2012
by G-ladiator
A tam se ti žádný DM nebo případně hráč nevěnoval?