Page 55 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:34 13. May 2012
by Prasokralik
ohnivá past....

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:00 13. May 2012
by Prasokralik
dnešní výprava na (s) troly

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:07 13. May 2012
by Diemo
ne, jen jak skoncila akce tak prisel straznej a otevrel, nebejt hracu tak ani nevim, ze jsem byl pustenej na kauci.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:29 13. May 2012
by KaTo
*sleduje Diemovu kauzu* Sice mě to nedostalo ve hře, ale tady na fóru, ale co už...
Diemo wrote:ne, jen jak skoncila akce tak prisel straznej a otevrel, nebejt hracu tak ani nevim, ze jsem byl pustenej na kauci.
Abych se v tom zorientoval.
IC:
1) postava vlezla kam přes upozornění neměla(!) a bylo s ní korektně, podle nastavení světa naloženo.
2) ostatní postavy si udělali auto-DM-quest a trpasličího tro(t)la vytáhli z basy.
3) IC se s trpasličím tr(t)lem se nikdo nebavil

OOC:
DM postavu bez ztráty kytičky a fousu za OOC úlet (aneb vlezu někam, nevím kam) uklidili stranou (protože netušili, zda je hráč ožralý, mimo nebo tam škodí úmyslně, nicméně bylo třeba reagovat "včas", aby z toho postava neudělala frašku) a posléze propustili, vpodstatě bez jakékoli "penalizace"

WTF si ztěžuješ?! :shock:

P.S.
Pro všechny podobný fňukny "DM se mi nevěnuje - béééé" - spusťte si (single) hru v DM módu. Vytvořte si lokaci, připravte NPC a pak s nimi odehrávejte složitou scénku pro několik PC postav, které jste předem upozornili, KDE mají stát.
NPC přemisťujte, mluvte (přepínání mezi okny) za několik najednou.
Teď zapojte fantazii. Vnímejte poznámky dalšího DM, co vám pomáhá, ignorujte spam v chatu družina, případné telly.
Máte?
Super a teď si dále představte (třeba hrdiného) trpaslíka jak vám vběhne někam, kam podle všeho zdravého IC rozumu nemá lozit (a na co jste všechny upozornili). Přičemž stále běží "text/scéna" pro zbytek serveru.
Co uděláte?
1) všeho necháte a začnete po tisíc a jedné vysvětlovat, že mucinky, mucinky, tam se neťapinká? Plsky ťapinkujte tudlencky ať se nepletýnkujete? :twisted:
2) zmáčknete F5 a pokračujete s předpřipraveným scénářem? :mrgreen: pro zbytek PC?

P.S.
Skončila akce pro PC neznamená, že akce/práce skončila pro DM - to musí zpátky uklidit/opravit lokaci do původní podoby, navíc řeší akci "pouštíme trolla na svobodu" s dalšími PC.

Diemo: Trochu empatie, svět se netočí kolem rozespalého trpoše. Btw - v případě že tu jen trolluješ, dostáváš zlatého bludišťáka za "full of win".

edit to Diemo: Odpověď s trolly písnu do PM.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:22 13. May 2012
by Diemo
ty mas trolaky nejak oblibeny? :D :D Podle me jsi jedez z trolu taky :twisted:

Dal k tomu asi nemam co napsat, jen to ze se nic nestalo. A ze uz jsem ponaucen :wall:

Vysvetli mi prosim tu posledni vetu? Ja ty tvoje trolaky nedavam

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:46 13. May 2012
by Prasokralik
Diemo wrote:Podle me jsi jedez z trolu taky :twisted:
U dont say?!?! KaTo a trol?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:32 14. May 2012
by Caehan
Speciální šaty pro čarodějné lučišníky v Dobrodruhově krámku - mají stejné AC a bonus na discipline, jako ty z Alwarielu, ale za to horší redukci, žádnou ochranu před ohněm a maximální bonus na obratnost - no neber to za dexaře.

Otázka zní, proč se jmenují šípařův přítel, když za těch 240 měšců by bylo příhodnější šípařův hlad, nebo tak něco.

Jedina světlá skvrna je, že jsou už od 16. úrovně, ale i tak jsou, ostatně jako většina věcí u Dobrodruha, úplně k ničemu.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:13 14. May 2012
by Diemo
cim dal tim vic jsem presvedcen o tom, ze vzhledy satu pro zeny...teda hlavne co se tyce trupu, delal nejakej uchylak :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:35 15. May 2012
by karolina
Diemo wrote:cim dal tim vic jsem presvedcen o tom, ze vzhledy satu pro zeny...teda hlavne co se tyce trupu, delal nejakej uchylak :-D
Absolutně nechápu proč nechce Diemo dovolit Rori aby nosila piercing přes bradavky... :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:40 15. May 2012
by Aulus
karolina wrote:
Diemo wrote:cim dal tim vic jsem presvedcen o tom, ze vzhledy satu pro zeny...teda hlavne co se tyce trupu, delal nejakej uchylak :-D
Absolutně nechápu proč nechce Diemo dovolit Rori aby nosila piercing přes bradavky... :lol:
Taky to nechápu. Trpaslík přece musí v posteli ocenit tu vůni a chuť chladivého kovu. :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:23 15. May 2012
by Diemo
pod duchnou jo:-D ale platit pak pokutu za to, ze se takhle promenaduje po Karate :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:31 15. May 2012
by Prasokralik
navíc z trpaslice s odhalenejma ceckama přes který má ještě piercing by mohli někteří elfové oslepnout, je to nebezpečná zbraň

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:33 15. May 2012
by de Aers
Elfové sou beztak teplý :) Těm to může být jedno :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:33 15. May 2012
by Prasokralik
já bych třeba rouk takovej trup dovolil, jenže to by někdy musela vylízt ze čtyřky od racka, což v dohledné době nehrozí

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:57 15. May 2012
by Terbee
no co, při sexpení je postava stejně nahá, tak přece nebudu šít další obleček...ztráta času:-P